[На початок]
Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

До уваги! Розклад руху Kyiv Boryspil Express

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху приміських потягів за напрямком


Всі дні На дату Скорочений вигляд
Відображати потяги: Перетинають середину Мінімальна кількість зупинок
Перелік напрямків може бути неповним. Дивіться також розклад між пунктами
    1. 26.10. - 14.11., 16.11., 18.11 відмінити.

      Дісно з: 2021-10-20 до: 2021-11-18 / Потяг: #6536 #6042
    2. 26.10. - 14.11., 16.11., 18.11 призначити до ст.Кам'янське
      Пас., на дільниці Кам'янське Пас. - Дніпро Гол. відмінити.

      Дісно з: 2021-10-20 до: 2021-11-18 / Потяг: #6018
    3. 26.10. - 14.11., 16.11., 18.11 призначити відправленням зі
      ст.Кам'янське Пас., на дільниці Дніпро Гол. - Кам'янське Пас.
      відмінити.

      Дісно з: 2021-10-20 до: 2021-11-18 / Потяг: #6027
    4. 26.10. - 14.11., 16.11., 18.11. призначити зміненим
      розкладом:
      ст.П'ятихатки Пас. (відпр. 04.24);
      пл.77 км (04.29 - 04.30);
      пл.Касинівка (04.34 - 04.35);
      пл.88 км (04.40 - 04.42);
      ст.Ерастівка (04.47 - 04.48);
      ст.Вільногірськ (04.58 - 04.59);
      пл.104 км (05.03 - 05.04);
      пл.Гранове (05.08 - 05.09);
      пл.114 км (05.12 - 05.13);
      ст.Верхівцеве (05.18 - 05.19);
      пл.119 км (05.21 - 05.22);
      пл.125 км (05.26 - 05.27);
      пл.128 км (05.30 - 05.31);
      ст.Верхньодніпровськ (05.37 - 05.38);
      пл.139 км (05.44 - 05.45);
      ст.Воскобійня (05.48 - 05.49);
      пл.149 км (05.56 - 05.57);
      ст.Кам'янське Пас. (06.01 - 06.22);
      ст.Запоріжжя-Кам'янське (6.27 - 6.28);
      пл.160 км (06.32 - 06.33);
      пл.164 км (06.38 - 06.39);
      пл.165км (06.41 - 06.42);
      пл.169 км (06.46 - 06.47);
      Сухачівка (06.52 - 06.53);
      пл.175 км (06.56 - 06.57);
      пл.178 4м (07.00 - 07.01);
      ст.Діївка (07.04 - 07.05);
      пл.184 км (07.09 - 07.10);
      ст.Горяїнове (07.14 - 07.15);
      ст.Дніпро Гол. (приб. 07.20).

      Дісно з: 2021-10-20 до: 2021-11-18 / Потяг: #6008 #6008
    5. 26.10. - 14.11., 16.11., 18.11 призначити зміненим
      розкладом:
      ст.Верхівцеве (відпр. 05.33);
      пл.119 км (05.36 - 05.37);
      пл.125 км (05.41 - 05.42);
      пл.128 км (05.45 - 05.46);
      ст.Верхньодніпровськ (05.52 - 06.06);
      пл.139 км (06.12 - 06.13);
      ст.Воскобійня (06.16 - 06.17);
      пл.149 км (06.24 - 06.25);
      ст.Кам'янське Пас. (06.30 - 06.31);
      ст.Запоріжжя-Кам'янське (6.35 - 6.36);
      пл.160 км (06.40 - 06.41);
      пл.164 км (06.46 - 06.47);
      пл.165км (06.49 - 06.50);
      пл.169 км (06.54 - 06.55);
      Сухачівка (07.00 - 07.01);
      пл.175 км (07.04 - 07.05);
      пл.178 км (07.08 - 07.09);
      ст.Діївка (07.13 - 07.14);
      пл.184 км (07.18 - 07.19);
      ст.Горяїнове (07.22 - 07.23);
      ст.Дніпро Гол. (приб. 07.28).

      Дісно з: 2021-10-20 до: 2021-11-18 / Потяг: #6010
    6. 26.10. - 14.11., 16.11., 18.11
      призначити зміненим
      розкладом:
      ст.П'ятихатки Пас. (відпр. 06.10);
      пл.77 км (06.15 - 06.16);
      пл.Касинівка (06.20 - 06.21);
      пл.88 км (06.26 - 06.28);
      ст.Ерастівка (06.33 - 06.34);
      ст.Вільногірськ (06.43 - 06.44);
      пл.104 км (06.48 - 06.49);
      пл.Гранове (06.53 - 06.54);
      пл.114 км (06.57 - 06.58);
      ст.Верхівцеве (07.03 - 07.04);
      пл.119 км (07.06 - 07.07);
      пл.125 км (07.11 - 07.12);
      пл.128 км (07.15 - 07.16);
      ст.Верхньодніпровськ (07.22 - 07.51);
      пл.139 км (07.58 - 07.59);
      ст.Воскобійня (08.02 - 08.03);
      пл.149 км (08.11 - 08.12);
      ст.Кам'янське Пас. (08.15 - 08.16);
      ст.Запоріжжя-Кам'янське (8.21 - 8.22);
      пл.160 км (08.26 - 08.27);
      пл.164 км (08.32 - 08.33);
      пл.165км (08.35 - 08.36);
      пл.169 км (08.40 - 08.41);
      Сухачівка (08.46 - 08.47);
      пл.175 км (08.50 - 08.51);
      пл.178 4м (08.53 - 08.54);
      ст.Діївка (08.56 - 08.57);
      пл.184 км (09.01 - 09.02);
      ст.Горяїнове (09.05 - 09.06);
      ст.Дніпро Гол. (приб. 09.12).

      Дісно з: 2021-10-20 до: 2021-11-18 / Потяг: #6016
    7. 26.10. - 14.11., 16.11., 18.11 призначити зміненим
      розкладом:
      ст.Кривий Ріг Гол.(відпр. 09.42);
      пл.93 км КРС (09.49 - 09.50);
      пл.91 км (09.55 - 09.56);
      ст.Кривий Ріг Сорт. (09.59 - 10.02);
      пл.86 км (10.06 - 10.07);
      ст.Пічугіне (10.13 - 10.14);
      пл.79 км (10.18 - 10.19);
      пл.77 км (10.22 - 10.23);
      ст.76 км Приворот (10.26);
      ст.Приворот (10.29 - 10.30);
      ст.Девладове (10.40 - 10.41);
      пл.Спокій (10.48 - 10.49);
      ст.Потоцьке (10.57 - 10.58);
      пл.Благословенне (11.05 - 11.06);
      ст.Милорадівка (11.10 - 11.11);
      пл.Сорокопанівка (11.18 - 11.19);
      ст.Кудашівка (11.26 - 11.27);
      ст.Божедарівка (11.40 - 11.41);
      ст.Адамівське (11.48 - 11.49);
      рзд.Полівський (11.56 - 11.57);
      ст.Верхівцеве (12.06 - 12.11);
      пл.119 км (12.13 - 12.14);
      пл.125 км (12.18 - 12.19);
      пл.128 км (12.22 - 12.23);
      ст.Верхньодніпровськ (12.29 - 12.42);
      пл.139 км (12.48 - 12.49);
      ст.Воскобійня (12.52 - 12.53);
      пл.149 км (13.00);
      ст.Кам'янське Пас. (13.03 - 13.04);
      ст.Запоріжжя-Кам'янське (13.08 - 13.09);
      пл.164 км (13.16 - 13.17);
      Сухачівка (13.27 - 13.28);
      пл.175 км (13.30 - 13.31);
      ст.Діївка (13.37 - 13.38);
      ст.Горяїнове (13.44 - 13.45);
      ст.Дніпро Гол. (приб. 13.50).

      Дісно з: 2021-10-20 до: 2021-11-18 / Потяг: #6022
    8. 26.10.2021 - 14.11.2021, 16.11.2021, 18.11.2021 призначити зміненим розкладом:
      ст.Дніпро Гол. (відпр. 17.49);
      ст.Горяїнове (17.54 - 17.55);
      пл.184 км (17.58 - 18.00);
      ст.Діївка (18.05 - 18.06);
      пл.178 км (18.10 - 18.11);
      пл.175 км (18.14 - 18.15);
      ст.Сухачівка (18.22 - 18.38);
      пл.169 км (18.41 - 18.42);
      пл.165 км (18.45 - 18.47);
      пл.164 км (18.49 - 18.50);
      пл.160 км (18.53 - 18.54);
      ст.Запоріжжя-Кам'янське (18.57 - 18.58);
      ст.Кам'янське Пас. (19.02 - 19.04);
      пл.149 км (19.08 - 19.09);
      ст.Воскобійня (19.16 - 19.17);
      пл.139 км (19.21 - 19.22); мст.Верхньодніпровськ (19.29 - 19.31);
      пл.128 км (19.35 - 19.36);
      пл.125 км (19.38 - 19.39);
      пл.119 км (19.43 - 19.45);
      ст.Верхівцеве (19.48 - 19.49);
      пл.114 км (19.53 - 19.54);
      пл.Гранове (19.57 - 19.58);
      пл.104 км (20.02 - 20.03);
      ст.Вільногірськ (20.07 - 20.08);
      ст.Ерастівка (20.17 - 20.18);
      пл.88 км (20.24 - 20.26);
      пл.Касинівка (20.31 - 20.32);
      пл.77 км (20.37 - 20.38);
      ст.П'ятихатки (приб. 20.43).

      Дісно з: 2021-10-20 до: 2021-11-18 / Потяг: #6037
    9. 26.10.2021 - 14.11.2021, 16.11.2021, 18.11.2021
      призначити зміненим розкладом:
      ст.Дніпро Гол. (відпр. 9.26);
      ст.Горяїнове (9.31 - 9.32);
      пл.184 км (9.37 - 9.39);
      ст.Діївка (9.46 - 9.48);
      пл.178 км (9.54 - 9.56);
      пл.175 км (10.02 - 10.04);
      ст.Сухачівка (10.13 - 10.17);
      пл.169 км (10.20 - 10.21);
      пл.165 км (10.24 - 10.26);
      пл.164 км (10.28 - 10.29);
      пл.160 км (10.32 - 10.33);
      ст.Запоріжжя-Кам'янське (10.36 - 10.37);
      ст.Кам'янське Пас. (10.41 - 10.42);
      пл.149 км (10.46 - 10.47);
      ст.Воскобійня (10.54 - 10.55);
      пл.139 км (11.00 - 11.01);
      ст.Верхньодніпровськ (11.07 - 11.09);
      пл.128 км (11.13 - 11.14);
      пл.125 км (11.16 - 11.17);
      пл.119 км (11.21 - 11.23);
      ст.Верхівцеве (11.26 - 11.28);
      пл.114 км (11.32 - 11.33);
      пл.Гранове (11.36 - 11.37);
      пл.104 км (11.41 - 11.42);
      ст.Вільногірськ (11.46 - 11.47);
      ст.Ерастівка (11.57 - 12.02);
      пл.88 км (12.07 - 12.09);
      пл.Касинівка (12.14 - 12.15);
      пл.77 км (12.21 - 12.22);
      ст.П'ятихатки (приб. 12.27).

      Дісно з: 2021-10-13 до: 2021-11-18 / Потяг: #6015
    10. У зв'язку з перенесенням робочого дня на 23.10.2021
      23.10.2021 призначити.

      Дісно з: 2021-10-24 до: 2021-10-30 / Потяг: #6503 #6012 #6504
    11. 20.10.2021, 22.10.2021, 23.10.2021 призначити без
      зупинки по пл.178 км, пл.175 км.

      Дісно з: 2021-10-19 до: 2021-10-23 / Потяг: #6027 #6015 #6035 #6037
    Дніпро - Кам'янське
    Пункт / Номер та обіг Σ
    км
    0  Дніпро-Гол. 0
    1  Горяїнове 2.4
    2  з.п. 184 км 4.3
    3  Діївка 8
    4  з.п. 178 км 10.4
    5  з.п. 175 км 13.3
    6  Сухачівка 16.9
    7  з.п. 169 км 18.7
    8  з.п. 165 км 22
    9  з.п. 164 км 23.3
    10  з.п. 160 км 27.2
    11  Запоріжжя-Кам’янське 29.6
    12  Кам'янське-Пас. 33.2
    13  Кам'янське 37.7
     Дніпро-Гол. – П'ятихатки-Стикова   Дніпро-Гол. – Кривий Ріг-Гол.   Дніпро-Гол. – П'ятихатки-Пас.   Дніпро-Гол. – Кривий Ріг-Гол.   Дніпро-Гол. – П'ятихатки-Стикова   Дніпро-Гол. – П'ятихатки-Пас.   Дніпро-Гол. – Верхівцеве   Дніпро-Гол. – П'ятихатки-Пас. 
    6005,
    щоденно
    6011,
    щоденно
    6015,
    щоденно
    2
    6027,
    щоденно
    2
    6035,
    щоденно
    1
    6037,
    щоденно
    2
    6039,
    щоденно
    6043,
    щоденно
    приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр.
    05:00 06:50 08:51 12:53 16:52 17:22 18:44 20:32
    05:0505:06 06:5506:56 08:5608:57 12:5812:59 16:5716:58 17:2717:28 18:4918:50 20:3720:38
    05:0905:11 06:5907:01 09:0209:04 13:0213:04 17:0117:03 17:3117:33 18:5318:55 20:4120:43
    05:1505:16 07:0607:07 09:1109:13 13:0913:10 17:0817:09 17:3817:39 19:0019:01 20:4820:49
    05:2005:21 07:1107:12 09:1909:21 13:1413:15 17:1317:14 17:4317:44 19:0519:06 20:5320:54
    05:2405:25 07:1507:16 09:2709:29 13:1813:19 17:1717:18 17:4717:48 19:0919:10 20:5720:58
    05:3105:32 07:2307:26 09:3809:40 13:2613:27 17:2417:25 17:5517:56 19:1619:17 21:0521:06
    05:3505:36 07:2907:30 09:4309:44 13:3013:31 17:2817:29 17:5918:00 19:2019:21 21:0921:10
    05:3905:41 07:3307:35 09:4709:49 13:3413:36 17:3217:34 18:0318:05 19:2419:26 21:1321:15
    05:4305:44 07:3707:38 09:5109:52 13:3813:39 17:3617:37 18:0718:08 19:2819:29 21:1721:18
    05:4705:48 07:4107:42 09:5509:56 13:4213:43 17:4017:41 18:1118:12 19:3219:33 21:2121:22
    05:5005:51 07:4507:46 09:5910:00 13:4613:47 17:4417:45 18:1518:16 19:3619:37 21:2521:26
    05:5505:56 07:5007:51 10:0410:05 13:5113:52 17:4917:50 18:2018:22 19:4220:00 21:3021:32
     
    Кам'янське - Дніпро
    Пункт / Номер та обіг Σ
    км
    13  Кам'янське 37.7
    12  Кам'янське-Пас. 33.2
    11  Запоріжжя-Кам’янське 29.6
    10  з.п. 160 км 27.2
    9  з.п. 164 км 23.3
    8  з.п. 165 км 22
    7  з.п. 169 км 18.7
    6  Сухачівка 16.9
    5  з.п. 175 км 13.3
    4  з.п. 178 км 10.4
    3  Діївка 8
    2  з.п. 184 км 4.3
    1  Горяїнове 2.4
    0  Дніпро-Гол. 0
     Кам'янське-Пас. – Дніпро-Гол.   Кам'янське-Пас. – Дніпро-Гол.   П'ятихатки-Пас. – Дніпро-Гол.   П'ятихатки-Пас. – Дніпро-Гол.   Верхівцеве – Дніпро-Гол.   П'ятихатки-Пас. – Дніпро-Гол.   Кривий Ріг-Гол. – Дніпро-Гол.   П'ятихатки-Стикова – Дніпро-Гол.   Кривий Ріг-Гол. – Дніпро-Гол.   П'ятихатки-Пас. – Дніпро-Гол.   П'ятихатки-Пас. – Дніпро-Гол.   Кривий Ріг-Гол. – Дніпро-Гол.   П'ятихатки-Стикова – Дніпро-Гол. 
    6004,
    щоденно
    6012,
    крім сб., нд. *
    1
    6008,
    крім сб., нд. *
    1
    6008,
    по сб., нд. *
    1
    6010,
    щоденно
    1
    6016,
    щоденно
    1
    6538,
    щоденно
    6018,
    щоденно
    1
    6022,
    щоденно *
    1
    6038,
    щоденно
    6536,
    крім сб.
    1
    6042,
    щоденно
    1
    6044,
    щоденно
    приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр.
    05:38 06:32 06:4906:51 06:4906:51 07:1207:14 08:2708:28 09:2709:28 10:0610:07 13:2313:24 18:2318:49 20:1120:12 20:4320:44 22:0022:01
    05:4305:44 06:3606:38 06:5506:56 06:5506:56 07:1807:19 08:3308:34 09:3209:33 10:1110:12 13:2813:29 18:5418:55 20:1620:17 20:4820:49 22:0522:06
    05:4605:47 06:4006:41 06:5806:59 06:5806:59 07:2107:22 08:3608:37 10:1410:15 18:5718:58 20:5120:52 22:0822:09
    05:5105:52 06:4506:46 07:0307:04 07:0307:04 07:2607:27 08:4108:42 10:1910:20 13:3413:35 19:0219:03 20:5620:57 22:1322:14
    05:5405:55 06:4806:49 07:0607:07 07:0607:07 07:2907:30 08:4408:45 10:2210:23 19:0519:06 20:5921:00 22:1622:17
    05:5906:00 06:5306:54 07:1107:12 07:1107:12 07:3407:35 08:4808:49 10:2710:28 19:1019:11 21:0321:04 22:2022:21
    06:0206:03 06:5606:58 07:1407:16 07:1407:16 07:3707:38 08:5108:52 09:4709:48 10:3010:31 13:4213:43 19:1319:14 20:2720:28 21:0621:07 22:2322:24
    06:0606:07 07:0207:04 07:1907:20 07:1907:20 07:4107:42 08:5508:56 10:3410:35 13:4513:46 19:1719:18 21:1021:11 22:2722:28
    06:1006:11 07:0707:09 07:2307:24 07:4507:46 08:5808:59 10:3810:39 19:2119:22 21:1321:14 22:3122:32
    06:1406:15 07:1407:16 07:2707:28 07:2707:28 07:5007:51 09:0109:02 09:5910:00 10:4210:43 13:5213:53 19:2519:26 20:3720:38 21:1721:18 22:3522:36
    06:1906:20 07:2007:22 07:3207:33 07:3207:33 07:5507:56 09:0609:07 10:4810:49 19:3019:31 21:2121:22 22:4022:41
    06:2406:25 07:2607:28 07:3607:37 07:3607:37 07:5908:00 09:1009:11 10:0710:08 10:5210:53 13:5914:00 19:3419:35 20:4620:47 21:2521:26 22:4422:45
    06:30 07:33 07:42 07:42 08:05 09:17 10:13 10:58 14:05 19:40 20:53 21:32 22:50
     

    До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

    довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
    ElTrain v4.1
    запрошуємо
    на роботу
    Контактна інформація
    Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
    Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
    Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
    Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
    Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111