[На початок]
Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

До уваги! Розклад руху Kyiv Boryspil Express

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху приміських потягів за напрямком


Всі дні На дату Скорочений вигляд
Відображати потяги: Перетинають середину Мінімальна кількість зупинок
Перелік напрямків може бути неповним. Дивіться також розклад між пунктами
    1. 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021 відмінити.

      Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-25 / Потяг: #826
    2. 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021 відмінити.

      Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-25 / Потяг: #825
    3. 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021
      призначити зміненим розкладом:
      ст.Дніпро Гол. (відпр. 9.10);
      Пост Амур (9.14);
      з.п.193 км (9.17 - 9.18);
      ст.Нижньодніпровськ (9.20 - 9.21);
      пл.196 км (9.24 - 9.25);
      ст.Н.Д.Вузол Парк З (9.28 - 9.30);
      ст.Н.Д.Вузол Парк Е (9.32 - 9.33);
      пл.Ксенівка (9.36 - 9.37);
      ст.Ігрень (9.39 - 9.40);
      пл.212 км (9.49 - 9.50);
      ст.Іларіонове (9.56 - 10.08);
      пл.219 км (10.13 - 10.14);
      пл.222 км (10.18 - 10.19);
      пл.225 км (10.23 - 10.24);
      пл.Хорошеве (10.28 - 10.29);
      пл.230 км (10.34 - 10.36);
      пл.235 км (10.40 - 10.41);
      ст.Синельникове-2 (10.47 - 10.48);
      Пост 239 км (10.53 - 10.54);
      пл.242 км (10.57 - 10.59);
      ст.Вишневецьке (11.04 - 11.05);
      пл.251 км (11.09 - 11.10);
      ст.Роздори (11.13 - 11.14);
      пл.262 км (11.19 - 11.20);
      пл.Терса (11.23 - 11.24);
      пл.267 км (11.39 - 11.40);
      пл.Крутоярка (11.43 - 11.44);
      пл.283 км (11.47 - 11.49);
      пл.284 км (11.51 - 11.52);
      пл.Васильківка (11.56 - 11.57);
      ст.Улянівка (12.02 - 12.03);
      пл.Краснощекове (12.11 - 12.12);
      ст.Чаплине (приб.12.21).

      Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-25 / Потяг: #6110
    4. 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021
      призначити зміненим розкладом:
      ст.Чаплине (відпр. 16.23);
      пл.Краснощекове (16.31 - 16.32);
      ст.Улянівка (16.41 - 16.42);
      пл.Васильківка (16.46 - 16.47);
      пл.284 км (16.51 - 16.52);
      пл.283 км (16.54 - 16.55);
      пл.Крутоярка (16.59 - 17.00);
      пл.276 км (17.16 - 17.17);
      пл.Терса (17.19 - 17.20);
      пл.262 км (17.23 - 17.24);
      ст.Роздори (17.31 - 17.32);
      пл.251 км (17.36 - 17.37);
      ст.Вишневецьке (17.41 - 17.42);
      пл.242 км (17.47 - 17.49);
      Пост 239 км (17.53 - 17.54);
      ст.Синельникове-2 (17.59 - 18.00);
      пл.235 км (18.02 - 18.03);
      пл.230 км (18.06 - 18.07);
      пл.Хорошеве (18.10 - 18.11);
      пл.225 км (18.14 - 18.15);
      пл.222 км (18.18 - 18.19);
      пл.219 км (18.22 - 18.23);
      ст.Іларіонове (18.27 - 18.28);
      пл.212 км (18.32 - 18.33);
      ст.Ігрень (18.42 - 18.43);
      пл.Ксенівка (18.45 - 18.47);
      ст.Н.Д.Вузол Парк Г (18.51 - 18.53);
      ст.Н.Д.Вузол Парк Л (18.55 - 18.56);
      пл.196 км (18.59 - 19.00);;
      ст.Нижньодніпровськ (19.03 - 19.04);
      пл.193 км (19.07 - 19.09);
      Пост Амур (19.12);
      ст.Дніпро Гол. (приб. 19.17).

      Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-21 / Потяг: #6127
    5. У зв'язку з переходом на зимовий час 31.10.2021
      затримається на годину по ст.Чаплине.

      Дісно з: 2021-10-24 до: 2021-10-31 / Потяг: #6109
    6. 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021 призначити зміненим
      розкладом:
      ст.Дніпро Гол. (відпр. 16.26);
      Пост Амур (16.31);
      пл.193 км (16.34 - 16.35);
      ст.Нижньодніпровськ (16.38 - 16.39);
      пл.196 км (16.42 - 16.43);
      ст.Н.Д.Вузол Парк З (16.47 - 16.48);
      Н.Д.Вузол Парк Е (15.50 - 16.51);
      пл.Ксенівка (16.54 - 16.55);
      ст.Ігрень (16.57 - 16.58);
      пл.212 км (17.06 - 17.07);
      ст.Іларіонове (17.14 - 17.19);
      пл.222 км (17.27 - 17.28);
      пл.225 км (17.32 - 17.33);
      пл.Хорошеве (17.37 - 17.38);
      пл.230 км (17.43 - 17.45);
      пл.235 км (17.49 - 17.50);
      ст.Синельникове-2 (17.56 - 17.57);
      Пост 239 км (18.02 - 18.03);
      пл.242 км (18.06 - 18.08);
      ст.Вишневецьке (18.14 - 18.14);
      пл.251 км (18.18 - 18.19);
      ст.Роздори (18.22 - 18.23);
      пл.262 км (18.29 - 18.30);
      пл.Терса (18.33 - 18.34);
      пл.267 км (18.36 - 18.37);
      пл.269 км (18.40 - 18.41);
      ст.Письменна (18.45 - 18.46);
      пл.276 км (18.49 - 18.50);
      пл.Крутоярка (18.53 - 18.54);
      пл.283 км (18.57 - 18.59);
      пл.284 км (19.01 - 19.02);
      пл.Васильківка (19.06 - 19.07);
      ст.Улянівка (19.12 - 19.13);
      пл.Краснощокове (19.21 - 19.22);
      ст.Чаплине (приб. 19.31).

      Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-25 / Потяг: #6122
    7. 19.11.2021 призначити зміненим розкладом
      ст.Дніпро Гол. (відпр. 9.56);
      Пост Амур (10.01);
      ст.Нижньодніпровськ (10.04);
      ст.Н.Д.Вузол Парк Л (10.11);
      ст.Н.Д.Вузол Парк Г (10.14);
      ст.Ігрень (10.21);
      ст.Іларіонове (10.35);
      ст.Синельникове-2 (10.50);
      ст.Синельникове-1 (10.57 - 11.14);
      Пост 239 км (11.22);
      ст.Вишневецьке (11.28);
      ст.Роздори (11.33);
      ст.Письменна (11.45);
      ст.Улянівка (11.57);
      ст.Улянівка (11.57);
      ст.Чаплине (12.12 - 12.14);
      ст.Просяна (12.24 - 12.25);
      ст.Демурине (12.34);
      ст.Межова (12.48 - 12.50);
      ст.Удачна (13.04);
      ст.Покровськ (13.19 - 13.24);
      ст.Гродівка (13.46);
      ст.Желанна (13.54);
      ст.Очеретине (14.04 - 14.05);
      ст.Авдіївка (приб. 14.19).

      Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-11-19 / Потяг: #826
    8. 19.11.2021 призначити зміненим розкладом:
      ст.Дніпро Гол. (відпр. 8.16);
      Пост Амур (8.20);
      з.п.193 км (8.23 - 8.24);
      ст.Нижньодніпровськ (8.26 - 9.27);
      пл.196 км (8.32 - 8.33);
      ст.Н.Д.Вузол Парк Л (8.38 - 8.39);
      ст.Н.Д.Вузол Парк Г (8.42 - 8.43);
      пл.Ксенівка (8.48 - 8.49);
      ст.Ігрень (8.54 - 8.56);
      пл.212 км (9.05 - 9.06);
      ст.Іларіонове (9.14 - 9.15);
      пл.219 км (9.18 - 9.19);
      пл.222 км (9.22 - 9.23);
      пл.225 км (9.26 - 9.27);
      пл.Хорошеве (9.30 - 9.31);
      пл.230 км (9.34 - 9.36);
      пл.235 км (9.39 - 9.40);
      ст.Синельникове-2 (9.43 - 9.44);
      Пост 239 км (9.49 - 9.50);
      пл.242 км (9.53 - 9.55);
      ст.Вишневецьке (10.00 - 10.01);
      пл.251 км (10.05 - 10.06);
      ст.Роздори (10.09 - 10.10);
      пл.262 км (10.16 - 10.17);
      пл.Терса (10.20 - 10.21);
      пл.267 км (10.23 - 10.24);
      пл.Крутоярка (10.27 - 10.28);
      пл.283 км (10.44 - 10.46);
      пл.284 км (10.48 - 10.49);
      пл.Васильківка (10.53 - 10.54);
      ст.Улянівка (10.59 - 11.00);
      пл.Краснощекове (11.08 - 11.09);
      ст.Чаплине (приб.11.18).

      Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-11-19 / Потяг: #6110
    9. 19.11.2021 призначити зміненим розкладом:
      ст.Дніпро Гол. (відпр. 16.37);
      Пост Амур (16.42);
      пл.193 км (16.45 - 16.46);
      ст.Нижньодніпровськ (16.49 - 16.50);
      пл.196 км (16.55 - 16.56);
      ст.Н.Д.Вузол Парк Л (17.02 - 17.03);
      ст.Н.Д.Вузол Парк Г (17.06 - 17.07);
      пл.Ксенівка (17.12 - 17.13);
      ст.Ігрень (17.18 - 17.20);
      пл.212 км (17.29 - 17.30);
      ст.Іларіонове (17.38 - 17.39);
      пл.219 км (17.42);
      пл.222 км (17.44 - 17.45);
      пл.225 км (17.49 - 17.50);
      пл.Хорошеве (17.53 - 17.54);
      пл.230 км (17.57 - 17.59);
      пл.235 км (18.02 - 18.03);
      ст.Синельникове-2 (18.06 - 18.07);
      Пост 239 км (18.12 - 18.13);
      пл.242 км (18.16 - 18.18);
      ст.Вишневецьке (18.23 - 18.24);
      пл.251 км (18.28 - 18.29);
      ст.Роздори (18.32 - 18.33);
      пл.262 км (18.39 - 18.40);
      пл.Терса (18.43 - 18.44);
      пл.267 км (18.46 - 18.47);
      пл.269 км (18.50 - 18.51);
      ст.Письменна (18.55 - 18.56);
      пл.276 км (18.59 - 19.00);
      пл.Крутоярка (19.03 - 19.04);
      пл.283 км (19.07 - 19.09);
      пл.284 км (19.11 - 19.12);
      пл.Васильківка (19.16 - 19.17);
      ст.Улянівка (19.22 - 19.23);
      пл.Краснощокове (19.31 - 19.32);
      ст.Чаплине (приб. 19.41).

      Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-11-19 / Потяг: #6122
    10. 19.11.2021 призначити до ст.Синельникове-2 чинним,
      далі зміненим розкладом:
      ст.Синельникове-2 (17.48 - 17.49););
      пл.235 км (17.51 - 17.52);
      пл.230 км (17.55 - 17.56);
      пл.Хорошеве (17.59 - 18.00);
      пл.225 км (18.03 - 18.04);
      пл.222 км (18.07 - 18.08);
      пл.219 км (18.11 - 18.12);
      ст.Іларіонове (18.16 - 18.17);
      пл.212 км (18.21 - 18.22);
      ст.Ігрень (18.31 - 18.32);
      пл.Ксенівка (18.34 - 18.36);
      ст.Н.Д.Вузол Парк Г (18.40 - 18.53) - техн.;
      ст.Н.Д.Вузол Парк Л (18.56 - 18.57);
      пл.196 км (19.00 - 19.01);
      ст.Нижньодніпровськ (19.04 - 19.05);
      пл.193 км (19.08 - 19.10);
      Пост Амур (19.13);
      ст.Дніпро-Гол. (приб. 19.18).

      Дісно з: 2021-11-13 до: 2021-11-19 / Потяг: #6127
    11. 18.10.2021, 20.10.2021, 22.10.2021 - 24.10.2021, 10.11.2021 -
      16.11.2021, 18.11.2021
      призначити зміненим розкладом:
      ст.Дніпро Гол. (відпр. 8.25);
      Пост Амур (8.29);
      пл.193 км (8.32 - 8.33);
      ст.Нижньодніпровськ (8.35 - 8.36);
      пл.196 км (8.39 - 8.40);
      ст.Н.Д.Вузол Парк З (8.44 - 9.00);
      ст.Н.Д.Вузол Парк Е (9.02 - 9.03);
      далі згідно чинного розкладу.

      Дісно з: 2021-10-13 до: 2021-11-18 / Потяг: #6110
    Дніпро - Синельникове - Чаплине - Межова
    Пункт / Номер та обіг Σ
    км
    0  Дніпро-Гол. 0
    1  Пост Амур 2.6
    2  з.п. 193 км 4
    3  Нижньодніпровськ 5.3
    4  з.п. 196 км 7.6
    5  Н.Д.Вузол-Парк Л.З 9.9
    6  з.п. Н.Д.Вузол-Парк Е.Г 11.2
    7  Ігрень 15.2
    8  з.п. 207 км 17.2
    9  з.п. 212 км 21.5
    10  Іларіонове 25.4
    11  з.п. 219 км 28.2
    12  з.п. 222 км 31.2
    13  з.п. 225 км 33.6
    14  з.п. Хорошеве 36.4
    15  з.п. 230 км 39.7
    16  з.п. 235 км 43.8
    17  Синельникове-2 45.6
    18  Синельникове-1 47.9
    19  з.п. 239 км 50.4
    20  з.п. 242 км 53.2
    21  Вишневецьке 57.5
    22  з.п. 251 км 61.1
    23  Роздори 64.2
    24  з.п. 262 км 71.3
    25  з.п. Терса 73
    26  з.п. 267 км 74.8
    27  з.п. 269 км 77.3
    28  Письменна 80.3
    29  з.п. 276 км 83.8
    30  з.п. Крутоярка 86.9
    31  з.п. 283 км 90
    32  з.п. 284 км 91.5
    33  з.п. Васильківка 96.2
    34  Улянівка 100
    35  з.п. Краснощокове 108.1
    36  Чаплине 115.8
    37  Просяна 126.2
    38  з.п. № 21 130.5
    39  Демурине 136.5
    40  з.п. 337 км 139.9
    41  з.п. Кирпичеве 146.9
    42  з.п. 347 км 149.1
    43  з.п. №18 153.4
    44  Межова 158
     Синельникове-1 – Чаплине   Дніпро-Гол. – Чаплине   Дніпро-Гол. – Авдіївка   Дніпро-Гол. – Авдіївка   Дніпро-Гол. – Чаплине   Дніпро-Гол. – Чаплине   Дніпро-Гол. – Межова 
    6104,
    щоденно *
    6110,
    щоденно
    3
    826,
    крім ср.
    2
    826,
    крім ср.
    6122,
    щоденно
    2
    6130,
    по вт., ср., чт. *
    6130,
    крім вт., ср., чт.
    приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр.
    08:40 09:56 09:56 16:26 20:40 20:40
    16:31 20:45
    08:4708:48 16:3416:35 20:4820:49 20:4820:49
    08:5008:51 16:3816:39 20:5120:52 20:5120:52
    08:5408:55 16:4216:43 20:5520:56 20:5520:56
    08:5909:00 16:4716:48 21:0021:01 21:0021:01
    09:0209:03 16:5016:51 21:0321:04 21:0321:04
    09:0909:10 16:5716:58 21:1021:11 21:1021:11
    21:1321:14
    09:1709:18 17:0517:06 21:1821:19 21:1821:19
    09:2309:24 17:1117:12 21:2521:26 21:2521:26
    09:2709:28
    09:3109:32 17:1717:18 21:3221:33 21:3221:33
    09:3509:36 17:2217:23 21:3521:36 21:3521:36
    09:3909:40 17:2617:27 21:3921:40 21:3921:40
    09:4309:45 17:3017:32 21:4321:45 21:4321:45
    09:4809:49 17:3517:36 21:4821:49 21:4821:49
    09:5209:53 17:3917:40 21:5221:53 21:5221:53
    05:07 10:4311:00 10:4311:00
    05:1505:16 09:5809:59 17:4517:46 21:5821:59 21:5821:59
    05:1905:21 10:0210:04 17:4917:51 22:0222:04 22:0222:04
    05:2605:53 10:0910:10 17:5617:57 22:0922:10 22:0922:10
    05:5805:59 10:1410:15 18:0118:02 22:1422:15 22:1422:15
    06:0206:03 10:1810:19 18:0518:06 22:1822:19 22:1822:19
    06:0906:10 10:2510:26 18:1118:13 22:2422:25 22:2422:25
    06:1306:14 10:2910:30 18:1618:17
    06:1606:17 10:3210:33 18:1918:20
    06:2006:21 10:3610:37 18:2318:24
    06:2506:26 10:4110:42 18:2818:29 22:3522:36 22:3522:36
    06:3006:31 10:4510:46 18:3218:33 22:3922:40 22:3922:40
    06:3406:35 10:4910:50 18:3618:37
    06:3806:40 10:5310:55 18:4018:42
    06:4206:43 10:5710:58 18:4418:45 22:4822:49 22:4822:49
    06:4706:48 11:0211:03 18:4918:50 22:5322:54 22:5322:54
    06:5306:54 11:0811:09 18:5518:56 22:5923:00 22:5923:00
    07:0207:03 11:1711:18 19:0419:05
    07:12 11:27 11:5812:00 11:5812:00 19:14 23:18 23:1823:21
    12:1012:11 12:1012:11 23:3623:37
    23:5023:52
    23:5523:56
    00:0200:03
    00:0500:06
    12:3412:36 12:3412:36 00:20
     
    Межова - Чаплине - Синельникове - Дніпро
    Пункт / Номер та обіг Σ
    км
    44  Межова 158
    43  з.п. №18 153.4
    42  з.п. 347 км 149.1
    41  з.п. Кирпичеве 146.9
    40  з.п. 337 км 139.9
    39  Демурине 136.5
    38  з.п. № 21 130.5
    37  Просяна 126.2
    36  Чаплине 115.8
    35  з.п. Краснощокове 108.1
    34  Улянівка 100
    33  з.п. Васильківка 96.2
    32  з.п. 284 км 91.5
    31  з.п. 283 км 90
    30  з.п. Крутоярка 86.9
    29  з.п. 276 км 83.8
    28  Письменна 80.3
    27  з.п. 269 км 77.3
    26  з.п. 267 км 74.8
    25  з.п. Терса 73
    24  з.п. 262 км 71.3
    23  Роздори 64.2
    22  з.п. 251 км 61.1
    21  Вишневецьке 57.5
    20  з.п. 242 км 53.2
    19  з.п. 239 км 50.4
    18  Синельникове-1 47.9
    17  Синельникове-2 45.6
    16  з.п. 235 км 43.8
    15  з.п. 230 км 39.7
    14  з.п. Хорошеве 36.4
    13  з.п. 225 км 33.6
    12  з.п. 222 км 31.2
    11  з.п. 219 км 28.2
    10  Іларіонове 25.4
    9  з.п. 212 км 21.5
    8  з.п. 207 км 17.2
    7  Ігрень 15.2
    6  з.п. Н.Д.Вузол-Парк Е.Г 11.2
    5  Н.Д.Вузол-Парк Л.З 9.9
    4  з.п. 196 км 7.6
    3  Нижньодніпровськ 5.3
    2  з.п. 193 км 4
    1  Пост Амур 2.6
    0  Дніпро-Гол. 0
     Межова – Дніпро-Гол.   Чаплине – Дніпро-Гол.   Чаплине – Дніпро-Гол.   Авдіївка – Дніпро-Гол.   Авдіївка – Дніпро-Гол.   Чаплине – Синельникове-1   Чаплине – Дніпро-Гол. 
    6109,
    крім вт., ср., чт.
    6141,
    щоденно
    6127,
    щоденно
    2
    825,
    крім ср.
    825,
    крім ср.
    1
    6135,
    щоденно
    6109,
    по вт., ср., чт.
    1
    приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр.
    03:07 17:1417:16 17:1417:16
    03:3403:35
    03:4803:49 17:4017:41 17:4017:41
    04:0404:06 09:21 16:12 17:5417:56 17:5417:56 20:09 00:0404:09
    04:1404:15 09:2909:30 16:2016:21 04:1704:18
    04:2404:25 09:3909:40 16:3016:31 20:2620:27 04:2704:28
    04:2904:30 09:4409:45 16:3516:36 20:3120:32 04:3204:33
    04:3404:35 09:4909:50 16:4016:41 04:3704:38
    04:3704:38 09:5209:53 16:4316:44 04:4004:41
    04:4204:43 09:5709:58 16:4816:49 04:4504:46
    04:4604:47 10:0110:02 16:5216:53 04:4904:50
    04:5104:52 10:0610:07 16:5716:58 20:4320:44 04:5404:55
    04:5504:56 10:1010:11 17:0117:02 04:5804:59
    04:5905:00 10:1410:15 17:0517:06 05:0205:03
    05:0205:03 10:1710:18 17:0817:09 05:0505:06
    05:0605:07 10:2110:22 17:1217:13 05:0905:10
    05:1405:15 10:2910:30 17:2017:21 20:5820:59 05:1705:18
    05:1905:20 10:3610:37 17:2517:26 05:2205:23
    05:2405:26 10:4210:43 17:3017:31 21:0721:08 05:2705:30
    05:3105:33 10:4810:50 17:3617:38 05:3505:37
    05:3605:37 10:5310:54 17:4217:43 21:1621:17 05:4005:41
    21:25
    05:4205:43 11:0011:01 17:4817:49 18:5218:54 18:5218:54 05:4605:47
    05:4505:46 11:0311:05 17:5117:52 05:4905:50
    05:4905:50 11:0711:08 17:5517:56 05:5305:54
    05:5305:54 11:1111:12 17:5918:00 05:5705:58
    05:5705:58 11:1511:16 18:0318:04 06:0106:02
    06:0106:02 11:1911:20 18:0718:08 06:0506:06
    06:0506:06 11:2311:24 06:0906:10
    06:1006:11 11:2811:29 18:1618:17 06:1406:15
    06:1506:16 11:3311:34 18:2118:22 06:1906:20
    06:2506:40 11:4311:44 18:3118:32 06:2806:40
    06:4906:51 11:5211:54 18:4018:42 06:4906:51
    06:5306:55 11:5611:57 18:4418:45 06:5306:55
    06:5907:00 12:0012:01 18:4818:49 06:5806:59
    07:0207:03 12:0612:07 18:5218:53 07:0207:03
    07:0607:08 12:1012:12 18:5618:58 07:0607:08
    07:15 12:19 19:06 19:43 19:43 07:15
     

    До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

    довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
    ElTrain v4.1
    запрошуємо
    на роботу
    Контактна інформація
    Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
    Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
    Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
    Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
    Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111