[На початок]
Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

До уваги! Розклад руху Kyiv Boryspil Express

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху приміських потягів за напрямком


Всі дні На дату Скорочений вигляд
Відображати потяги: Перетинають середину Мінімальна кількість зупинок
Перелік напрямків може бути неповним. Дивіться також розклад між пунктами
    1. 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021
      призначити зміненим розкладом:
      ст.Дніпро Гол. (відпр. 9.10);
      Пост Амур (9.14);
      з.п.193 км (9.17 - 9.18);
      ст.Нижньодніпровськ (9.20 - 9.21);
      пл.196 км (9.24 - 9.25);
      ст.Н.Д.Вузол Парк З (9.28 - 9.30);
      ст.Н.Д.Вузол Парк Е (9.32 - 9.33);
      пл.Ксенівка (9.36 - 9.37);
      ст.Ігрень (9.39 - 9.40);
      пл.212 км (9.49 - 9.50);
      ст.Іларіонове (9.56 - 10.08);
      пл.219 км (10.13 - 10.14);
      пл.222 км (10.18 - 10.19);
      пл.225 км (10.23 - 10.24);
      пл.Хорошеве (10.28 - 10.29);
      пл.230 км (10.34 - 10.36);
      пл.235 км (10.40 - 10.41);
      ст.Синельникове-2 (10.47 - 10.48);
      Пост 239 км (10.53 - 10.54);
      пл.242 км (10.57 - 10.59);
      ст.Вишневецьке (11.04 - 11.05);
      пл.251 км (11.09 - 11.10);
      ст.Роздори (11.13 - 11.14);
      пл.262 км (11.19 - 11.20);
      пл.Терса (11.23 - 11.24);
      пл.267 км (11.39 - 11.40);
      пл.Крутоярка (11.43 - 11.44);
      пл.283 км (11.47 - 11.49);
      пл.284 км (11.51 - 11.52);
      пл.Васильківка (11.56 - 11.57);
      ст.Улянівка (12.02 - 12.03);
      пл.Краснощекове (12.11 - 12.12);
      ст.Чаплине (приб.12.21).

      Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-25 / Потяг: #6110
    2. 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021
      призначити маршрутом прямування через ст.Павлоград-1,
      ст.Новомосковськ Дніпр., ст.Н.Д.Вузол без заходу на ст.Зайцеве,
      ст.Синельникове-1,2, ст.Іларіонове, ст.Ігрень наступним
      розкладом:
      ст.Павлоград-1 (7.14 - 7.16);
      ст.Межерічі (7.31 - 7.33);
      ст.Мінеральна (7.44 - 7.46);
      ст.Орлівщина (7.57 - 7.59);
      ст.Новомосковськ-Дніпр. (8.12 - 9.14);
      ст.Самарівка (9.32 - 9.34);
      ст.Н.Д.Вузол Парк Л (9.47 - 9.50);
      далі згідно чинного розкладу.

      Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-25 / Потяг: #6277
    3. 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021
      призначити зміненим розкладом:
      ст.Чаплине (відпр. 16.23);
      пл.Краснощекове (16.31 - 16.32);
      ст.Улянівка (16.41 - 16.42);
      пл.Васильківка (16.46 - 16.47);
      пл.284 км (16.51 - 16.52);
      пл.283 км (16.54 - 16.55);
      пл.Крутоярка (16.59 - 17.00);
      пл.276 км (17.16 - 17.17);
      пл.Терса (17.19 - 17.20);
      пл.262 км (17.23 - 17.24);
      ст.Роздори (17.31 - 17.32);
      пл.251 км (17.36 - 17.37);
      ст.Вишневецьке (17.41 - 17.42);
      пл.242 км (17.47 - 17.49);
      Пост 239 км (17.53 - 17.54);
      ст.Синельникове-2 (17.59 - 18.00);
      пл.235 км (18.02 - 18.03);
      пл.230 км (18.06 - 18.07);
      пл.Хорошеве (18.10 - 18.11);
      пл.225 км (18.14 - 18.15);
      пл.222 км (18.18 - 18.19);
      пл.219 км (18.22 - 18.23);
      ст.Іларіонове (18.27 - 18.28);
      пл.212 км (18.32 - 18.33);
      ст.Ігрень (18.42 - 18.43);
      пл.Ксенівка (18.45 - 18.47);
      ст.Н.Д.Вузол Парк Г (18.51 - 18.53);
      ст.Н.Д.Вузол Парк Л (18.55 - 18.56);
      пл.196 км (18.59 - 19.00);;
      ст.Нижньодніпровськ (19.03 - 19.04);
      пл.193 км (19.07 - 19.09);
      Пост Амур (19.12);
      ст.Дніпро Гол. (приб. 19.17).

      Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-21 / Потяг: #6127
    4. 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021 призначити зміненим
      маршрутом прямування через ст.Н.Д.Вузол, ст.Новомосковськ
      Дніпр., ст.Павлоград-1 без заходу на ст.Ігрень, ст.Іларіонове,
      ст.Синельникове-1,2, ст.Зайцеве, наступним розкладом:
      ст.Н.Д.Вузол Парк Е (16.28 - 16.29);
      ст.Самарівка (16.44 - 16.46);
      ст.Новомосковськ-Дніпр. (17.04 - 17.57);
      ст.Орлівщина (18.11 - 18.13);
      ст.Мінеральна (18.24 - 18.26);
      ст.Межерічі (18.37 - 18.39);
      ст.Павлоград-1 (18.53 - 18.56);
      далі згідно чинного розкладу.

      Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-25 / Потяг: #6280
    5. У зв'язку з переходом на зимовий час 31.10.2021
      затримається на годину по ст.Дніпро-Гол.

      Дісно з: 2021-10-24 до: 2021-10-31 / Потяг: #6152 #6272
    6. У зв'язку з переходом на зимовий час 31.10.2021
      затримається на годину по ст.Чаплине.

      Дісно з: 2021-10-24 до: 2021-10-31 / Потяг: #6109
    7. 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021 призначити зміненим
      розкладом:
      ст.Дніпро Гол. (відпр. 16.26);
      Пост Амур (16.31);
      пл.193 км (16.34 - 16.35);
      ст.Нижньодніпровськ (16.38 - 16.39);
      пл.196 км (16.42 - 16.43);
      ст.Н.Д.Вузол Парк З (16.47 - 16.48);
      Н.Д.Вузол Парк Е (15.50 - 16.51);
      пл.Ксенівка (16.54 - 16.55);
      ст.Ігрень (16.57 - 16.58);
      пл.212 км (17.06 - 17.07);
      ст.Іларіонове (17.14 - 17.19);
      пл.222 км (17.27 - 17.28);
      пл.225 км (17.32 - 17.33);
      пл.Хорошеве (17.37 - 17.38);
      пл.230 км (17.43 - 17.45);
      пл.235 км (17.49 - 17.50);
      ст.Синельникове-2 (17.56 - 17.57);
      Пост 239 км (18.02 - 18.03);
      пл.242 км (18.06 - 18.08);
      ст.Вишневецьке (18.14 - 18.14);
      пл.251 км (18.18 - 18.19);
      ст.Роздори (18.22 - 18.23);
      пл.262 км (18.29 - 18.30);
      пл.Терса (18.33 - 18.34);
      пл.267 км (18.36 - 18.37);
      пл.269 км (18.40 - 18.41);
      ст.Письменна (18.45 - 18.46);
      пл.276 км (18.49 - 18.50);
      пл.Крутоярка (18.53 - 18.54);
      пл.283 км (18.57 - 18.59);
      пл.284 км (19.01 - 19.02);
      пл.Васильківка (19.06 - 19.07);
      ст.Улянівка (19.12 - 19.13);
      пл.Краснощокове (19.21 - 19.22);
      ст.Чаплине (приб. 19.31).

      Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-25 / Потяг: #6122
    8. 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021 призначити зміненим
      розкладом:
      ст.Дніпро Гол. (відпр. 16.16);
      Пост Амур (16.21);
      ст.Нижньодніпровськ (16.27 - 16.28);
      пл.196 км (16.31 - 16.32);
      ст.Н.Д.Вузол Парк З (16.36 - 16.37);
      Н.Д.Вузол Парк Е (15.39 - 16.40);
      пл.Ксенівка (16.43 - 16.44);
      ст.Ігрень (16.46 - 16.47);
      пл.207 км (16.50);
      пл.212 км (16.55);
      ст.Іларіонове (17.01 - 17.02);
      пл.222 км (17.14 - 17.15);
      пл.225 км (17.19 - 17.20);
      пл.Хорошеве (17.24 - 17.25);
      пл.230 км (17.30 - 17.32);
      пл.235 км (17.36 - 17.37);
      ст.Синельникове-2 (17.43 - 17.44);
      ст.Синельникове-1 (17.51 - 17.53);
      ст.Івківка (18.04 - 18.05);
      пл.1045 км (18.09 - 18.10);
      пл.1049 км (18.14 - 18.15);
      ст.Славгород Півд. (18.21 - 18.22);
      пл.1061 км (18.29 - 18.30);
      пл.1063 км (18.34 - 18.35);
      ст.Новогупалівка (18.39 - 18.40);
      пл.1074 км (18.46 - 18.47);
      ст.Вільнянськ (18.54 - 18.56);
      ст.Янцеве (19.05 - 19.06);
      ст.Запоріжжя Вант. (19.16 - 19.17);
      пл.Іскра (19.21 - 19.22);
      пл.Мотор (19.24 - 19.25);
      ст.Запоріжжя-1 (приб. 19.32).

      Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-25 / Потяг: #6124/6123
    9. 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021 призначити зміненим
      розкладом:
      ст.Дніпро Гол. (відпр. 18.05);
      Пост Амур (18.10);
      пл.193 км (18.13 - 18.14);
      ст.Нижньодніпровськ (18.16 - 16.17);
      пл.196 км (18.20 - 18.21);
      ст.Н.Д.Вузол Парк З (18.25 - 16.26);
      Н.Д.Вузол Парк Е (18.28 - 18.29);
      пл.Ксенівка (18.32 - 18.33);
      ст.Ігрень (18.35 - 18.36);
      пл.207 км (18.38 - 18.39);
      пл.212 км (18.43 - 18.44);
      ст.Іларіонове (18.49 - 19.01);
      пл.219 км (19.04 - 19.05);
      пл.222 км (19.08 - 19.09);
      пл.225 км (19.12 - 19.13);
      пл.Хорошеве (19.16 - 19.17);
      пл.230 км (19.20 - 19.22);
      пл.235 км (19.25 - 19.26);
      ст.Синельникове-2 (19.29 - 19.30);
      ст.Синельникове-1 (приб. 19.37).

      Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-25 / Потяг: #6126
    10. 19.10.2021 призначити зміненим маршрутом прямування
      через ст.Мінеральна, ст.Новомосковськ-Дніпр., ст.Н.Д.Вузол без
      заходу на ст.Зайцеве, ст.Синельникове-1,2, ст.Іларіонове,
      ст.Ігрень до ст.Павлоград-1 чинним, далі зміненим розкладом:
      ст.Павлоград-1 (7.14 - 7.16);
      ст.Межерічі (7.31 - 7.33);
      ст.Мінеральна (7.44 - 7.46);
      ст.Орлівщина (7.57 - 7.59);
      ст.Новомосковськ-Дніпр. (8.12 - 9.14);
      ст.Самарівка (9.32 - 9.34);
      ст.Н.Д.Вузол Парк Л (9.47 - 9.50);
      пл.196 км (9.53 - 9.54);
      ст.Нижньодніпровськ (9.58 - 9.59);
      пл.193 км (10.02 - 10.04);
      Пост Амур (10.07);
      ст.Дніпро Гол. (приб. 10.11).

      Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-11-15 / Потяг: #6277
    11. 19.11.2021 призначити зміненим маршрутом прямування
      через ст.Н.Д.Вузол, ст.Новомосковськ Дніпр., ст.Павлоград-1 без
      заходу на ст.Ігрень, ст.Іларіонове, ст.Синельникове-1,2,
      ст.Зайцеве наступним розкладом:
      ст.Н.Д.Вузол Парк Е (16.28 - 16.29);
      ст.Самарівка (16.44 - 16.46);
      ст.Новомосковськ-Дніпр. (17.04 - 17.57);
      ст.Орлівщина (18.11 - 18.13);
      ст.Мінеральна (18.24 - 18.26);
      ст.Межерічі (18.37 - 18.39);
      ст.Павлоград-1 (18.53 - 18.56);
      далі згідно чинного розкладу.

      Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-11-19 / Потяг: #6280
    12. 19.11.2021 призначити зміненим розкладом:
      ст.Дніпро Гол. (відпр. 8.16);
      Пост Амур (8.20);
      з.п.193 км (8.23 - 8.24);
      ст.Нижньодніпровськ (8.26 - 9.27);
      пл.196 км (8.32 - 8.33);
      ст.Н.Д.Вузол Парк Л (8.38 - 8.39);
      ст.Н.Д.Вузол Парк Г (8.42 - 8.43);
      пл.Ксенівка (8.48 - 8.49);
      ст.Ігрень (8.54 - 8.56);
      пл.212 км (9.05 - 9.06);
      ст.Іларіонове (9.14 - 9.15);
      пл.219 км (9.18 - 9.19);
      пл.222 км (9.22 - 9.23);
      пл.225 км (9.26 - 9.27);
      пл.Хорошеве (9.30 - 9.31);
      пл.230 км (9.34 - 9.36);
      пл.235 км (9.39 - 9.40);
      ст.Синельникове-2 (9.43 - 9.44);
      Пост 239 км (9.49 - 9.50);
      пл.242 км (9.53 - 9.55);
      ст.Вишневецьке (10.00 - 10.01);
      пл.251 км (10.05 - 10.06);
      ст.Роздори (10.09 - 10.10);
      пл.262 км (10.16 - 10.17);
      пл.Терса (10.20 - 10.21);
      пл.267 км (10.23 - 10.24);
      пл.Крутоярка (10.27 - 10.28);
      пл.283 км (10.44 - 10.46);
      пл.284 км (10.48 - 10.49);
      пл.Васильківка (10.53 - 10.54);
      ст.Улянівка (10.59 - 11.00);
      пл.Краснощекове (11.08 - 11.09);
      ст.Чаплине (приб.11.18).

      Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-11-19 / Потяг: #6110
    13. 19.11.2021 призначити зміненим розкладом:
      ст.Дніпро Гол. (відпр. 16.37);
      Пост Амур (16.42);
      пл.193 км (16.45 - 16.46);
      ст.Нижньодніпровськ (16.49 - 16.50);
      пл.196 км (16.55 - 16.56);
      ст.Н.Д.Вузол Парк Л (17.02 - 17.03);
      ст.Н.Д.Вузол Парк Г (17.06 - 17.07);
      пл.Ксенівка (17.12 - 17.13);
      ст.Ігрень (17.18 - 17.20);
      пл.212 км (17.29 - 17.30);
      ст.Іларіонове (17.38 - 17.39);
      пл.219 км (17.42);
      пл.222 км (17.44 - 17.45);
      пл.225 км (17.49 - 17.50);
      пл.Хорошеве (17.53 - 17.54);
      пл.230 км (17.57 - 17.59);
      пл.235 км (18.02 - 18.03);
      ст.Синельникове-2 (18.06 - 18.07);
      Пост 239 км (18.12 - 18.13);
      пл.242 км (18.16 - 18.18);
      ст.Вишневецьке (18.23 - 18.24);
      пл.251 км (18.28 - 18.29);
      ст.Роздори (18.32 - 18.33);
      пл.262 км (18.39 - 18.40);
      пл.Терса (18.43 - 18.44);
      пл.267 км (18.46 - 18.47);
      пл.269 км (18.50 - 18.51);
      ст.Письменна (18.55 - 18.56);
      пл.276 км (18.59 - 19.00);
      пл.Крутоярка (19.03 - 19.04);
      пл.283 км (19.07 - 19.09);
      пл.284 км (19.11 - 19.12);
      пл.Васильківка (19.16 - 19.17);
      ст.Улянівка (19.22 - 19.23);
      пл.Краснощокове (19.31 - 19.32);
      ст.Чаплине (приб. 19.41).

      Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-11-19 / Потяг: #6122
    14. 19.11.2021 призначити зміненим розкладом:
      ст.Дніпро Гол. (відпр. 17.10);
      Пост Амур (17.15);
      пл.193 км (17.18 - 17.19);
      ст.Нижньодніпровськ (17.21 - 17.22);
      пл.196 км (17.27 - 17.28);
      ст.Н.Д.Вузол Парк Л (17.34 - 17.35);
      ст.Н.Д.Вузол Парк Г (17.38 - 17.38);
      пл.Ксенівка (17.44 - 17.45);
      ст.Ігрень (17.50 - 17.52);
      пл.212 км (18.01 - 18.02);
      ст.Іларіонове (18.10 - 18.11);
      пл.219 км (18.14 - 18.15);
      пл.222 км (18.18 - 18.19);
      пл.225 км (18.22 - 18.23);
      пл.Хорошеве (18.26 - 18.27);
      пл.230 км (18.30 - 18.32);
      пл.235 км (18.35 - 18.36);
      ст.Синельникове-2 (18.39 - 18.40);
      ст.Синельникове-1 (приб. 18.47).

      Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-11-19 / Потяг: #6126
    15. 19.11.2021 призначити до ст.Синельникове-2 чинним,
      далі зміненим розкладом:
      ст.Синельникове-2 (17.48 - 17.49););
      пл.235 км (17.51 - 17.52);
      пл.230 км (17.55 - 17.56);
      пл.Хорошеве (17.59 - 18.00);
      пл.225 км (18.03 - 18.04);
      пл.222 км (18.07 - 18.08);
      пл.219 км (18.11 - 18.12);
      ст.Іларіонове (18.16 - 18.17);
      пл.212 км (18.21 - 18.22);
      ст.Ігрень (18.31 - 18.32);
      пл.Ксенівка (18.34 - 18.36);
      ст.Н.Д.Вузол Парк Г (18.40 - 18.53) - техн.;
      ст.Н.Д.Вузол Парк Л (18.56 - 18.57);
      пл.196 км (19.00 - 19.01);
      ст.Нижньодніпровськ (19.04 - 19.05);
      пл.193 км (19.08 - 19.10);
      Пост Амур (19.13);
      ст.Дніпро-Гол. (приб. 19.18).

      Дісно з: 2021-11-13 до: 2021-11-19 / Потяг: #6127
    16. 18.10.2021, 20.10.2021, 22.10.2021 - 24.10.2021, 10.11.2021 -
      16.11.2021, 18.11.2021
      призначити зміненим розкладом:
      ст.Дніпро Гол. (відпр. 8.25);
      Пост Амур (8.29);
      пл.193 км (8.32 - 8.33);
      ст.Нижньодніпровськ (8.35 - 8.36);
      пл.196 км (8.39 - 8.40);
      ст.Н.Д.Вузол Парк З (8.44 - 9.00);
      ст.Н.Д.Вузол Парк Е (9.02 - 9.03);
      далі згідно чинного розкладу.

      Дісно з: 2021-10-13 до: 2021-11-18 / Потяг: #6110
    17. 22.11.2021 - 05.12.2021 призначити до
      ст.Синельникове-1 чинним, далі зміненим розкладом:
      ст.Синельникове-1 (17.37 - 17.39);
      ст.Івківка (18.00 - 18.01);
      пл.1045 км (18.05 - 18.06);
      пл.1049 км (18.10 - 18.11);
      ст.Славгород Півд. (18.17 - 18.18);
      пл.1061 км (18.25 - 18.26);
      пл.1063 км (18.29 - 18.30);
      ст.Новогупалівка (18.34 - 18.35);
      пл.1074 км (18.41 - 18.42);
      ст.Вільнянськ (18.49 - 18.50);
      ст.Янцеве (18.59 - 19.00);
      ст.Запоріжжя Вант. (19.10 - 19.11);
      пл.Іскра (19.15 - 19.16);
      пл.Мотор (19.18 - 19.19);
      ст.Запоріжжя-1 (приб. 19.26).

      Дісно з: 2021-11-16 до: 2021-12-05 / Потяг: #6124/6123
    18. 06.12.2021 - 10.12.2021 призначити до
      ст.Синельникове-1 чинним, далі зміненим розкладом:
      ст.Синельникове-1 (17.37 - 17.39);
      ст.Івківка (18.00 - 18.01);
      пл.1045 км (18.08 - 18.09);
      пл.1049 км (18.16 - 18.17);
      ст.Славгород Півд. (18.26 - 18.27);
      пл.1061 км (18.35 - 18.36);
      пл.1063 км (18.39 - 18.40);
      ст.Новогупалівка (18.44 - 18.45);
      пл.1074 км (18.51 - 18.52);
      ст.Вільнянськ (18.59 - 19.00);
      ст.Янцеве (19.09 - 19.10);
      ст.Запоріжжя Вант. (19.20 - 19.21);
      пл.Іскра (19.25 - 19.26);
      пл.Мотор (19.28 - 29.19);
      ст.Запоріжжя-1 (приб. 19.36).

      Дісно з: 2021-11-30 до: 2021-12-10 / Потяг: #6124/6123
    Дніпро - Запоріжжя
    Пункт / Номер та обіг Σ
    км
    0  Дніпро-Гол. 0
    1  Пост Амур 2.6
    2  з.п. 193 км 4
    3  Нижньодніпровськ 5.3
    4  з.п. 196 км 7.6
    5  Н.Д.Вузол-Парк Л.З 9.9
    6  з.п. Н.Д.Вузол-Парк Е.Г 11.2
    7  Ігрень 15.2
    8  з.п. 207 км 17.2
    9  з.п. 212 км 21.5
    10  Іларіонове 25.4
    11  з.п. 219 км 28.2
    12  з.п. 222 км 31.2
    13  з.п. 225 км 33.6
    14  з.п. Хорошеве 36.4
    15  з.п. 230 км 39.7
    16  з.п. 235 км 43.8
    17  Синельникове-2 45.6
    18  Синельникове-1 47.9
    19  Івківка 56.5
    20  з.п. 1045 км 60.9
    21  з.п. 1049 км 66.6
    22  Славгород-Півд. 69.8
    23  з.п. 1061 км 75.4
    24  з.п. 1063 км 77.8
    25  Новогупалівка 82
    26  з.п. 1074 км 88.1
    27  Вільнянськ 94
    28  Янцеве 101.4
    29  Запоріжжя-Вант. 110.8
    30  з.п. Іскра 113.9
    31  з.п. Мотор 115.7
    32  Запоріжжя-1 119.5
     Дніпро-Гол. – Лозова   Дніпро-Гол. – Чаплине   Дніпро-Гол. – Лозова   Дніпро-Гол. – Запоріжжя-1   Дніпро-Гол. – Чаплине   Дніпро-Гол. – Синельникове-1   Дніпро-Гол. – Межова   Дніпро-Гол. – Чаплине 
    6272,
    щоденно
    1
    6110,
    щоденно
    3
    6280,
    щоденно
    2
    6124/6123,
    щоденно
    3
    6122,
    щоденно
    2
    6126,
    щоденно
    2
    6130,
    крім вт., ср., чт.
    6130,
    по вт., ср., чт. *
    приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр.
    03:39 08:40 16:05 16:16 16:26 17:20 20:40 20:40
    16:31 20:45
    03:4603:47 08:4708:48 16:1316:14 16:3416:35 17:2817:29 20:4820:49 20:4820:49
    03:4903:50 08:5008:51 16:1616:17 16:2716:28 16:3816:39 17:3117:32 20:5120:52 20:5120:52
    03:5203:53 08:5408:55 16:2016:21 16:3116:32 16:4216:43 17:3517:36 20:5520:56 20:5520:56
    03:5703:58 08:5909:00 16:2516:26 16:3616:37 16:4716:48 17:4017:41 21:0021:01 21:0021:01
    04:0004:01 09:0209:03 16:2816:29 16:3916:40 16:5016:51 17:4317:44 21:0321:04 21:0321:04
    04:0704:08 09:0909:10 16:3516:36 16:4616:47 16:5716:58 17:5017:51 21:1021:11 21:1021:11
    21:1321:14
    04:1404:15 09:1709:18 16:4316:44 17:0517:06 17:5817:59 21:1821:19 21:1821:19
    04:2004:21 09:2309:24 16:4916:50 17:0017:01 17:1117:12 18:0418:05 21:2521:26 21:2521:26
    04:2404:25 09:2709:28 16:5316:54 18:0818:09
    04:2804:29 09:3109:32 16:5716:58 17:0817:09 17:1717:18 18:1218:13 21:3221:33 21:3221:33
    04:3104:32 09:3509:36 17:0117:02 17:1217:13 17:2217:23 18:1618:17 21:3521:36 21:3521:36
    04:3504:36 09:3909:40 17:0517:06 17:1617:17 17:2617:27 18:2018:21 21:3921:40 21:3921:40
    04:3904:41 09:4309:45 17:0917:11 17:2017:22 17:3017:32 18:2418:26 21:4321:45 21:4321:45
    04:4404:45 09:4809:49 17:1417:15 17:2517:26 17:3517:36 18:2918:30 21:4821:49 21:4821:49
    04:4804:49 09:5209:53 17:1817:20 17:2917:30 17:3917:40 18:3318:34 21:5221:53 21:5221:53
    04:5605:28 17:2717:52 17:3717:39 18:41
    17:5017:51
    17:5517:56
    18:0018:01
    18:0718:08
    18:1518:16
    18:2018:21
    18:2518:26
    18:3218:33
    18:4018:42
    18:5118:52
    19:0219:03
    19:0719:08
    19:1019:11
    19:18
     
    Запоріжжя - Дніпро
    Пункт / Номер та обіг Σ
    км
    32  Запоріжжя-1 119.5
    31  з.п. Мотор 115.7
    30  з.п. Іскра 113.9
    29  Запоріжжя-Вант. 110.8
    28  Янцеве 101.4
    27  Вільнянськ 94
    26  з.п. 1074 км 88.1
    25  Новогупалівка 82
    24  з.п. 1063 км 77.8
    23  з.п. 1061 км 75.4
    22  Славгород-Півд. 69.8
    21  з.п. 1049 км 66.6
    20  з.п. 1045 км 60.9
    19  Івківка 56.5
    18  Синельникове-1 47.9
    17  Синельникове-2 45.6
    16  з.п. 235 км 43.8
    15  з.п. 230 км 39.7
    14  з.п. Хорошеве 36.4
    13  з.п. 225 км 33.6
    12  з.п. 222 км 31.2
    11  з.п. 219 км 28.2
    10  Іларіонове 25.4
    9  з.п. 212 км 21.5
    8  з.п. 207 км 17.2
    7  Ігрень 15.2
    6  з.п. Н.Д.Вузол-Парк Е.Г 11.2
    5  Н.Д.Вузол-Парк Л.З 9.9
    4  з.п. 196 км 7.6
    3  Нижньодніпровськ 5.3
    2  з.п. 193 км 4
    1  Пост Амур 2.6
    0  Дніпро-Гол. 0
     Синельникове-1 – Дніпро-Гол.   Межова – Дніпро-Гол.   Чаплине – Дніпро-Гол.   Синельникове-1 – Дніпро-Гол.   Лозова – Дніпро-Гол.   Чаплине – Дніпро-Гол.   Чаплине – Дніпро-Гол.   Синельникове-1 – Дніпро-Гол. 
    6107,
    щоденно
    6109,
    крім вт., ср., чт.
    6109,
    по вт., ср., чт.
    1
    6105,
    щоденно
    6277,
    щоденно
    2
    6141,
    щоденно
    6127,
    щоденно
    2
    6133,
    щоденно
    приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр.
    05:16 05:49 08:0108:30 21:43
    05:2305:24 05:4205:43 05:4605:47 05:5605:57 08:3708:38 11:0011:01 17:4817:49 21:5021:51
    05:2605:27 05:4505:46 05:4905:50 05:5906:00 11:0311:05 17:5117:52 21:5321:54
    05:3005:31 05:4905:50 05:5305:54 06:0306:04 11:0711:08 17:5517:56 21:5721:58
    05:3405:35 05:5305:54 05:5705:58 06:0706:08 11:1111:12 17:5918:00 22:0122:02
    05:3805:39 05:5705:58 06:0106:02 06:1006:11 11:1511:16 18:0318:04 22:0522:06
    05:4205:43 06:0106:02 06:0506:06 06:1406:15 11:1911:20 18:0718:08 22:0922:10
    05:4605:47 06:0506:06 06:0906:10 06:17 08:5208:53 11:2311:24
    05:5105:52 06:1006:11 06:1406:15 06:2106:33 08:5708:58 11:2811:29 18:1618:17 22:1622:17
    05:5605:57 06:1506:16 06:1906:20 06:3906:40 09:0209:03 11:3311:34 18:2118:22 22:2022:21
    06:0606:07 06:2506:40 06:2806:40 06:5306:54 09:1309:36 11:4311:44 18:3118:32 22:3022:31
    06:1506:17 06:4906:51 06:4906:51 07:0507:07 09:4509:47 11:5211:54 18:4018:42 22:3922:41
    06:1906:20 06:5306:55 06:5306:55 07:0907:10 09:4909:50 11:5611:57 18:4418:45 22:4322:44
    06:2306:24 06:5907:00 06:5806:59 07:1407:15 09:5309:54 12:0012:01 18:4818:49 22:4722:48
    06:2706:28 07:0207:03 07:0207:03 07:1907:20 09:5809:59 12:0612:07 18:5218:53 22:5022:51
    06:3106:33 07:0607:08 07:0607:08 07:2407:26 10:0210:04 12:1012:12 18:5618:58 22:5422:55
    06:41 07:15 07:15 07:35 10:11 12:19 19:06 23:03
     

    До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

    довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
    ElTrain v4.1
    запрошуємо
    на роботу
    Контактна інформація
    Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
    Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
    Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
    Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
    Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111