[На початок]
Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

До уваги! Розклад руху Kyiv Boryspil Express

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху приміських потягів за напрямком


Всі дні На дату Скорочений вигляд
Відображати потяги: Перетинають середину Мінімальна кількість зупинок
Перелік напрямків може бути неповним. Дивіться також розклад між пунктами
    1. 27.07.2021 - 30.07.2021 призначити до ст.Дніпро Лоцм.
      зміненим маршрутом прямування до ст.Сухачівка чинним, далі
      наступним розкладом:
      ст.Сухачівка (13.35 - 13.36);
      ст.Обвідна (13.56 - 13.57);
      ст.Дніпро Вант. (14.02 - 14.03);
      ст.Зустрічний (14.14 - 14.15);
      ст.Дніпро Лоцм. (приб. 14.29);
      на дільниці Сухачівка - Дніпро Гол. відмінити.

      Дісно з: 2021-07-27 до: 2021-07-30 / Потяг: #6022
    2. 28.07.2021 - 31.07.2021 призначити до ст.Воскобійня
      чинним, далі зміненим розкладом:
      ст.Воскобійня (10.17 - 10.48);
      пл.139 км (10.53 - 10.54);
      ст.Верхньодніпровськ (11.00 - 11.02);
      пл.128 км (11.06 - 11.07);
      пл.125 км (11.09 - 11.10);
      пл.119 км (11.14 - 11.16);
      ст.Верхівцеве (11.19 - 11.21);
      пл.114 км (11.24 - 11.26);
      пл.Гранове (11.29 - 11.30);
      пл.104 км (11.34 - 11.35);
      ст.Вільногірськ (11.39 - 11.40);
      ст.Ерастівка (11.50 - 11.51);
      пл.88 км (12.00 - 12.02);
      пл.Косинівка (12.07 - 12.08);
      пл.77 км (12.14 - 12.15);
      ст.П'ятихатки (приб. 12.20).

      Дісно з: 2021-07-21 до: 2021-07-31 / Потяг: #6015
    3. 27.07.2021 - 28.07.2021 призначити зміненим
      маршрутом прямування через ст.Верхівцеве, ст.П'ятихатки,
      ст.Савро, ст.Пічугіне до ст.Верхівцеве чинним, далі наступним
      розкладом:
      до ст.Верхівцеве (14.40 - 14.42);
      ст.Вільногірськ (14.58);
      ст.Ерастівка (15.04);
      ст.П'ятихатки (15.22 - 15.24);
      Пост 5 км (15.31);
      ст.Жовті Води-1 (15.36);
      ст.Савро (15.48);
      Пост 25 км (15.56);
      ст.Зав'ялівка (16.01);
      Пост 34 км (16.07);
      ст.Кам'яне Поле (16.13);
      Пост 46 км (16.20);
      Пост 3 км (16.24);
      пл.77 км (16.29 - 16.30);
      пл.79 км (16.32 - 16.33);
      ст.Пічугіне (16.37 - 16.38);
      пл.86 км (16.43 - 16.44);
      ст.Кривий Ріг Сорт. (16.48 - 16.49);
      пл.91 км (16.53 - 16.54);
      пл.93 км (16.58 - 16.59);
      ст.Кривий Ріг Гол. (приб.17.05).

      Дісно з: 2021-07-27 до: 2021-07-28 / Потяг: #6027
    4. 28.07.2021 - 01.08.2021 призначити зміненим розкладом:
      ст.П'ятихатки (відпр. 16.51);
      пл.77 км (16.56 - 16.57);
      пл.Косинівка (17.01 - 17.03);
      пл.88 км (17.08 - 17.10);
      ст.Ерастівка (17.14 - 17.15);
      ст.Вільногірськ (17.23 - 17.24);
      пл.104 км (17.28 - 17.29);
      пл.Гранове 917.33 - 17.34);
      пл.114 км (17.37 - 17.38);
      ст.Верхівцеве (17.43 - 17.44);
      пл.119 км 917.46 - 17.47);
      пл.125 км (17.51 - 17.52);
      пл.128 км (17.55 - 17.56);
      ст.Верхньодніпровськ (18.02 - 18.03);
      пл.139 км (18.09 - 18.10);
      ст.Воскобійня (18.13 - 18.14);
      пл.149 км (18.21 - 18.22);
      ст.Кам'янське Пас. (18.26 - 18.53);
      ст.Запоріжжя Кам'янське (18.58 - 18.59);
      пл.160 км (19.01 - 19.02);
      пл.164 км (19.06 - 19.07);
      пл.165 км (19.09 - 19.10);
      пл.169 км (19.14 - 19.15);
      ст.Сухачівка (19.17 - 19.18);
      пл.175 км 919.21 - 19.22);
      пл.178 км (19.25 - 19.26);
      ст.Діївка (19.29 - 19.30);
      пл.184 км (19.34 - 19.35);
      ст.Горяїнове (19.38 - 19.39);
      ст.Дніпро Гол. (приб. 19.44).

      Дісно з: 2021-07-22 до: 2021-08-01 / Потяг: #6038
    5. 27.07.2021 - 01.08.2021 призначити зміненим розкладом:
      ст.Дніпро Гол. (відпр. 15.47);
      ст.Горяїнове (15.52);
      ст.Діївка (15.58);
      ст.Сухачівка (16.07);
      ст.Запоріжжя-Кам'янське (16.18 - 16.19);
      ст.Кам'янське Пас. (16.23 - 16.24);
      пл.149 км (16.28 - 16.29);
      ст.Воскобійня (16.36 - 16.37);
      пл.139 км (16.41 - 16.42);
      ст.Верхньодніпровськ (16.47 - 16.49);
      пл.128 км (16.52);
      пл.125 км (16.54);
      пл.119 км (16.56);
      ст.Верхівцеве (16.59 - 17.00);
      пл.114 км (17.03);
      пл.Гранове (17.05);
      пл.104 км (17.08);
      ст.Вільногірськ (17.12 - 17.13);
      ст.Ерастівка (17.22 - 17.23);
      пл.88 км (17.27);
      пл.Косинівка (17.32 - 17.33);
      пл.79 км (17.35);
      пл.77 км (17.38);
      ст.П'ятихатки (приб. 17.43).

      Дісно з: 2021-07-21 до: 2021-08-01 / Потяг: #6535
    6. 05.10.2021, 07.10.2021 призначити зміненим розкладом:
      ст.Дніпро Гол. (відпр. 8.40);
      ст.Горяїнове (8.45 - 8.46);
      пл.184 км (8.49 - 8.51);
      ст.Діївка (8.56 - 8.58);
      пл.178 км (9.02 - 9.04);
      пл.175 км (9.07 - 9.08);
      ст.Сухачівка (9.15 - 9.17);
      пл.169 км (9.20 - 9.21);
      пл.165 км (9.24 - 9.26);
      пл.164 км (9.28 - 9.29);
      пл.160 км (9.32 - 9.33);
      ст.Запоріжжя Кам. (9.36 - 9.37);
      ст.Кам'янське Пас. (9.41 - 9.42);
      пл.149 км (9.46 - 9.47);
      ст.Воскобійня (9.54 - 9.55);
      пл.139 км (9.59 - 10.00);
      ст.Верхньодніпровськ (10.06 - 10.08);
      пл.128 км (10.12 - 10.13);
      пл.125 км (10.15 - 10.16);
      пл.119 км (10.20 - 10.22);
      ст.Верхівцеве (10.25 - 10.27);
      пл.114 км (10.31 - 10.32);
      пл.Гранове (10.35 - 10.36);
      пл.104 км (10.40 - 10.41);
      ст.Вільногірськ (10.45 - 10.46);
      ст.Ерастівка (10.55 - 10.56);
      пл.88 км (11.01 - 11.03);
      пл.Косинівка (11.08 - 11.09);
      пл.77 км (11.14 - 11.15);
      ст.П'ятихатки (приб. 11.20).

      Дісно з: 2021-09-29 до: 2021-10-07 / Потяг: #6015
    7. 05.10.2021, 07.10.2021 призначити зміненим розкладом:
      ст.Дніпро Гол. (відпр. 17.05);
      ст.Горяїнове (17.10 - 17.11);
      пл.184 км (17.14 - 17.16);
      ст.Діївка (17.21 - 17.22);
      пл.178 км (17.26 - 17.27);
      пл.175 км (17.30 - 17.31);
      ст.Сухачівка (17.37 - 17.38);
      пл.169 км (17.41 - 17.42);
      пл.165 км (17.45 - 17.47);
      пл.164 км (17.49 - 17.50);
      пл.160 км (17.53 - 17.54);
      ст.Запоріжжя-Кам'янське (17.57 - 17.58);
      ст.Кам'янське Пас. (18.02 - 18.03);
      пл.149 км (18.07 - 18.08);
      ст.Воскобійня (18.15 - 18.16);
      пл.139 км (18.20 - 18.21);
      ст.Верхньодніпровськ (18.27 - 18.29);
      пл.128 км (18.33 - 18.34);
      пл.125 км (18.36 - 18.37);
      пл.119 км (18.41 - 18.43);
      ст.Верхівцеве (18.46 - 18.47);
      пл.114 км (18.51 - 18.52);
      пл.Гранове (18.56 - 18.57);
      пл.104 км (19.00 - 19.01);
      ст.Вільногірськ (19.05 - 19.06);
      ст.Ерастівка (19.15 - 19.16);
      пл.88 км (19.21 - 19.23);
      пл.Косинівка (19.28 - 19.29);
      пл.77 км (19.34 - 19.35);
      ст.П'ятихатки (19.40 - 19.41);
      ст.П'ятихатки Стик. (19.47 - 19.49);
      ст.П'ятихатки (19.40 - 19.41);
      Пост Спис. (19.58).

      Дісно з: 2021-09-30 до: 2021-10-07 / Потяг: #6035
    8. 05.10.2021, 07.10.2021 призначити зміненим розкладом:
      ст.Дніпро Гол. (відпр. 17.26);
      ст.Горяїнове (17.31 - 17.32);
      пл.184 км (17.35 - 17.37);
      ст.Діївка (17.42 - 17.43);
      пл.178 км (17.47 - 17.48);
      пл.175 км (17.51 - 17.52);
      ст.Сухачівка (17.59 - 18.00);
      пл.169 км (18.03 - 18.04);
      пл.165 км (18.07 - 18.08);
      пл.164 км (18.11 - 18.12);
      пл.160 км (18.15 - 18.18);
      ст.Запоріжжя-Кам'янське (18.19 - 18.20);
      ст.Кам'янське Пас. (18.24 - 18.26);
      пл.149 км (18.30 - 18.31);
      ст.Воскобійня (18.38 - 18.39);
      пл.139 км (18.43 - 18.44);
      ст.Верхньодніпровськ (18.51 - 18.53);
      пл.128 км (18.57 - 18.58);
      пл.125 км (19.00 - 19.01);
      пл.119 км (19.06 - 19.07);
      ст.Верхівцеве (19.10 - 19.11);
      пл.114 км (19.15 - 19.16);
      пл.Гранове (19.19 - 19.20);
      пл.104 км (19.24 - 19.25);
      ст.Вільногірськ (19.29 - 19.30);
      ст.Ерастівка (19.39 - 19.40);
      пл.88 км (19.46 - 19.48);
      пл.Косинівка (19.53 - 19.54);
      пл.77 км (19.59 - 20.00);
      ст.П'ятихатки (приб. 20.05).

      Дісно з: 2021-09-29 до: 2021-10-07 / Потяг: #6037
    9. 05.10.2021, 07.10.2021 призначити зміненим розкладом:
      Пост Спис. (відпр. 20.23);
      ст.П'ятихатки Стик. (20.32 - 20.34);
      ст.П'ятихатки (20.40 - 20.42);
      пл.77 км (20.46 - 20.47);
      пл.Косинівка (20.51 - 20.52);
      пл.88 км (20.57 - 20.59);
      ст.Ерастівка (21.03 - 21.04);
      ст.Вільногірськ (21.12 - 21.13);
      пл.104 км (21.16 - 21.17);
      пл.Гранове (21.21 - 21.22);
      пл.114 км (21.25 - 21.26);
      ст.Верхівцеве (21.31 - 21.32);
      пл.119 км (21.34 - 21.35);
      пл.125 км (21.38 - 21.39);
      пл.128 км (21.42 - 21.43);
      ст.Верхньодніпровськ (21.49 - 21.50);
      пл.139 км (21.56 - 21.57);
      ст.Воскобійня (22.00 - 22.01);
      пл.149 км (22.08 - 22.09);
      ст.Кам'янське Пас. (22.13 - 22.14);
      ст.Запоріжжя Кам'янське (22.18 - 22.19);
      пл.160 км (22.21 - 22.22);
      пл.164 км (22.26 - 22.27);
      пл.165 км (22.29 - 22.30);
      пл.169 км (22.33 - 22.34);
      ст.Сухачівка (22.36 - 22.37);
      пл.175 км (22.40 - 22.41);
      пл.178 км (22.44 - 22.45);
      ст.Діївка (22.48 - 22.49);
      пл.184 км (22.53 - 22.54);
      ст.Горяїнове (22.57 - 22.58);
      ст.Дніпро Гол. (приб. 23.03).

      Дісно з: 2021-09-29 до: 2021-10-07 / Потяг: #6044
    10. З 09.08.2021 призначено зупинку по пл.128 км
      наступним розкладом:
      ст.Кривий Ріг Гол. (відпр. 10.14);
      до ст.Верхівцеве чинним розкладом, далі:
      ст.Верхівцеве (12.38 - 12.39);
      пл.119 км (12.41 - 12.42);
      пл.125 км (12.46 - 12.47);
      пл.128 км (12.50 - 12.51);
      ст.Верхньодніпровськ (12.57 - 12.58);
      пл.139 км (13.04 - 13.05);
      ст.Воскобійня (13.08 - 13.09);
      пл.149 км (13.16);
      ст.Кам'янське Пас. (13.19 - 13.20);
      ст.Запоріжжя-Кам. (13.13.24 - 13.25);
      пл.160 км (13.27);
      пл.164 км (13.30 - 13.31);
      пл.165 км (13.32);
      пл.169 км (13.36);
      ст.Сухачівка (13.38 - 13.39);
      пл.175 км (13.41 - 13.42);
      пл.178 км (13.44);
      ст.Діївка (13.48 - 13.49);
      ст.Горяїнове (13.55 - 13.56);
      ст.Дніпро Гол. (приб. 14.01).

      Дісно з: 2021-07-27 до: 2021-08-08 / Потяг: #6022
    Дніпро - П'ятихатки
    Пункт / Номер та обіг Σ
    км
    0  Дніпро-Гол. 0
    1  Діївка 7.8
    2  з.п. 178 км 10.3
    3  з.п. 175 км 13.1
    4  Сухачівка 16.7
    5  з.п. 169 км 18.5
    6  з.п. 165 км 21.9
    7  з.п. 164 км 23.1
    8  з.п. 160 км 27.1
    9  Запоріжжя-Кам’янське 29.4
    10  Кам'янське 37.4
    11  з.п. 149 км 41
    12  Воскобійня 47.8
    13  з.п. 139 км 49.7
    14  Верхньодніпровськ 55.6
    15  з.п. 128 км 60.2
    16  з.п. 125 км 63
    17  з.п. 119 км (Верхівцеве) 68.6
    18  Верхівцеве 70.1
    19  з.п. 114 км 74.1
    20  з.п. Гранове 78.1
    21  з.п. 104 км 83.1
    22  Вільногірськ 87
    23  Ерастівка 95.1
    24  з.п. 88 км 98.2
    25  з.п. Касинівка 102.2
    26  з.п. 79 км (П'ятихатки) 106.2
    27  з.п. 77 км 108.1
    28  П'ятихатки-Пас. 111.4
     Дніпро-Гол. – П'ятихатки-Стикова   Дніпро-Гол. – Кривий Ріг-Гол.   Дніпро-Гол. – П'ятихатки-Пас.   Дніпро-Гол. – Кривий Ріг-Гол.   Дніпро-Гол. – П'ятихатки-Пас.   Дніпро-Гол. – П'ятихатки-Стикова   Дніпро-Гол. – П'ятихатки-Пас.   Дніпро-Гол. – Верхівцеве   Дніпро-Гол. – П'ятихатки-Пас. 
    6005,
    щоденно
    6011,
    щоденно
    6015,
    щоденно
    2
    6027,
    щоденно
    1
    6535,
    крім сб.
    1
    6035,
    щоденно
    1
    6037,
    щоденно
    1
    6039,
    щоденно
    6043,
    щоденно
    приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр.
    05:00 06:50 08:51 12:57 15:51 16:52 17:22 18:44 20:32
    05:1505:16 07:0607:07 09:1109:13 13:1313:14 17:0817:09 17:3817:39 19:0019:01 20:4820:49
    05:2005:21 07:1107:12 09:1909:21 13:1813:19 17:1317:14 17:4317:44 19:0519:06 20:5320:54
    05:2405:25 07:1507:16 09:2709:29 13:2213:23 17:1717:18 17:4717:48 19:0919:10 20:5720:58
    05:3105:32 07:2307:26 09:3809:40 13:3013:31 17:2417:25 17:5517:56 19:1619:17 21:0521:06
    05:3505:36 07:2907:30 09:4309:44 13:3413:35 17:2817:29 17:5918:00 19:2019:21 21:0921:10
    05:3905:41 07:3307:35 09:4709:49 13:3813:40 17:3217:34 18:0318:05 19:2419:26 21:1321:15
    05:4305:44 07:3707:38 09:5109:52 13:4213:43 17:3617:37 18:0718:08 19:2819:29 21:1721:18
    05:4705:48 07:4107:42 09:5509:56 13:4613:47 17:4017:41 18:1118:12 19:3219:33 21:2121:22
    05:5005:51 07:4507:46 09:5910:00 13:5013:51 16:2216:23 17:4417:45 18:1518:16 19:3619:37 21:2521:26
    06:0006:01 10:0910:10 14:0014:01 16:3216:33 17:5417:55 18:2618:27 20:0420:05 21:3621:37
    06:0806:09 08:0208:03 10:1710:44 14:0914:10 16:4016:41 18:0218:03 18:3418:35 20:1220:13 21:4421:45
    06:1306:14 08:0708:08 10:4910:50 14:1414:15 16:4516:46 18:0718:08 18:3918:40 20:1720:18 21:4921:50
    06:2006:22 08:1408:16 10:5610:58 14:2114:23 16:5116:53 18:1418:16 18:4718:49 20:2520:27 21:5621:57
    06:2606:27 08:2008:21 11:0211:03 14:2714:28 18:2018:21 18:5318:54 20:3120:32 22:0122:02
    06:2906:30 08:2308:24 11:0511:06 14:3014:31 18:2318:24 18:5618:57 20:3420:35 22:0422:05
    06:3406:36 08:2808:29 11:1011:12 14:3514:37 18:2818:30 19:0119:03 20:3920:41 22:0922:10
    06:3906:40 08:3208:34 11:1511:17 14:4014:41 17:0417:05 18:3318:34 19:0619:07 20:44 22:1422:16
    06:4406:45 11:2111:22 18:3818:39 19:1119:12 22:2022:21
    06:4806:49 11:2511:26 18:4218:43 19:1519:16 22:2522:26
    06:5306:54 11:3011:31 18:4718:48 19:2019:21
    06:5806:59 11:3511:36 17:1817:19 18:5218:53 19:2519:26 22:3522:36
    07:0807:09 11:4611:51 17:2917:30 19:0219:03 19:3519:36 22:4522:46
    07:1407:16 11:5611:58 19:0819:10 19:4219:44 22:5122:53
    07:2107:22 12:0312:04 17:4217:43 19:1519:16 19:4919:50 22:5822:59
    07:2707:28 12:1012:11 19:2119:22 19:5519:56 23:0423:05
    07:3307:35 12:16 17:59 19:2719:28 20:01 23:10
     
    П'ятихатки - Дніпро
    Пункт / Номер та обіг Σ
    км
    28  П'ятихатки-Пас. 111.4
    27  з.п. 77 км 108.1
    26  з.п. 79 км (П'ятихатки) 106.2
    25  з.п. Касинівка 102.2
    24  з.п. 88 км 98.2
    23  Ерастівка 95.1
    22  Вільногірськ 87
    21  з.п. 104 км 83.1
    20  з.п. Гранове 78.1
    19  з.п. 114 км 74.1
    18  Верхівцеве 70.1
    17  з.п. 119 км (Верхівцеве) 68.6
    16  з.п. 125 км 63
    15  з.п. 128 км 60.2
    14  Верхньодніпровськ 55.6
    13  з.п. 139 км 49.7
    12  Воскобійня 47.8
    11  з.п. 149 км 41
    10  Кам'янське 37.4
    9  Запоріжжя-Кам’янське 29.4
    8  з.п. 160 км 27.1
    7  з.п. 164 км 23.1
    6  з.п. 165 км 21.9
    5  з.п. 169 км 18.5
    4  Сухачівка 16.7
    3  з.п. 175 км 13.1
    2  з.п. 178 км 10.3
    1  Діївка 7.8
    0  Дніпро-Гол. 0
     П'ятихатки-Пас. – Дніпро-Гол.   Верхівцеве – Дніпро-Гол.   П'ятихатки-Пас. – Дніпро-Гол.   Кривий Ріг-Гол. – Дніпро-Гол.   П'ятихатки-Стикова – Дніпро-Гол.   Кривий Ріг-Гол. – Дніпро-Гол.   П'ятихатки-Пас. – Дніпро-Гол.   П'ятихатки-Пас. – Дніпро-Гол.   Кривий Ріг-Гол. – Дніпро-Гол.   П'ятихатки-Стикова – Дніпро-Гол. 
    6008,
    щоденно
    6010,
    щоденно
    6016,
    щоденно
    6538,
    щоденно
    6018,
    щоденно
    6022,
    щоденно
    2
    6038,
    щоденно
    1
    6536,
    крім сб.
    6042,
    щоденно
    6044,
    щоденно
    1
    приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр.
    05:02 06:33 08:2808:30 16:48 18:45 20:2720:29
    05:0705:08 06:3806:39 08:3508:36 16:5316:54 20:3320:34
    05:1205:13 06:4306:44 08:4008:41 16:5817:00 20:3820:39
    05:1805:20 06:4906:51 08:4608:48 17:0517:07 20:4420:46
    05:2505:35 06:5607:13 08:5208:53 17:1117:12 19:0319:04 20:5020:51
    05:4505:46 07:2207:23 09:0209:03 17:2017:21 19:1319:14 20:5921:00
    05:5005:51 07:2707:28 09:0709:08 17:2517:26 21:0321:04
    05:5505:56 07:3207:33 09:1209:13 17:3017:31 21:0821:09
    05:5906:00 07:3607:37 09:1609:17 17:3417:35 21:1221:13
    06:0506:06 06:29 07:4207:43 08:4608:51 09:2209:24 12:3812:39 17:4017:41 19:3119:32 19:5619:58 21:1821:19
    06:0806:09 06:3206:33 07:4507:46 09:2609:27 12:4112:42 17:4317:44 20:0020:01 21:2121:22
    06:1306:14 06:3706:38 07:5007:51 09:3109:32 12:4512:46 17:4817:49 20:0520:06 21:2521:26
    06:1706:18 06:4106:42 07:5407:55 09:3509:36 17:5217:53 20:0920:10 21:2921:30
    06:2406:26 06:4806:49 08:0108:03 09:0709:08 09:4209:43 12:5412:55 17:5918:00 19:4819:49 20:1620:17 21:3621:37
    06:3206:33 06:5506:56 08:1008:11 09:4909:50 13:0113:02 18:0618:07 20:2320:24 21:4321:44
    06:3606:37 06:5907:00 08:1408:15 09:5309:54 13:0513:06 18:1018:11 19:5920:00 20:2720:28 21:4721:48
    06:4406:45 07:0707:08 08:2208:23 10:0110:02 18:1818:19 20:3520:36 21:5521:56
    06:5506:56 07:1807:19 08:3308:34 09:3209:33 10:1110:12 13:2113:22 18:5418:55 20:1620:17 20:4520:46 22:0522:06
    07:2107:22 08:3608:37 10:1410:15 18:5718:58 20:4820:49 22:0822:09
    07:2607:27 08:4108:42 10:1910:20 13:2613:28 19:0219:03 20:5320:54 22:1322:14
    07:2907:30 08:4408:45 10:2210:23 19:0519:06 20:5620:57 22:1622:17
    07:3407:35 08:4808:49 10:2710:28 19:1019:11 21:0021:01 22:2022:21
    07:1407:16 07:3707:38 08:5108:52 09:4709:48 10:3010:31 13:3513:36 19:1319:14 20:2720:28 21:0321:04 22:2322:24
    07:4107:42 08:5508:56 10:3410:35 13:3813:39 19:1719:18 21:0721:08 22:2722:28
    07:4507:46 08:5808:59 10:3810:39 19:2119:22 21:1021:11 22:3122:32
    07:2707:28 07:5007:51 09:0109:02 09:5910:00 10:4210:43 13:4513:46 19:2519:26 20:3720:38 21:1421:15 22:3522:36
    07:42 08:05 09:17 10:13 10:58 13:58 19:40 20:53 21:29 22:50
     

    До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

    довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
    ElTrain v4.1
    запрошуємо
    на роботу
    Контактна інформація
    Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
    Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
    Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
    Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
    Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05