[На початок]
Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

До уваги! Розклад руху Kyiv Boryspil Express

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху приміських потягів за напрямком


Всі дні На дату Скорочений вигляд
Відображати потяги: Перетинають середину Мінімальна кількість зупинок
Перелік напрямків може бути неповним. Дивіться також розклад між пунктами
    1. 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021
      призначити зміненим розкладом:
      ст.Дніпро Гол. (відпр. 9.10);
      Пост Амур (9.14);
      з.п.193 км (9.17 - 9.18);
      ст.Нижньодніпровськ (9.20 - 9.21);
      пл.196 км (9.24 - 9.25);
      ст.Н.Д.Вузол Парк З (9.28 - 9.30);
      ст.Н.Д.Вузол Парк Е (9.32 - 9.33);
      пл.Ксенівка (9.36 - 9.37);
      ст.Ігрень (9.39 - 9.40);
      пл.212 км (9.49 - 9.50);
      ст.Іларіонове (9.56 - 10.08);
      пл.219 км (10.13 - 10.14);
      пл.222 км (10.18 - 10.19);
      пл.225 км (10.23 - 10.24);
      пл.Хорошеве (10.28 - 10.29);
      пл.230 км (10.34 - 10.36);
      пл.235 км (10.40 - 10.41);
      ст.Синельникове-2 (10.47 - 10.48);
      Пост 239 км (10.53 - 10.54);
      пл.242 км (10.57 - 10.59);
      ст.Вишневецьке (11.04 - 11.05);
      пл.251 км (11.09 - 11.10);
      ст.Роздори (11.13 - 11.14);
      пл.262 км (11.19 - 11.20);
      пл.Терса (11.23 - 11.24);
      пл.267 км (11.39 - 11.40);
      пл.Крутоярка (11.43 - 11.44);
      пл.283 км (11.47 - 11.49);
      пл.284 км (11.51 - 11.52);
      пл.Васильківка (11.56 - 11.57);
      ст.Улянівка (12.02 - 12.03);
      пл.Краснощекове (12.11 - 12.12);
      ст.Чаплине (приб.12.21).

      Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-25 / Потяг: #6110
    2. 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021
      призначити маршрутом прямування через ст.Павлоград-1,
      ст.Новомосковськ Дніпр., ст.Н.Д.Вузол без заходу на ст.Зайцеве,
      ст.Синельникове-1,2, ст.Іларіонове, ст.Ігрень наступним
      розкладом:
      ст.Павлоград-1 (7.14 - 7.16);
      ст.Межерічі (7.31 - 7.33);
      ст.Мінеральна (7.44 - 7.46);
      ст.Орлівщина (7.57 - 7.59);
      ст.Новомосковськ-Дніпр. (8.12 - 9.14);
      ст.Самарівка (9.32 - 9.34);
      ст.Н.Д.Вузол Парк Л (9.47 - 9.50);
      далі згідно чинного розкладу.

      Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-25 / Потяг: #6277
    3. 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021 призначити зміненим
      маршрутом прямування через ст.Н.Д.Вузол, ст.Новомосковськ
      Дніпр., ст.Павлоград-1 без заходу на ст.Ігрень, ст.Іларіонове,
      ст.Синельникове-1,2, ст.Зайцеве, наступним розкладом:
      ст.Н.Д.Вузол Парк Е (16.28 - 16.29);
      ст.Самарівка (16.44 - 16.46);
      ст.Новомосковськ-Дніпр. (17.04 - 17.57);
      ст.Орлівщина (18.11 - 18.13);
      ст.Мінеральна (18.24 - 18.26);
      ст.Межерічі (18.37 - 18.39);
      ст.Павлоград-1 (18.53 - 18.56);
      далі згідно чинного розкладу.

      Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-25 / Потяг: #6280
    4. У зв'язку з переходом на зимовий час 31.10.2021
      затримається на годину по ст.Дніпро-Гол.

      Дісно з: 2021-10-24 до: 2021-10-31 / Потяг: #6152 #6272
    5. У зв'язку з переходом на зимовий час 31.10.2021
      затримається на годину по ст.Чаплине.

      Дісно з: 2021-10-24 до: 2021-10-31 / Потяг: #6109
    6. 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021 призначити зміненим
      розкладом:
      ст.Дніпро Гол. (відпр. 16.26);
      Пост Амур (16.31);
      пл.193 км (16.34 - 16.35);
      ст.Нижньодніпровськ (16.38 - 16.39);
      пл.196 км (16.42 - 16.43);
      ст.Н.Д.Вузол Парк З (16.47 - 16.48);
      Н.Д.Вузол Парк Е (15.50 - 16.51);
      пл.Ксенівка (16.54 - 16.55);
      ст.Ігрень (16.57 - 16.58);
      пл.212 км (17.06 - 17.07);
      ст.Іларіонове (17.14 - 17.19);
      пл.222 км (17.27 - 17.28);
      пл.225 км (17.32 - 17.33);
      пл.Хорошеве (17.37 - 17.38);
      пл.230 км (17.43 - 17.45);
      пл.235 км (17.49 - 17.50);
      ст.Синельникове-2 (17.56 - 17.57);
      Пост 239 км (18.02 - 18.03);
      пл.242 км (18.06 - 18.08);
      ст.Вишневецьке (18.14 - 18.14);
      пл.251 км (18.18 - 18.19);
      ст.Роздори (18.22 - 18.23);
      пл.262 км (18.29 - 18.30);
      пл.Терса (18.33 - 18.34);
      пл.267 км (18.36 - 18.37);
      пл.269 км (18.40 - 18.41);
      ст.Письменна (18.45 - 18.46);
      пл.276 км (18.49 - 18.50);
      пл.Крутоярка (18.53 - 18.54);
      пл.283 км (18.57 - 18.59);
      пл.284 км (19.01 - 19.02);
      пл.Васильківка (19.06 - 19.07);
      ст.Улянівка (19.12 - 19.13);
      пл.Краснощокове (19.21 - 19.22);
      ст.Чаплине (приб. 19.31).

      Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-25 / Потяг: #6122
    7. 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021 призначити зміненим
      розкладом:
      ст.Дніпро Гол. (відпр. 16.16);
      Пост Амур (16.21);
      ст.Нижньодніпровськ (16.27 - 16.28);
      пл.196 км (16.31 - 16.32);
      ст.Н.Д.Вузол Парк З (16.36 - 16.37);
      Н.Д.Вузол Парк Е (15.39 - 16.40);
      пл.Ксенівка (16.43 - 16.44);
      ст.Ігрень (16.46 - 16.47);
      пл.207 км (16.50);
      пл.212 км (16.55);
      ст.Іларіонове (17.01 - 17.02);
      пл.222 км (17.14 - 17.15);
      пл.225 км (17.19 - 17.20);
      пл.Хорошеве (17.24 - 17.25);
      пл.230 км (17.30 - 17.32);
      пл.235 км (17.36 - 17.37);
      ст.Синельникове-2 (17.43 - 17.44);
      ст.Синельникове-1 (17.51 - 17.53);
      ст.Івківка (18.04 - 18.05);
      пл.1045 км (18.09 - 18.10);
      пл.1049 км (18.14 - 18.15);
      ст.Славгород Півд. (18.21 - 18.22);
      пл.1061 км (18.29 - 18.30);
      пл.1063 км (18.34 - 18.35);
      ст.Новогупалівка (18.39 - 18.40);
      пл.1074 км (18.46 - 18.47);
      ст.Вільнянськ (18.54 - 18.56);
      ст.Янцеве (19.05 - 19.06);
      ст.Запоріжжя Вант. (19.16 - 19.17);
      пл.Іскра (19.21 - 19.22);
      пл.Мотор (19.24 - 19.25);
      ст.Запоріжжя-1 (приб. 19.32).

      Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-25 / Потяг: #6124/6123
    8. 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021 призначити зміненим
      розкладом:
      ст.Дніпро Гол. (відпр. 18.05);
      Пост Амур (18.10);
      пл.193 км (18.13 - 18.14);
      ст.Нижньодніпровськ (18.16 - 16.17);
      пл.196 км (18.20 - 18.21);
      ст.Н.Д.Вузол Парк З (18.25 - 16.26);
      Н.Д.Вузол Парк Е (18.28 - 18.29);
      пл.Ксенівка (18.32 - 18.33);
      ст.Ігрень (18.35 - 18.36);
      пл.207 км (18.38 - 18.39);
      пл.212 км (18.43 - 18.44);
      ст.Іларіонове (18.49 - 19.01);
      пл.219 км (19.04 - 19.05);
      пл.222 км (19.08 - 19.09);
      пл.225 км (19.12 - 19.13);
      пл.Хорошеве (19.16 - 19.17);
      пл.230 км (19.20 - 19.22);
      пл.235 км (19.25 - 19.26);
      ст.Синельникове-2 (19.29 - 19.30);
      ст.Синельникове-1 (приб. 19.37).

      Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-25 / Потяг: #6126
    9. 19.11.2021 призначити зміненим маршрутом прямування
      через ст.Н.Д.Вузол, ст.Новомосковськ Дніпр., ст.Павлоград-1 без
      заходу на ст.Ігрень, ст.Іларіонове, ст.Синельникове-1,2,
      ст.Зайцеве наступним розкладом:
      ст.Н.Д.Вузол Парк Е (16.28 - 16.29);
      ст.Самарівка (16.44 - 16.46);
      ст.Новомосковськ-Дніпр. (17.04 - 17.57);
      ст.Орлівщина (18.11 - 18.13);
      ст.Мінеральна (18.24 - 18.26);
      ст.Межерічі (18.37 - 18.39);
      ст.Павлоград-1 (18.53 - 18.56);
      далі згідно чинного розкладу.

      Дісно з: 2021-11-13 до: 2021-11-19 / Потяг: #6280
    10. 19.11.2021 призначити зміненим розкладом:
      ст.Дніпро Гол. (відпр. 8.16);
      Пост Амур (8.20);
      з.п.193 км (8.23 - 8.24);
      ст.Нижньодніпровськ (8.26 - 9.27);
      пл.196 км (8.32 - 8.33);
      ст.Н.Д.Вузол Парк Л (8.38 - 8.39);
      ст.Н.Д.Вузол Парк Г (8.42 - 8.43);
      пл.Ксенівка (8.48 - 8.49);
      ст.Ігрень (8.54 - 8.56);
      пл.212 км (9.05 - 9.06);
      ст.Іларіонове (9.14 - 9.15);
      пл.219 км (9.18 - 9.19);
      пл.222 км (9.22 - 9.23);
      пл.225 км (9.26 - 9.27);
      пл.Хорошеве (9.30 - 9.31);
      пл.230 км (9.34 - 9.36);
      пл.235 км (9.39 - 9.40);
      ст.Синельникове-2 (9.43 - 9.44);
      Пост 239 км (9.49 - 9.50);
      пл.242 км (9.53 - 9.55);
      ст.Вишневецьке (10.00 - 10.01);
      пл.251 км (10.05 - 10.06);
      ст.Роздори (10.09 - 10.10);
      пл.262 км (10.16 - 10.17);
      пл.Терса (10.20 - 10.21);
      пл.267 км (10.23 - 10.24);
      пл.Крутоярка (10.27 - 10.28);
      пл.283 км (10.44 - 10.46);
      пл.284 км (10.48 - 10.49);
      пл.Васильківка (10.53 - 10.54);
      ст.Улянівка (10.59 - 11.00);
      пл.Краснощекове (11.08 - 11.09);
      ст.Чаплине (приб.11.18).

      Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-11-19 / Потяг: #6110
    11. 19.11.2021 призначити зміненим розкладом:
      ст.Дніпро Гол. (відпр. 16.37);
      Пост Амур (16.42);
      пл.193 км (16.45 - 16.46);
      ст.Нижньодніпровськ (16.49 - 16.50);
      пл.196 км (16.55 - 16.56);
      ст.Н.Д.Вузол Парк Л (17.02 - 17.03);
      ст.Н.Д.Вузол Парк Г (17.06 - 17.07);
      пл.Ксенівка (17.12 - 17.13);
      ст.Ігрень (17.18 - 17.20);
      пл.212 км (17.29 - 17.30);
      ст.Іларіонове (17.38 - 17.39);
      пл.219 км (17.42);
      пл.222 км (17.44 - 17.45);
      пл.225 км (17.49 - 17.50);
      пл.Хорошеве (17.53 - 17.54);
      пл.230 км (17.57 - 17.59);
      пл.235 км (18.02 - 18.03);
      ст.Синельникове-2 (18.06 - 18.07);
      Пост 239 км (18.12 - 18.13);
      пл.242 км (18.16 - 18.18);
      ст.Вишневецьке (18.23 - 18.24);
      пл.251 км (18.28 - 18.29);
      ст.Роздори (18.32 - 18.33);
      пл.262 км (18.39 - 18.40);
      пл.Терса (18.43 - 18.44);
      пл.267 км (18.46 - 18.47);
      пл.269 км (18.50 - 18.51);
      ст.Письменна (18.55 - 18.56);
      пл.276 км (18.59 - 19.00);
      пл.Крутоярка (19.03 - 19.04);
      пл.283 км (19.07 - 19.09);
      пл.284 км (19.11 - 19.12);
      пл.Васильківка (19.16 - 19.17);
      ст.Улянівка (19.22 - 19.23);
      пл.Краснощокове (19.31 - 19.32);
      ст.Чаплине (приб. 19.41).

      Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-11-19 / Потяг: #6122
    12. 19.11.2021 призначити зміненим розкладом:
      ст.Дніпро Гол. (відпр. 17.10);
      Пост Амур (17.15);
      пл.193 км (17.18 - 17.19);
      ст.Нижньодніпровськ (17.21 - 17.22);
      пл.196 км (17.27 - 17.28);
      ст.Н.Д.Вузол Парк Л (17.34 - 17.35);
      ст.Н.Д.Вузол Парк Г (17.38 - 17.38);
      пл.Ксенівка (17.44 - 17.45);
      ст.Ігрень (17.50 - 17.52);
      пл.212 км (18.01 - 18.02);
      ст.Іларіонове (18.10 - 18.11);
      пл.219 км (18.14 - 18.15);
      пл.222 км (18.18 - 18.19);
      пл.225 км (18.22 - 18.23);
      пл.Хорошеве (18.26 - 18.27);
      пл.230 км (18.30 - 18.32);
      пл.235 км (18.35 - 18.36);
      ст.Синельникове-2 (18.39 - 18.40);
      ст.Синельникове-1 (приб. 18.47).

      Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-11-19 / Потяг: #6126
    13. 19.11.2021 призначити до ст.Синельникове-2 чинним,
      далі зміненим розкладом:
      ст.Синельникове-2 (17.48 - 17.49););
      пл.235 км (17.51 - 17.52);
      пл.230 км (17.55 - 17.56);
      пл.Хорошеве (17.59 - 18.00);
      пл.225 км (18.03 - 18.04);
      пл.222 км (18.07 - 18.08);
      пл.219 км (18.11 - 18.12);
      ст.Іларіонове (18.16 - 18.17);
      пл.212 км (18.21 - 18.22);
      ст.Ігрень (18.31 - 18.32);
      пл.Ксенівка (18.34 - 18.36);
      ст.Н.Д.Вузол Парк Г (18.40 - 18.53) - техн.;
      ст.Н.Д.Вузол Парк Л (18.56 - 18.57);
      пл.196 км (19.00 - 19.01);
      ст.Нижньодніпровськ (19.04 - 19.05);
      пл.193 км (19.08 - 19.10);
      Пост Амур (19.13);
      ст.Дніпро-Гол. (приб. 19.18).

      Дісно з: 2021-11-13 до: 2021-11-19 / Потяг: #6127
    14. 18.10.2021, 20.10.2021, 22.10.2021 - 24.10.2021, 10.11.2021 -
      16.11.2021, 18.11.2021
      призначити зміненим розкладом:
      ст.Дніпро Гол. (відпр. 8.25);
      Пост Амур (8.29);
      пл.193 км (8.32 - 8.33);
      ст.Нижньодніпровськ (8.35 - 8.36);
      пл.196 км (8.39 - 8.40);
      ст.Н.Д.Вузол Парк З (8.44 - 9.00);
      ст.Н.Д.Вузол Парк Е (9.02 - 9.03);
      далі згідно чинного розкладу.

      Дісно з: 2021-10-13 до: 2021-11-18 / Потяг: #6110
    15. 22.11.2021 - 05.12.2021 призначити до
      ст.Синельникове-1 чинним, далі зміненим розкладом:
      ст.Синельникове-1 (17.37 - 17.39);
      ст.Івківка (18.00 - 18.01);
      пл.1045 км (18.05 - 18.06);
      пл.1049 км (18.10 - 18.11);
      ст.Славгород Півд. (18.17 - 18.18);
      пл.1061 км (18.25 - 18.26);
      пл.1063 км (18.29 - 18.30);
      ст.Новогупалівка (18.34 - 18.35);
      пл.1074 км (18.41 - 18.42);
      ст.Вільнянськ (18.49 - 18.50);
      ст.Янцеве (18.59 - 19.00);
      ст.Запоріжжя Вант. (19.10 - 19.11);
      пл.Іскра (19.15 - 19.16);
      пл.Мотор (19.18 - 19.19);
      ст.Запоріжжя-1 (приб. 19.26).

      Дісно з: 2021-11-16 до: 2021-12-05 / Потяг: #6124/6123
    16. 06.12.2021 - 10.12.2021 призначити до
      ст.Синельникове-1 чинним, далі зміненим розкладом:
      ст.Синельникове-1 (17.37 - 17.39);
      ст.Івківка (18.00 - 18.01);
      пл.1045 км (18.08 - 18.09);
      пл.1049 км (18.16 - 18.17);
      ст.Славгород Півд. (18.26 - 18.27);
      пл.1061 км (18.35 - 18.36);
      пл.1063 км (18.39 - 18.40);
      ст.Новогупалівка (18.44 - 18.45);
      пл.1074 км (18.51 - 18.52);
      ст.Вільнянськ (18.59 - 19.00);
      ст.Янцеве (19.09 - 19.10);
      ст.Запоріжжя Вант. (19.20 - 19.21);
      пл.Іскра (19.25 - 19.26);
      пл.Мотор (19.28 - 29.19);
      ст.Запоріжжя-1 (приб. 19.36).

      Дісно з: 2021-11-30 до: 2021-12-10 / Потяг: #6124/6123
    Сухачівка - Запоріжжя
    Пункт / Номер та обіг Σ
    км
    0  Сухачівка 0
    1  з.п. 175 км 3.6
    2  з.п. Краснопілля 10.5
    3  Обвідна 12
    4  з.п. Холодильна 13.7
    5  з.п. Шинний 16.6
    6  з.п. Мирний 19.3
    7  Зустрічний 22
    8  з.п. Тунельна 24.8
    9  Дніпро-Лоцманська 27.3
    10  з.п. Проспектна 29
    11  Н.Д.Вузол-Парк Л.З 33.4
    12  з.п. Н.Д.Вузол-Парк Е.Г 34.7
    13  Ігрень 38.8
    14  з.п. 207 км 40.8
    15  з.п. 212 км 45
    16  Іларіонове 48.9
    17  з.п. 219 км 51.7
    18  з.п. 222 км 54.7
    19  з.п. 225 км 57.1
    20  з.п. Хорошеве 60
    21  з.п. 230 км 63.3
    22  з.п. 235 км 67.3
    23  Синельникове-2 69.1
    24  Синельникове-1 71.4
    25  Івківка 80.1
    26  з.п. 1045 км 84.4
    27  з.п. 1049 км 90.2
    28  Славгород-Півд. 93.4
    29  з.п. 1061 км 98.9
    30  з.п. 1063 км 101.4
    31  Новогупалівка 105.5
    32  з.п. 1074 км 111.7
    33  Вільнянськ 117.6
    34  Янцеве 124.9
    35  Запоріжжя-Вант. 134.3
    36  з.п. Іскра 137.5
    37  з.п. Мотор 139.2
    38  Запоріжжя-1 143.1
     Дніпро-Гол. – Лозова   Дніпро-Гол. – Чаплине   Дніпро-Гол. – Лозова   Дніпро-Гол. – Запоріжжя-1   Дніпро-Гол. – Чаплине   Дніпро-Гол. – Синельникове-1   Дніпро-Гол. – Межова   Дніпро-Гол. – Чаплине 
    6272,
    щоденно
    1
    6110,
    щоденно
    3
    6280,
    щоденно
    2
    6124/6123,
    щоденно
    3
    6122,
    щоденно
    2
    6126,
    щоденно
    2
    6130,
    крім вт., ср., чт.
    6130,
    по вт., ср., чт. *
    приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр.
    03:5703:58 08:5909:00 16:2516:26 16:3616:37 16:4716:48 17:4017:41 21:0021:01 21:0021:01
    04:0004:01 09:0209:03 16:2816:29 16:3916:40 16:5016:51 17:4317:44 21:0321:04 21:0321:04
    04:0704:08 09:0909:10 16:3516:36 16:4616:47 16:5716:58 17:5017:51 21:1021:11 21:1021:11
    21:1321:14
    04:1404:15 09:1709:18 16:4316:44 17:0517:06 17:5817:59 21:1821:19 21:1821:19
    04:2004:21 09:2309:24 16:4916:50 17:0017:01 17:1117:12 18:0418:05 21:2521:26 21:2521:26
    04:2404:25 09:2709:28 16:5316:54 18:0818:09
    04:2804:29 09:3109:32 16:5716:58 17:0817:09 17:1717:18 18:1218:13 21:3221:33 21:3221:33
    04:3104:32 09:3509:36 17:0117:02 17:1217:13 17:2217:23 18:1618:17 21:3521:36 21:3521:36
    04:3504:36 09:3909:40 17:0517:06 17:1617:17 17:2617:27 18:2018:21 21:3921:40 21:3921:40
    04:3904:41 09:4309:45 17:0917:11 17:2017:22 17:3017:32 18:2418:26 21:4321:45 21:4321:45
    04:4404:45 09:4809:49 17:1417:15 17:2517:26 17:3517:36 18:2918:30 21:4821:49 21:4821:49
    04:4804:49 09:5209:53 17:1817:20 17:2917:30 17:3917:40 18:3318:34 21:5221:53 21:5221:53
    04:5605:28 17:2717:52 17:3717:39 18:41
    17:5017:51
    17:5517:56
    18:0018:01
    18:0718:08
    18:1518:16
    18:2018:21
    18:2518:26
    18:3218:33
    18:4018:42
    18:5118:52
    19:0219:03
    19:0719:08
    19:1019:11
    19:18
     
    Запоріжжя - Сухачівка
    Пункт / Номер та обіг Σ
    км
    38  Запоріжжя-1 143.1
    37  з.п. Мотор 139.2
    36  з.п. Іскра 137.5
    35  Запоріжжя-Вант. 134.3
    34  Янцеве 124.9
    33  Вільнянськ 117.6
    32  з.п. 1074 км 111.7
    31  Новогупалівка 105.5
    30  з.п. 1063 км 101.4
    29  з.п. 1061 км 98.9
    28  Славгород-Півд. 93.4
    27  з.п. 1049 км 90.2
    26  з.п. 1045 км 84.4
    25  Івківка 80.1
    24  Синельникове-1 71.4
    23  Синельникове-2 69.1
    22  з.п. 235 км 67.3
    21  з.п. 230 км 63.3
    20  з.п. Хорошеве 60
    19  з.п. 225 км 57.1
    18  з.п. 222 км 54.7
    17  з.п. 219 км 51.7
    16  Іларіонове 48.9
    15  з.п. 212 км 45
    14  з.п. 207 км 40.8
    13  Ігрень 38.8
    12  з.п. Н.Д.Вузол-Парк Е.Г 34.7
    11  Н.Д.Вузол-Парк Л.З 33.4
    10  з.п. Проспектна 29
    9  Дніпро-Лоцманська 27.3
    8  з.п. Тунельна 24.8
    7  Зустрічний 22
    6  з.п. Мирний 19.3
    5  з.п. Шинний 16.6
    4  з.п. Холодильна 13.7
    3  Обвідна 12
    2  з.п. Краснопілля 10.5
    1  з.п. 175 км 3.6
    0  Сухачівка 0
     Синельникове-1 – Дніпро-Гол.   Межова – Дніпро-Гол.   Чаплине – Дніпро-Гол.   Синельникове-1 – Дніпро-Гол.   Лозова – Дніпро-Гол.   Чаплине – Дніпро-Гол.   Чаплине – Дніпро-Гол.   Синельникове-1 – Дніпро-Гол. 
    6107,
    щоденно
    6109,
    крім вт., ср., чт.
    6109,
    по вт., ср., чт.
    1
    6105,
    щоденно
    6277,
    щоденно
    1
    6141,
    щоденно
    6127,
    щоденно
    1
    6133,
    щоденно
    приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр.
    05:16 05:49 08:0108:30 21:43
    05:2305:24 05:4205:43 05:4605:47 05:5605:57 08:3708:38 11:0011:01 17:4817:49 21:5021:51
    05:2605:27 05:4505:46 05:4905:50 05:5906:00 11:0311:05 17:5117:52 21:5321:54
    05:3005:31 05:4905:50 05:5305:54 06:0306:04 11:0711:08 17:5517:56 21:5721:58
    05:3405:35 05:5305:54 05:5705:58 06:0706:08 11:1111:12 17:5918:00 22:0122:02
    05:3805:39 05:5705:58 06:0106:02 06:1006:11 11:1511:16 18:0318:04 22:0522:06
    05:4205:43 06:0106:02 06:0506:06 06:1406:15 11:1911:20 18:0718:08 22:0922:10
    05:4605:47 06:0506:06 06:0906:10 06:17 08:5208:53 11:2311:24
    05:5105:52 06:1006:11 06:1406:15 06:2106:33 08:5708:58 11:2811:29 18:1618:17 22:1622:17
    05:5605:57 06:1506:16 06:1906:20 06:3906:40 09:0209:03 11:3311:34 18:2118:22 22:2022:21
    06:0606:07 06:2506:40 06:2806:40 06:5306:54 09:1309:36 11:4311:44 18:3118:32 22:3022:31
    06:1506:17 06:4906:51 06:4906:51 07:0507:07 09:4509:47 11:5211:54 18:4018:42 22:3922:41
    06:1906:20 06:5306:55 06:5306:55 07:0907:10 09:4909:50 11:5611:57 18:4418:45 22:4322:44
     

    До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

    довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
    ElTrain v4.1
    запрошуємо
    на роботу
    Контактна інформація
    Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
    Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
    Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
    Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
    Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111