[На початок]
Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

До уваги! Розклад руху Kyiv Boryspil Express

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху приміських потягів за напрямком


Всі дні На дату Скорочений вигляд
Відображати потяги: Перетинають середину Мінімальна кількість зупинок
Перелік напрямків може бути неповним. Дивіться також розклад між пунктами
    1. У зв'язку з аварійним станом пасажирської платформи для
      забеспечення безпеки з 13.04.2021 відмінено
      зупинку по пл.207 км.

      Дісно з: 2021-04-13 до: 2021-12-11 / Потяг: #6107 #6109 #6105 #6277 #6141 #6127 #6133
    2. 27.07.2021 - 31.07.2021 призначити до ст.Дніпро Лоцм.
      наступним розкладом:
      до ст.Ігрень (9.13 - 9.36) чинним розкладом, далі:
      ст.Ігрень (9.13 - 9.36);
      пл.Ксенівка (9.39 - 9.41);
      ст.Н.Д.Вузол Парк Г (9.45 - 9.47);
      ст.Н.Д.Вузол Парк Л (9.49 - 9.50);
      пл.Проспектна (10.00 - 10.01);
      ст.Дніпро лоцм. (приб. 10.05);
      на дільниці Н.Д.Вузол - Дніпро Гол. відмінити.

      Дісно з: 2021-07-21 до: 2021-07-31 / Потяг: #6277
    3. 27.07.2021 - 31.07.2021 призначити відправленням зі
      ст.Дніпро Лоцм. наступним розкладом:
      ст.Дніпро Лоцм. (відпр. 16.11);
      пл.Проспектна (16.15 - 16.16);
      ст.Н.Д.Вузол Парк З (16.25 - 16.26);
      ст.Н.Д.Вузол Парк Е (16.28 - 16.29);
      пл.Ксенівка (16.32 - 16.33);
      ст.Ігрень (16.35 - 16.36);
      далі згідно чинного розкладу,
      на дільниці Дніпро Гол. - Н.Д.Вузол відмінити.

      Дісно з: 2021-07-21 до: 2021-07-31 / Потяг: #6280
    4. 27.07.2021, 31.07.2021 призначити до ст.Дніпро Лоцм.
      наступним розкладом:
      до ст.Ігрень чинним розкладом, далі:
      ст.Ігрень (11.43 - 11.44);
      пл.Ксенівка (11.46 - 11.48);
      ст.Н.Д.Вузол Парк Г (11.52 - 11.54);
      ст.Н.Д.Вузол Парк Л (11.56 - 11.57);
      пл.Проспектна (12.07 - 12.08);
      ст.Дніпро Лоцм. (приб. 12.12);
      на дільниці Н.Д.Вузол - Дніпро Гол. відмінити.

      Дісно з: 2021-07-21 до: 2021-07-31 / Потяг: #6141
    5. 27.07.2021 - 31.07.2021 призначити до ст.Дніпро Лоцм.
      наступним розкладом:
      ст.Дніпро Лоцм. (відпр. 16.22);
      пл.Проспектна (16.26 - 16.27);
      Н.Д.Вузол Парк З (16.36 - 16.37);
      Н.Д.Вузол Парк Е (16.39 - 16.40);
      пл.Ксенівка (16.43 - 16.44);
      ст.Ігрень (16.46 - 16.47);
      далі згідно чинного розкладу;
      на дільниці Дніпро Гол. - Н.Д.Вузол відмінити.

      Дісно з: 2021-07-21 до: 2021-07-31 / Потяг: #6124/6123
    6. 27.07.2021 - 31.07.2021 призначити відправленням зі
      ст.Дніпро Лоцм. наступним розкладом:
      ст.Дніпро Лоцм. (відпр. 17.26);
      пл.Проспектна (17.30 - 17.31);
      ст.Н.Д.Вузол Парк З (17.40 - 17.41);
      ст.Н.Д.Вузол Парк Е (17.43 - 17.44);
      пл.Ксенівка (17.47 - 17.48);
      ст.Ігрень (17.50 - 17.51);
      далі згідно чинного розкладу,
      на дільниці Дніпро Гол. - Н.Д.Вузол відмінити.

      Дісно з: 2021-07-21 до: 2021-07-31 / Потяг: #6126
    7. 27.07.2021 - 31.07.2021 призначити відправленням зі
      ст.Дніпро Лоцм. наступним розкладом:
      ст.Дніпро Лоцм. (відпр. 16.33);
      пл.Проспектна (16.37 - 16.38);
      ст.Н.Д.Вузол Парк З (16.47 - 16.48);
      ст.Н.Д.Вузол Парк Е (16.50 - 16.51);
      пл.Ксенівка (16.54 - 16.55);
      ст.Ігрень (16.57 - 16.58);
      далі згідно чинного розкладу,
      на дільниці Дніпро Гол. - Н.Д.Вузол відмінити.

      Дісно з: 2021-07-21 до: 2021-07-31 / Потяг: #6122
    8. 28.07.2021 - 01.08.2021 призначити до ст.Нижньодніпровськ
      чинним, далі зміненим розкладом:
      ст.Нижньодніпровськ (7.19 - 7.20);
      пл.193 км (7.24 - 7.26);
      Пост Амур (7.31);
      Дніпро Гол. (приб. 7.39).

      Дісно з: 2021-07-22 до: 2021-08-01 / Потяг: #6105
    9. 28.07.2021 - 01.08.2021 призначити до ст.Нижньодніпровськ
      чинним, далі зміненим розкладом:
      ст.Нижньодніпровськ (6.27 - 6.28);
      пл.193 км (6.31 - 6.33);
      Пост Амур (6.38);
      Дніпро Гол. (приб. 6.46).

      Дісно з: 2021-07-22 до: 2021-08-01 / Потяг: #6107
    10. 28.07.2021 - 01.08.2021 призначити до ст.Нижньодніпровськ
      чинним, далі зміненим розкладом:
      ст.Нижньодніпровськ (7.02 - 7.03);
      пл.193 км (7.06 - 7.08);
      Пост Амур (7.14);
      ст.Дніпро Гол. (приб. 7.22).

      Дісно з: 2021-07-24 до: 2021-08-01 / Потяг: #6109
    11. 27.07.2021 - 31.07.2021 призначити до ст.Нижньодніпровськ
      чинним, далі зміненим розкладом:
      ст.Нижньодніпровськ (18.52 - 18.53);
      пл.193 км (18.56 - 18.58);
      Пост Амур (19.04);
      ст.Дніпро Гол. (приб. 19.12).

      Дісно з: 2021-07-21 до: 2021-07-31 / Потяг: #6127
    12. 27.07.2021 - 31.07.2021 призначити до ст.Нижньодніпровськ
      чинним, далі зміненим розкладом:
      ст.Нижньодніпровськ (22.50 - 22.51);
      пл.193 км (22.54 - 22.56);
      Пост Амур (23.01);
      ст.Дніпро Гол. (приб. 23.08).

      Дісно з: 2021-07-21 до: 2021-07-31 / Потяг: #6133
    13. 30.07.2021, 31.07.2021 призначити наступним
      розкладом:
      ст.Дніпро Гол. (відпр. 20.30);
      Пост Амур (20.35);
      пл.193 км (20.38 - 20.39);
      ст.Нижньодніпровськ (20.41 - 20.42);
      пл.196 км (20.45 - 20.46);
      ст.Н.Д.Вузол Парк З (20.50 - 20.51);
      ст.Н.Д.Вузол Парк Е (20.53 - 20.54);
      пл.Ксенівка (20.57 - 20.58);
      ст.Ігрень (21.00 - 21.01);
      пл.212 км (21.08 - 21.09);
      Іларіонове (21.15 - 21.16);
      пл.222 км (21.23 - 21.24);
      пл.225 км (21.26 - 21.27);
      пл.Хорошеве (21.30 - 21.31);
      пл.230 км (21.34 - 21.36);
      пл.235 км (21.39 - 21.40);
      ст.Синельникове-2 (21.43 - 21.44);
      Пост 239 км (21.49 - 21.50);
      пл. 242 км (21.53 - 21.55);
      ст.Вишневецьке (22.00 - 22.01);
      пл.251 км (22.05 - 22.06);
      ст.Роздори (22.09 - 22.10);
      пл.262 км (22.15 - 22.16);
      пл.Терса (22.18);
      пл.267 км (22.20);
      пл.269 км (22.23);
      ст.Письменна (22.26 - 22.27);
      пл.276 км (22.30 - 22.31);
      пл.Крутоярка (22.34);
      пл.283 км (22.37);
      пл.284 км (22.39 - 22.40);
      пл.Васильківка (22.44 - 22.45);
      ст.Улянівка (22.50 - 22.51);
      пл.Краснощокове (23.00);
      ст.Чаплине (23.09 23.21)
      далі згідно чинного розкладу.

      Дісно з: 2021-07-24 до: 2021-07-31 / Потяг: #6130
    14. 28.07.2021 - 30.07.2021 призначити до ст.Дніпро Лоцм.
      наступним розкладом:
      ст.Чаплине (відпр. 9.14);
      пл.Краснощокове (9.22 - 9.23);
      ст.Улянівка (9.32 - 9.33);
      пл.Васильківка (9.37 - 9.38);
      пл.284 км (9.42 - 9.43);
      пл.283 Км (945 - 9.46);
      пл.Крутоярка (9.50 - 9.51);
      пл.256 км (9.54 - 9.55);
      ст.Письменна (959 - 10.00);
      пл.269 км (10.03 - 10.04);
      пл.267 км (10.07 - 10.08);
      пл.Терса (10.10 - 10.11);
      пл.262 км (10.14 - 10.15);
      ст.Роздори (10.23 - 10.24);
      пл.251 км (10.32 - 10.33);
      ст.Вишневецьке (10.40 - 10.41);
      пл.242 км (10.51 - 10.53);
      Пост 239 км (10.59 - 11.00);
      ст.Синельникове-2 (11.12 - 1113);
      пл.235 км (11.15 - 11.16);
      пл.230 км (11.19 - 11.20);
      пл.Хорошеве (11.23 - 11.24);
      пл.225 км (11.27 - 11.28);
      пл.222 км (11.31 - 11.32);
      пл.219 км (11.35 - 11.36);
      ст.Іларіонове (11.40 - 11.41);
      пл.212 км (11.45 - 11.46);
      ст.Ігрень (11.55 - 11.56);
      пл.Ксенівка (11.58 - 12.00);
      ст.Н.Д.Вузол Парк Г (12.04 - 12.06);
      ст.Н.Д.Вузол Парк Л (12.08 - 12.09);
      пл.Проспектна (12.19 - 12.20);
      ст.Дніпро Лоцм. (приб. 12.24);
      на дільниці Н.Д.Вузол - Дніпро Гол. відмінити.

      Дісно з: 2021-07-26 до: 2021-07-30 / Потяг: #6141
    15. 02.08.2021 - 06.08.2021, 09.08.2021 - 13.08.2021, 16.08.2021,
      17.08.2021
      призначити до ст.Письменна чинним, далі
      зміненим розкладом:
      ст.Письменна (10.41 - 10.42);
      пл.276 км (10.48 - 10.49);
      пл.Крутоярка (10.52 - 10.53);
      пл.283 км (10.56 - 10.58);
      пл.284 км (11.01 - 11.02);
      пл.Васильківка (11.08 - 11.09);
      ст.Улянівка (11.18 - 11.19);
      пл.Краснощокове (11.27 - 11.28);
      ст.Чаплине (приб. 11.37).

      Дісно з: 2021-07-27 до: 2021-08-17 / Потяг: #6110
    16. 05.10.2021, 07.10.2021 призначити зміненим розкладом:
      ст.Дніпро Гол. (відпр. 16.26);
      Пост Амур (16.31);
      пл.193 км (16.34 - 16.35);
      ст.Нижньодніпровськ (16.38 - 16.39);
      пл.196 км (16.42 - 16.43);
      ст.Н.Д.Вузол Парк З (16.47 - 16.58);
      Н.Д.Вузол Парк Е (17.00 - 17.01);
      пл.Ксенівка (17.17.04 - 17.05);
      ст.Ігрень (17.07 - 17.08);
      пл.212 км (17.15 - 17.16);
      ст.Іларіонове (17.21 - 17.22);
      пл.219 км (17.25);
      пл.222 км (17.27 - 17.28);
      пл.225 км (17.32 - 17.33);
      ст.Синельникове-2 (17.49 - 17.50);
      Пост 239 км (17.55 - 17.56);
      пл.242 км (17.59 - 18.01);
      ст.Вишневецьке (18.06 - 18.07);
      пл.251 км 918.11 - 18.12);
      ст.Роздори (18.15 - 18.16);
      пл.262 км (18.22 - 18.23);
      пл.Терса (18.26 - 18.27);
      пл.267 км (18.29 - 18.30);
      пл.269 км (18.33 - 18.34);
      ст.Письменна (18.38 - 18.39);
      пл.276 км (18.42 - 18.43);
      пл.Крутоярка (18.46 - 18.47);
      пл.283 км (18.50 - 18.52);
      пл.284 км (18.54 - 18.55);
      пл.Васильківка (18.59 - 19.00);
      ст.Улянівка (19.05 - 19.06);
      пл.Краснощокове (19.14 - 19.15);
      ст.Чаплине (приб. 19.24).

      Дісно з: 2021-09-29 до: 2021-10-07 / Потяг: #6122
    17. 05.10.2021, 07.10.2021 призначити зміненим розкладом:
      ст.Дніпро Гол. (відпр. 15.59);
      Пост Амур (16.04);
      пл.193 км (16.08);
      ст.Нижньодніпровськ (16.10 - 16.11);
      пл.196 км (16.14 - 16.15);
      ст.Н.Д.Вузол Парк З (16.19 - 16.20);
      Н.Д.Вузол Парк Е (16.22 - 16.23);
      пл.Ксенівка (16.26 - 16.27);
      ст.Ігрень (16.29 - 16.30);
      пл.212 км (16.37);
      ст.Іларіонове (16.43 - 16.44);
      пл.219 км (16.48);
      пл.222 км (16.51 - 16.52);
      пл.225 км (16.55 - 16.56);
      ст.Синельникове-2 (16.59 - 17.00);
      ст.Синельникове-1 (17.20 - 17.29);
      далі згідно чинного розкладу.

      Дісно з: 2021-09-29 до: 2021-10-07 / Потяг: #6124/6123
    18. 05.10.2021, 07.10.2021 призначити зміненим розкладом:
      ст.Дніпро Гол. (відпр. 15.49);
      Пост Амур (15.54);
      пл.193 км (15.57 - 15.58);
      ст.Нижньодніпровськ (16.00 - 16.01);
      пл.196 км (16.04 - 16.05);
      ст.Н.Д.Вузол Парк З (16.09 - 16.10);
      ст.Н.Д.Вузол Парк Е (16.12 - 16.13);
      пл.Ксенівка (16.16 - 16.17);
      ст.Ігрень (16.19 - 16.20);
      пл.212 км (16.27 - 16.28);
      ст.Іларіонове (16.33 - 16.34);
      пл.219 км (16.37 - 16.38);
      пл.222 км (16.41 - 16.42);
      пл.225 км (16.45 - 16.46);
      пл.Хорошеве (16.49 - 16.50);
      пл.230 км (16.53 - 16.55);
      пл.235 км (16.58 - 16.59);
      ст.Синельникове-2 (17.02 - 17.04);
      ст.Синельникове-1 (17.11 - 17.52);
      далі згідно чинного розкладу.

      Дісно з: 2021-07-30 до: 2021-09-30 / Потяг: #6280
    Сухачівка - Запоріжжя
    Пункт / Номер та обіг Σ
    км
    0  Сухачівка 0
    1  з.п. 175 км 3.6
    2  з.п. Краснопілля 10.5
    3  Обвідна 12
    4  з.п. Холодильна 13.7
    5  з.п. Шинний 16.6
    6  з.п. Мирний 19.3
    7  Зустрічний 22
    8  з.п. Тунельна 24.8
    9  Дніпро-Лоцманська 27.3
    10  з.п. Проспектна 29
    11  Н.Д.Вузол-Парк Л.З 33.4
    12  з.п. Н.Д.Вузол-Парк Е.Г 34.7
    13  Ігрень 38.8
    14  з.п. 207 км 40.8
    15  з.п. 212 км 45
    16  Іларіонове 48.9
    17  з.п. 219 км 51.7
    18  з.п. 222 км 54.7
    19  з.п. 225 км 57.1
    20  з.п. Хорошеве 60
    21  з.п. 230 км 63.3
    22  з.п. 235 км 67.3
    23  Синельникове-2 69.1
    24  Синельникове-1 71.4
    25  Івківка 80.1
    26  з.п. 1045 км 84.4
    27  з.п. 1049 км 90.2
    28  Славгород-Півд. 93.4
    29  з.п. 1061 км 98.9
    30  з.п. 1063 км 101.4
    31  Новогупалівка 105.5
    32  з.п. 1074 км 111.7
    33  Вільнянськ 117.6
    34  Янцеве 124.9
    35  Запоріжжя-Вант. 134.3
    36  з.п. Іскра 137.5
    37  з.п. Мотор 139.2
    38  Запоріжжя-1 143.1
     Дніпро-Гол. – Лозова   Дніпро-Гол. – Чаплине   Дніпро-Гол. – Лозова   Дніпро-Гол. – Запоріжжя-1   Дніпро-Гол. – Чаплине   Дніпро-Гол. – Синельникове-1   Дніпро-Гол. – Межова   Дніпро-Гол. – Чаплине 
    6272,
    щоденно
    6110,
    щоденно
    1
    6280,
    щоденно
    2
    6124/6123,
    щоденно
    2
    6122,
    щоденно
    2
    6126,
    щоденно
    1
    6130,
    крім вт., ср., чт.
    1
    6130,
    по вт., ср., чт. *
    приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр.
    03:5603:57 08:5909:00 16:2516:26 16:3616:37 16:4716:48 17:4017:41 21:0021:01 21:0021:01
    03:5904:00 09:0209:03 16:2816:29 16:3916:40 16:5016:51 17:4317:44 21:0321:04 21:0321:04
    04:0604:07 09:0909:10 16:3516:36 16:4616:47 16:5716:58 17:5017:51 21:1021:11 21:1021:11
    21:1321:14
    04:1404:15 09:1709:18 16:4316:44 17:0517:06 17:5817:59 21:1821:19 21:1821:19
    04:2004:30 09:2309:24 16:4916:50 17:0017:01 17:1117:12 18:0418:05 21:2521:26 21:2521:26
    09:2709:28 16:5316:54 18:0818:09
    04:3704:38 09:3109:32 16:5716:58 17:0817:09 17:1717:18 18:1218:13 21:3221:33 21:3221:33
    04:4004:41 09:3509:36 17:0117:02 17:1217:13 17:2217:23 18:1618:17 21:3521:36 21:3521:36
    04:4404:45 09:3909:40 17:0517:06 17:1617:17 17:2617:27 18:2018:21 21:3921:40 21:3921:40
    04:4804:50 09:4309:45 17:0917:11 17:2017:22 17:3017:32 18:2418:26 21:4321:45 21:4321:45
    04:5304:54 09:4809:49 17:1417:15 17:2517:26 17:3517:36 18:2918:30 21:4821:49 21:4821:49
    04:5704:58 09:5209:53 17:1817:20 17:2917:30 17:3917:40 18:3318:34 21:5221:53 21:5221:53
    05:0505:28 17:2717:52 17:3717:39 18:41
    17:5017:51
    17:5517:56
    18:0018:01
    18:0718:08
    18:1518:16
    18:2018:21
    18:2518:26
    18:3218:33
    18:4018:42
    18:5118:52
    19:0219:03
    19:0719:08
    19:1019:11
    19:18
     
    Запоріжжя - Сухачівка
    Пункт / Номер та обіг Σ
    км
    38  Запоріжжя-1 143.1
    37  з.п. Мотор 139.2
    36  з.п. Іскра 137.5
    35  Запоріжжя-Вант. 134.3
    34  Янцеве 124.9
    33  Вільнянськ 117.6
    32  з.п. 1074 км 111.7
    31  Новогупалівка 105.5
    30  з.п. 1063 км 101.4
    29  з.п. 1061 км 98.9
    28  Славгород-Півд. 93.4
    27  з.п. 1049 км 90.2
    26  з.п. 1045 км 84.4
    25  Івківка 80.1
    24  Синельникове-1 71.4
    23  Синельникове-2 69.1
    22  з.п. 235 км 67.3
    21  з.п. 230 км 63.3
    20  з.п. Хорошеве 60
    19  з.п. 225 км 57.1
    18  з.п. 222 км 54.7
    17  з.п. 219 км 51.7
    16  Іларіонове 48.9
    15  з.п. 212 км 45
    14  з.п. 207 км 40.8
    13  Ігрень 38.8
    12  з.п. Н.Д.Вузол-Парк Е.Г 34.7
    11  Н.Д.Вузол-Парк Л.З 33.4
    10  з.п. Проспектна 29
    9  Дніпро-Лоцманська 27.3
    8  з.п. Тунельна 24.8
    7  Зустрічний 22
    6  з.п. Мирний 19.3
    5  з.п. Шинний 16.6
    4  з.п. Холодильна 13.7
    3  Обвідна 12
    2  з.п. Краснопілля 10.5
    1  з.п. 175 км 3.6
    0  Сухачівка 0
     Синельникове-1 – Дніпро-Гол.   Межова – Дніпро-Гол.   Чаплине – Дніпро-Гол.   Синельникове-1 – Дніпро-Гол.   Лозова – Дніпро-Гол.   Чаплине – Дніпро-Гол.   Чаплине – Дніпро-Гол.   Синельникове-1 – Дніпро-Гол. 
    6107,
    щоденно
    2
    6109,
    крім вт., ср., чт.
    2
    6109,
    по вт., ср., чт.
    6105,
    щоденно
    2
    6277,
    щоденно
    2
    6141,
    щоденно
    3
    6127,
    щоденно
    2
    6133,
    щоденно
    2
    приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр.
    05:16 05:49 08:0108:30 21:43
    05:2305:24 05:4205:43 05:4605:47 05:5605:57 08:3708:38 11:0011:01 17:4817:49 21:5021:51
    05:2605:27 05:4505:46 05:4905:50 05:5906:00 11:0311:05 17:5117:52 21:5321:54
    05:3005:31 05:4905:50 05:5305:54 06:0306:04 11:0711:08 17:5517:56 21:5721:58
    05:3405:35 05:5305:54 05:5705:58 06:0706:08 11:1111:12 17:5918:00 22:0122:02
    05:3805:39 05:5705:58 06:0106:02 06:1006:11 11:1511:16 18:0318:04 22:0522:06
    05:4205:43 06:0106:02 06:0506:06 06:1406:15 11:1911:20 18:0718:08 22:0922:10
    05:4605:47 06:0506:06 06:0906:10 06:17 08:5208:53 11:2311:24
    05:5105:52 06:1006:11 06:1406:15 06:2106:33 08:5708:58 11:2811:29 18:1618:17 22:1622:17
    05:5605:57 06:1506:16 06:1906:20 06:3906:40 09:0209:03 11:3311:34 18:2118:22 22:2022:21
    06:0606:07 06:2506:40 06:2806:40 06:5306:54 09:1309:36 11:4311:44 18:3118:32 22:3022:31
    06:1506:17 06:4906:51 06:4906:51 07:0507:07 09:4509:47 11:5211:54 18:4018:42 22:3922:41
    06:1906:20 06:5306:55 06:5306:55 07:0907:10 09:4909:50 11:5611:57 18:4418:45 22:4322:44
     

    До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

    довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
    ElTrain v4.1
    запрошуємо
    на роботу
    Контактна інформація
    Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
    Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
    Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
    Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
    Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05