[На початок]
Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

До уваги! Розклад руху Kyiv Boryspil Express

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху приміських потягів за напрямком


Всі дні На дату Скорочений вигляд
Відображати потяги: Перетинають середину Мінімальна кількість зупинок
Перелік напрямків може бути неповним. Дивіться також розклад між пунктами
    1. У зв'язку з переходом на зимовий час 31.10.2021
      затримається на годину по ст.Кудашівка.

      Дісно з: 2021-10-24 до: 2021-10-31 / Потяг: #6411
    2. 26.10. - 14.11., 16.11., 18.11 відмінити.

      Дісно з: 2021-10-20 до: 2021-11-18 / Потяг: #6536 #6042
    3. 26.10. - 14.11., 16.11., 18.11 призначити відправленням зі
      ст.Кам'янське Пас., на дільниці Дніпро Гол. - Кам'янське Пас.
      відмінити.

      Дісно з: 2021-10-20 до: 2021-11-18 / Потяг: #6027
    4. 26.10. - 14.11., 16.11., 18.11 призначити зміненим
      розкладом:
      ст.Кривий Ріг Гол.(відпр. 09.42);
      пл.93 км КРС (09.49 - 09.50);
      пл.91 км (09.55 - 09.56);
      ст.Кривий Ріг Сорт. (09.59 - 10.02);
      пл.86 км (10.06 - 10.07);
      ст.Пічугіне (10.13 - 10.14);
      пл.79 км (10.18 - 10.19);
      пл.77 км (10.22 - 10.23);
      ст.76 км Приворот (10.26);
      ст.Приворот (10.29 - 10.30);
      ст.Девладове (10.40 - 10.41);
      пл.Спокій (10.48 - 10.49);
      ст.Потоцьке (10.57 - 10.58);
      пл.Благословенне (11.05 - 11.06);
      ст.Милорадівка (11.10 - 11.11);
      пл.Сорокопанівка (11.18 - 11.19);
      ст.Кудашівка (11.26 - 11.27);
      ст.Божедарівка (11.40 - 11.41);
      ст.Адамівське (11.48 - 11.49);
      рзд.Полівський (11.56 - 11.57);
      ст.Верхівцеве (12.06 - 12.11);
      пл.119 км (12.13 - 12.14);
      пл.125 км (12.18 - 12.19);
      пл.128 км (12.22 - 12.23);
      ст.Верхньодніпровськ (12.29 - 12.42);
      пл.139 км (12.48 - 12.49);
      ст.Воскобійня (12.52 - 12.53);
      пл.149 км (13.00);
      ст.Кам'янське Пас. (13.03 - 13.04);
      ст.Запоріжжя-Кам'янське (13.08 - 13.09);
      пл.164 км (13.16 - 13.17);
      Сухачівка (13.27 - 13.28);
      пл.175 км (13.30 - 13.31);
      ст.Діївка (13.37 - 13.38);
      ст.Горяїнове (13.44 - 13.45);
      ст.Дніпро Гол. (приб. 13.50).

      Дісно з: 2021-10-20 до: 2021-11-18 / Потяг: #6022
    5. 26.10.2021 - 14.11.2021, 16.11.2021, 18.11.2021
      відмінити .

      Дісно з: 2021-10-22 до: 2021-11-18 / Потяг: #6042 #6535 #6011 #6538 #6411 #6012 #6536
    Дніпро - Кривий Ріг
    Пункт / Номер та обіг Σ
    км
    0  Дніпро-Гол. 0
    1  Горяїнове 2.4
    2  з.п. 178 км 10.3
    3  з.п. 175 км 13.2
    4  Сухачівка 16.8
    5  з.п. 169 км 18.6
    6  з.п. 165 км 22
    7  з.п. 164 км 23.2
    8  з.п. 160 км 27.1
    9  Запоріжжя-Кам’янське 29.5
    10  Кам'янське 37.4
    11  з.п. 149 км 41.1
    12  Воскобійня 47.8
    13  з.п. 139 км 49.7
    14  Верхньодніпровськ 55.7
    15  з.п. 128 км 60.3
    16  з.п. 125 км 63.1
    17  з.п. 119 км (Верхівцеве) 68.7
    18  Верхівцеве 70.2
    19  Полівський 78.9
    20  Адамівське 80.9
    21  Божедарівка 87.9
    22  Кудашівка 97.9
    23  з.п. Сорокопанівка 102.7
    24  Милорадівка 108.6
    25  Потоцьке 117.3
    26  з.п. Спокій 123
    27  Девладове 129.1
    28  Приворот 136.5
    29  з.п. 77 км 140.1
    30  з.п. 79 км 141.9
    31  Пічугіне 144.3
    32  з.п. 86 км 151.7
    33  Кривий Ріг-Сорт. 152.4
    34  з.п. 91 км 154.5
    35  з.п. 93 км 157.6
    36  Кривий Ріг-Гол. 166.5
    37  Кривий Ріг 166.5
     Верхівцеве – Кривий Ріг-Гол.   Дніпро-Гол. – Кривий Ріг-Гол.   Дніпро-Гол. – Кривий Ріг-Гол. 
    6411,
    щоденно
    2
    6011,
    щоденно
    1
    6027,
    щоденно
    1
    приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр.
    06:50 12:53
    06:5506:56 12:5812:59
    07:1107:12 13:1413:15
    07:1507:16 13:1813:19
    07:2307:26 13:2613:27
    07:2907:30 13:3013:31
    07:3307:35 13:3413:36
    07:3707:38 13:3813:39
    07:4107:42 13:4213:43
    07:4507:46 13:4613:47
    13:5613:57
    08:0208:03 14:0514:06
    08:0708:08 14:1014:11
    08:1408:16 14:1714:19
    14:2314:24
    14:2614:27
    14:3114:33
    03:24 08:3208:34 14:3614:41
    03:3303:38 08:4308:44 14:5214:53
    03:4603:47 08:5208:53 15:0015:01
    03:5603:57 08:5909:00 15:0815:09
    04:0804:13 09:1109:12 15:2615:27
    04:2104:22 09:1909:20 15:3415:35
    04:3004:31 09:2509:26 15:4115:42
    04:4504:46 09:4009:41 15:5515:56
    04:5504:56 09:4709:48 16:0416:05
    05:0505:06 09:5509:56 16:1216:13
    05:1505:16 10:0510:06 16:2316:24
    05:2105:22 10:1010:11 16:2916:30
    05:2505:26 10:1410:15 16:3216:33
    05:3005:31 10:2010:21 16:3716:38
    05:3705:38 10:2610:27 16:4316:44
    05:4205:43 10:3210:33 16:4816:49
    05:4705:48 10:3710:38 16:5316:54
    05:5305:54 10:4310:44 16:5816:59
    06:02 10:51 17:05
     
    Кривий Ріг - Дніпро
    Пункт / Номер та обіг Σ
    км
    37  Кривий Ріг 166.5
    36  Кривий Ріг-Гол. 166.5
    35  з.п. 93 км 157.6
    34  з.п. 91 км 154.5
    33  Кривий Ріг-Сорт. 152.4
    32  з.п. 86 км 151.7
    31  Пічугіне 144.3
    30  з.п. 79 км 141.9
    29  з.п. 77 км 140.1
    28  Приворот 136.5
    27  Девладове 129.1
    26  з.п. Спокій 123
    25  Потоцьке 117.3
    24  Милорадівка 108.6
    23  з.п. Сорокопанівка 102.7
    22  Кудашівка 97.9
    21  Божедарівка 87.9
    20  Адамівське 80.9
    19  Полівський 78.9
    18  Верхівцеве 70.2
    17  з.п. 119 км (Верхівцеве) 68.7
    16  з.п. 125 км 63.1
    15  з.п. 128 км 60.3
    14  Верхньодніпровськ 55.7
    13  з.п. 139 км 49.7
    12  Воскобійня 47.8
    11  з.п. 149 км 41.1
    10  Кам'янське 37.4
    9  Запоріжжя-Кам’янське 29.5
    8  з.п. 160 км 27.1
    7  з.п. 164 км 23.2
    6  з.п. 165 км 22
    5  з.п. 169 км 18.6
    4  Сухачівка 16.8
    3  з.п. 175 км 13.2
    2  з.п. 178 км 10.3
    1  Горяїнове 2.4
    0  Дніпро-Гол. 0
     Кривий Ріг-Гол. – Дніпро-Гол.   Кривий Ріг-Гол. – Дніпро-Гол.   Кривий Ріг-Гол. – Дніпро-Гол. 
    6538,
    щоденно
    1
    6022,
    щоденно *
    1
    6042,
    щоденно
    2
    приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр.
    06:25 10:14 17:30
    06:3306:34 10:2110:22 17:3817:39
    06:3906:40 10:2710:28 17:4217:43
    06:4406:45 10:3110:34 17:4617:48
    06:4906:50 10:3810:39 17:5517:56
    06:5506:56 10:4510:46 18:0218:03
    07:0007:01 10:5010:51 18:0718:08
    07:0406:05 10:5410:55 18:1118:12
    07:0907:10 11:0111:02 18:1718:18
    07:1807:19 11:1211:13 18:2618:27
    07:2507:26 11:2011:21 18:3518:36
    07:3307:34 11:2911:30 18:4518:49
    07:5007:51 11:4211:43 19:0119:02
    07:5607:57 11:5011:51 19:1019:11
    08:0408:05 11:5811:59 19:1919:20
    08:1808:19 12:1212:13 19:3019:31
    08:2808:29 12:2012:21 19:3819:39
    08:3808:39 12:2812:29 19:4619:47
    08:4608:51 12:3812:43 19:5620:01
    12:4512:46 20:0320:04
    12:5012:51 20:0820:09
    12:5412:55 20:1220:13
    09:0709:08 13:0113:02 20:1920:20
    13:0813:09 20:2620:27
    13:1213:13 20:3020:31
    20:3820:39
    09:3209:33 13:2813:29 20:4820:49
    20:5120:52
    13:3413:35 20:5620:57
    20:5921:00
    21:0321:04
    09:4709:48 13:4213:43 21:0621:07
    13:4513:46 21:1021:11
    21:1321:14
    10:0710:08 13:5914:00 21:2521:26
    10:13 14:05 21:32
     

    До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

    довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
    ElTrain v4.1
    запрошуємо
    на роботу
    Контактна інформація
    Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
    Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
    Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
    Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
    Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111