[На початок]
Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

До уваги! Розклад руху Kyiv Boryspil Express

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху приміських потягів за напрямком


Всі дні На дату Скорочений вигляд
Відображати потяги: Перетинають середину Мінімальна кількість зупинок
Перелік напрямків може бути неповним. Дивіться також розклад між пунктами
    1. У зв'язку з аварійним станом пасажирської платформи для
      забеспечення безпеки з 13.04.2021 відмінено
      зупинку по пл.207 км.

      Дісно з: 2021-04-13 до: 2021-12-11 / Потяг: #6107 #6109 #6105 #6277 #6141 #6127 #6133
    2. 02.08.2021 - 06.08.2021, 09.08.2021 - 13.08.2021, 16.08.2021,
      17.08.2021
      призначити до ст.Письменна чинним, далі
      зміненим розкладом:
      ст.Письменна (10.41 - 10.42);
      пл.276 км (10.48 - 10.49);
      пл.Крутоярка (10.52 - 10.53);
      пл.283 км (10.56 - 10.58);
      пл.284 км (11.01 - 11.02);
      пл.Васильківка (11.08 - 11.09);
      ст.Улянівка (11.18 - 11.19);
      пл.Краснощокове (11.27 - 11.28);
      ст.Чаплине (приб. 11.37).

      Дісно з: 2021-07-27 до: 2021-08-17 / Потяг: #6110
    3. 05.10.2021, 07.10.2021 призначити зміненим розкладом:
      ст.Дніпро Гол. (відпр. 16.26);
      Пост Амур (16.31);
      пл.193 км (16.34 - 16.35);
      ст.Нижньодніпровськ (16.38 - 16.39);
      пл.196 км (16.42 - 16.43);
      ст.Н.Д.Вузол Парк З (16.47 - 16.58);
      Н.Д.Вузол Парк Е (17.00 - 17.01);
      пл.Ксенівка (17.17.04 - 17.05);
      ст.Ігрень (17.07 - 17.08);
      пл.212 км (17.15 - 17.16);
      ст.Іларіонове (17.21 - 17.22);
      пл.219 км (17.25);
      пл.222 км (17.27 - 17.28);
      пл.225 км (17.32 - 17.33);
      ст.Синельникове-2 (17.49 - 17.50);
      Пост 239 км (17.55 - 17.56);
      пл.242 км (17.59 - 18.01);
      ст.Вишневецьке (18.06 - 18.07);
      пл.251 км 918.11 - 18.12);
      ст.Роздори (18.15 - 18.16);
      пл.262 км (18.22 - 18.23);
      пл.Терса (18.26 - 18.27);
      пл.267 км (18.29 - 18.30);
      пл.269 км (18.33 - 18.34);
      ст.Письменна (18.38 - 18.39);
      пл.276 км (18.42 - 18.43);
      пл.Крутоярка (18.46 - 18.47);
      пл.283 км (18.50 - 18.52);
      пл.284 км (18.54 - 18.55);
      пл.Васильківка (18.59 - 19.00);
      ст.Улянівка (19.05 - 19.06);
      пл.Краснощокове (19.14 - 19.15);
      ст.Чаплине (приб. 19.24).

      Дісно з: 2021-09-29 до: 2021-10-07 / Потяг: #6122
    4. 05.10.2021, 07.10.2021 призначити зміненим розкладом:
      ст.Дніпро Гол. (відпр. 15.59);
      Пост Амур (16.04);
      пл.193 км (16.08);
      ст.Нижньодніпровськ (16.10 - 16.11);
      пл.196 км (16.14 - 16.15);
      ст.Н.Д.Вузол Парк З (16.19 - 16.20);
      Н.Д.Вузол Парк Е (16.22 - 16.23);
      пл.Ксенівка (16.26 - 16.27);
      ст.Ігрень (16.29 - 16.30);
      пл.212 км (16.37);
      ст.Іларіонове (16.43 - 16.44);
      пл.219 км (16.48);
      пл.222 км (16.51 - 16.52);
      пл.225 км (16.55 - 16.56);
      ст.Синельникове-2 (16.59 - 17.00);
      ст.Синельникове-1 (17.20 - 17.29);
      далі згідно чинного розкладу.

      Дісно з: 2021-09-29 до: 2021-10-07 / Потяг: #6124/6123
    5. 05.10.2021, 07.10.2021 призначити зміненим розкладом:
      ст.Дніпро Гол. (відпр. 15.49);
      Пост Амур (15.54);
      пл.193 км (15.57 - 15.58);
      ст.Нижньодніпровськ (16.00 - 16.01);
      пл.196 км (16.04 - 16.05);
      ст.Н.Д.Вузол Парк З (16.09 - 16.10);
      ст.Н.Д.Вузол Парк Е (16.12 - 16.13);
      пл.Ксенівка (16.16 - 16.17);
      ст.Ігрень (16.19 - 16.20);
      пл.212 км (16.27 - 16.28);
      ст.Іларіонове (16.33 - 16.34);
      пл.219 км (16.37 - 16.38);
      пл.222 км (16.41 - 16.42);
      пл.225 км (16.45 - 16.46);
      пл.Хорошеве (16.49 - 16.50);
      пл.230 км (16.53 - 16.55);
      пл.235 км (16.58 - 16.59);
      ст.Синельникове-2 (17.02 - 17.04);
      ст.Синельникове-1 (17.11 - 17.52);
      далі згідно чинного розкладу.

      Дісно з: 2021-07-30 до: 2021-09-30 / Потяг: #6280
    Синельникове - Сухачівка
    Пункт / Номер та обіг Σ
    км
    0  Синельникове-1 0
    1  Синельникове-2 2.3
    2  з.п. 235 км 4.1
    3  з.п. 230 км 8.2
    4  з.п. Хорошеве 11.5
    5  з.п. 225 км 14.3
    6  з.п. 222 км 16.7
    7  з.п. 219 км 19.7
    8  Іларіонове 22.5
    9  з.п. 212 км 26.4
    10  з.п. 207 км 30.7
    11  Ігрень 32.7
    12  32.7
    13  з.п. Н.Д.Вузол-Парк Е.Г 32.7
    14  Н.Д.Вузол-Парк Л.З 33.9
    15  з.п. 196 км 36.2
    16  Нижньодніпровськ 38.6
    17  з.п. 193 км 39.8
    18  Пост Амур 41.2
    19  Дніпро-Гол. 43.8
    20  Горяїнове 46.2
    21  46.2
    22  Діївка 46.2
    23  з.п. 178 км 48.7
    24  Сухачівка 54.9
     Синельникове-1 – Дніпро-Гол.   Межова – Дніпро-Гол.   Чаплине – Дніпро-Гол.   Синельникове-1 – Дніпро-Гол.   Лозова – Дніпро-Гол.   Чаплине – Дніпро-Гол.   Чаплине – Дніпро-Гол.   Синельникове-1 – Дніпро-Гол. 
    6107,
    щоденно
    1
    6109,
    крім вт., ср., чт.
    1
    6109,
    по вт., ср., чт.
    6105,
    щоденно
    1
    6277,
    щоденно
    1
    6141,
    щоденно
    1
    6127,
    щоденно
    1
    6133,
    щоденно
    1
    приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр.
    05:16 05:49 08:0108:30 21:43
    05:2305:24 05:4205:43 05:4605:47 05:5605:57 08:3708:38 11:0011:01 17:4817:49 21:5021:51
    05:2605:27 05:4505:46 05:4905:50 05:5906:00 11:0311:05 17:5117:52 21:5321:54
    05:3005:31 05:4905:50 05:5305:54 06:0306:04 11:0711:08 17:5517:56 21:5721:58
    05:3405:35 05:5305:54 05:5705:58 06:0706:08 11:1111:12 17:5918:00 22:0122:02
    05:3805:39 05:5705:58 06:0106:02 06:1006:11 11:1511:16 18:0318:04 22:0522:06
    05:4205:43 06:0106:02 06:0506:06 06:1406:15 11:1911:20 18:0718:08 22:0922:10
    05:4605:47 06:0506:06 06:0906:10 06:17 08:5208:53 11:2311:24
    05:5105:52 06:1006:11 06:1406:15 06:2106:33 08:5708:58 11:2811:29 18:1618:17 22:1622:17
    05:5605:57 06:1506:16 06:1906:20 06:3906:40 09:0209:03 11:3311:34 18:2118:22 22:2022:21
    06:0606:07 06:2506:40 06:2806:40 06:5306:54 09:1309:36 11:4311:44 18:3118:32 22:3022:31
    06:1506:17 06:4906:51 06:4906:51 07:0507:07 09:4509:47 11:5211:54 18:4018:42 22:3922:41
    06:1906:20 06:5306:55 06:5306:55 07:0907:10 09:4909:50 11:5611:57 18:4418:45 22:4322:44
    06:2306:24 06:5907:00 06:5806:59 07:1407:15 09:5309:54 12:0012:01 18:4818:49 22:4722:48
    06:2706:28 07:0207:03 07:0207:03 07:1907:20 09:5809:59 12:0612:07 18:5218:53 22:5022:51
    06:3106:33 07:0607:08 07:0607:08 07:2407:26 10:0210:04 12:1012:12 18:5618:58 22:5422:55
    06:41 07:15 07:15 07:35 10:11 12:19 19:06 23:03
     
    Сухачівка - Синельникове
    Пункт / Номер та обіг Σ
    км
    24  Сухачівка 54.9
    23  з.п. 178 км 48.7
    22  Діївка 46.2
    21  46.2
    20  Горяїнове 46.2
    19  Дніпро-Гол. 43.8
    18  Пост Амур 41.2
    17  з.п. 193 км 39.8
    16  Нижньодніпровськ 38.6
    15  з.п. 196 км 36.2
    14  Н.Д.Вузол-Парк Л.З 33.9
    13  з.п. Н.Д.Вузол-Парк Е.Г 32.7
    12  32.7
    11  Ігрень 32.7
    10  з.п. 207 км 30.7
    9  з.п. 212 км 26.4
    8  Іларіонове 22.5
    7  з.п. 219 км 19.7
    6  з.п. 222 км 16.7
    5  з.п. 225 км 14.3
    4  з.п. Хорошеве 11.5
    3  з.п. 230 км 8.2
    2  з.п. 235 км 4.1
    1  Синельникове-2 2.3
    0  Синельникове-1 0
     Дніпро-Гол. – Лозова   Дніпро-Гол. – Чаплине   Дніпро-Гол. – Лозова   Дніпро-Гол. – Запоріжжя-1   Дніпро-Гол. – Чаплине   Дніпро-Гол. – Синельникове-1   Дніпро-Гол. – Межова   Дніпро-Гол. – Чаплине 
    6272,
    щоденно
    6110,
    щоденно
    1
    6280,
    щоденно
    1
    6124/6123,
    щоденно
    1
    6122,
    щоденно
    1
    6126,
    щоденно
    6130,
    крім вт., ср., чт.
    6130,
    по вт., ср., чт. *
    приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр. приб. відпр.
    03:39 08:40 16:05 16:16 16:26 17:20 20:40 20:40
    16:31 20:45
    03:4603:47 08:4708:48 16:1316:14 16:3416:35 17:2817:29 20:4820:49 20:4820:49
    03:4803:49 08:5008:51 16:1616:17 16:2716:28 16:3816:39 17:3117:32 20:5120:52 20:5120:52
    03:5103:52 08:5408:55 16:2016:21 16:3116:32 16:4216:43 17:3517:36 20:5520:56 20:5520:56
    03:5603:57 08:5909:00 16:2516:26 16:3616:37 16:4716:48 17:4017:41 21:0021:01 21:0021:01
    03:5904:00 09:0209:03 16:2816:29 16:3916:40 16:5016:51 17:4317:44 21:0321:04 21:0321:04
    04:0604:07 09:0909:10 16:3516:36 16:4616:47 16:5716:58 17:5017:51 21:1021:11 21:1021:11
    21:1321:14
    04:1404:15 09:1709:18 16:4316:44 17:0517:06 17:5817:59 21:1821:19 21:1821:19
    04:2004:30 09:2309:24 16:4916:50 17:0017:01 17:1117:12 18:0418:05 21:2521:26 21:2521:26
    09:2709:28 16:5316:54 18:0818:09
    04:3704:38 09:3109:32 16:5716:58 17:0817:09 17:1717:18 18:1218:13 21:3221:33 21:3221:33
    04:4004:41 09:3509:36 17:0117:02 17:1217:13 17:2217:23 18:1618:17 21:3521:36 21:3521:36
    04:4404:45 09:3909:40 17:0517:06 17:1617:17 17:2617:27 18:2018:21 21:3921:40 21:3921:40
    04:4804:50 09:4309:45 17:0917:11 17:2017:22 17:3017:32 18:2418:26 21:4321:45 21:4321:45
    04:5304:54 09:4809:49 17:1417:15 17:2517:26 17:3517:36 18:2918:30 21:4821:49 21:4821:49
    04:5704:58 09:5209:53 17:1817:20 17:2917:30 17:3917:40 18:3318:34 21:5221:53 21:5221:53
    05:0505:28 17:2717:52 17:3717:39 18:41
     

    До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

    довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
    ElTrain v4.1
    запрошуємо
    на роботу
    Контактна інформація
    Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
    Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
    Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
    Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
    Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05