[На початок]
Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Дніпропетровська область » Синельникове

  1. У зв'язку з аварійним станом пасажирської платформи для
    забеспечення безпеки з 13.04.2021 відмінено
    зупинку по пл.207 км.

    Дісно з: 2021-04-13 до: 2021-12-11 / Потяг: #6107 #6109 #6105 #6277 #6141 #6127 #6133
  2. 27.07.2021 - 31.07.2021 відмінити.

    Дісно з: 2021-07-21 до: 2021-07-31 / Потяг: #825 #826
  3. 27.07.2021 - 31.07.2021 призначити до ст.Дніпро Лоцм.
    наступним розкладом:
    до ст.Ігрень (9.13 - 9.36) чинним розкладом, далі:
    ст.Ігрень (9.13 - 9.36);
    пл.Ксенівка (9.39 - 9.41);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Г (9.45 - 9.47);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Л (9.49 - 9.50);
    пл.Проспектна (10.00 - 10.01);
    ст.Дніпро лоцм. (приб. 10.05);
    на дільниці Н.Д.Вузол - Дніпро Гол. відмінити.

    Дісно з: 2021-07-21 до: 2021-07-31 / Потяг: #6277
  4. 27.07.2021 - 31.07.2021 призначити до ст.Дніпро Лоцм.
    наступним розкладом:
    ст.Дніпро Лоцм. (відпр. 16.11);
    пл.Проспектна (16.15 - 16.16);
    ст.Н.Д.Вузол Парк З (16.25 - 16.26);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Е (16.28 - 16.29);
    пл.Ксенівка (16.32 - 16.33);
    ст.Ігрень (16.35 - 16.36);
    далі згідно чинного розкладу,
    на дільниці Дніпро Гол. - Н.Д.Вузол відмінити.

    Дісно з: 2021-07-21 до: 2021-07-31 / Потяг: #6280
  5. 27.07.2021, 31.07.2021 призначити до ст.Дніпро Лоцм.
    наступним розкладом:
    до ст.Ігрень чинним розкладом, далі:
    ст.Ігрень (11.43 - 11.44);
    пл.Ксенівка (11.46 - 11.48);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Г (11.52 - 11.54);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Л (11.56 - 11.57);
    пл.Проспектна (12.07 - 12.08);
    ст.Дніпро Лоцм. (приб. 12.12);
    на дільниці Н.Д.Вузол - Дніпро Гол. відмінити.

    Дісно з: 2021-07-21 до: 2021-07-31 / Потяг: #6141
  6. 27.07.2021 - 31.07.2021 призначити до ст.Дніпро Лоцм.
    наступним розкладом:
    ст.Дніпро Лоцм. (відпр. 16.22);
    пл.Проспектна (16.26 - 16.27);
    Н.Д.Вузол Парк З (16.36 - 16.37);
    Н.Д.Вузол Парк Е (16.39 - 16.40);
    пл.Ксенівка (16.43 - 16.44);
    ст.Ігрень (16.46 - 16.47);
    далі згідно чинного розкладу;
    на дільниці Дніпро Гол. - Н.Д.Вузол відмінити.

    Дісно з: 2021-07-21 до: 2021-07-31 / Потяг: #6124/6123
  7. 27.07.2021 - 31.07.2021 призначити відправленням зі
    ст.Дніпро Лоцм. наступним розкладом:
    ст.Дніпро Лоцм. (відпр. 17.26);
    пл.Проспектна (17.30 - 17.31);
    ст.Н.Д.Вузол Парк З (17.40 - 17.41);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Е (17.43 - 17.44);
    пл.Ксенівка (17.47 - 17.48);
    ст.Ігрень (17.50 - 17.51);
    далі згідно чинного розкладу,
    на дільниці Дніпро Гол. - Н.Д.Вузол відмінити.

    Дісно з: 2021-07-21 до: 2021-07-31 / Потяг: #6126
  8. 27.07.2021 - 31.07.2021 призначити відправленням зі
    ст.Дніпро Лоцм. наступним розкладом:
    ст.Дніпро Лоцм. (відпр. 16.33);
    пл.Проспектна (16.37 - 16.38);
    ст.Н.Д.Вузол Парк З (16.47 - 16.48);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Е (16.50 - 16.51);
    пл.Ксенівка (16.54 - 16.55);
    ст.Ігрень (16.57 - 16.58);
    далі згідно чинного розкладу,
    на дільниці Дніпро Гол. - Н.Д.Вузол відмінити.

    Дісно з: 2021-07-21 до: 2021-07-31 / Потяг: #6122
  9. 28.07.2021 - 01.08.2021 призначити до ст.Нижньодніпровськ
    чинним, далі зміненим розкладом:
    ст.Нижньодніпровськ (7.19 - 7.20);
    пл.193 км (7.24 - 7.26);
    Пост Амур (7.31);
    Дніпро Гол. (приб. 7.39).

    Дісно з: 2021-07-22 до: 2021-08-01 / Потяг: #6105
  10. 28.07.2021 - 01.08.2021 призначити до ст.Нижньодніпровськ
    чинним, далі зміненим розкладом:
    ст.Нижньодніпровськ (6.27 - 6.28);
    пл.193 км (6.31 - 6.33);
    Пост Амур (6.38);
    Дніпро Гол. (приб. 6.46).

    Дісно з: 2021-07-22 до: 2021-08-01 / Потяг: #6107
  11. 28.07.2021 - 01.08.2021 призначити до ст.Нижньодніпровськ
    чинним, далі зміненим розкладом:
    ст.Нижньодніпровськ (7.02 - 7.03);
    пл.193 км (7.06 - 7.08);
    Пост Амур (7.14);
    ст.Дніпро Гол. (приб. 7.22).

    Дісно з: 2021-07-24 до: 2021-08-01 / Потяг: #6109
  12. 27.07.2021 - 31.07.2021 призначити до ст.Нижньодніпровськ
    чинним, далі зміненим розкладом:
    ст.Нижньодніпровськ (18.52 - 18.53);
    пл.193 км (18.56 - 18.58);
    Пост Амур (19.04);
    ст.Дніпро Гол. (приб. 19.12).

    Дісно з: 2021-07-21 до: 2021-07-31 / Потяг: #6127
  13. 27.07.2021 - 31.07.2021 призначити до ст.Нижньодніпровськ
    чинним, далі зміненим розкладом:
    ст.Нижньодніпровськ (22.50 - 22.51);
    пл.193 км (22.54 - 22.56);
    Пост Амур (23.01);
    ст.Дніпро Гол. (приб. 23.08).

    Дісно з: 2021-07-21 до: 2021-07-31 / Потяг: #6133
  14. 27.07.2021 - 29.07.2021 призначити наступним
    розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 20.30);
    Пост Амур (20.35);
    пл.193 км (20.38 - 20.39);
    ст.Нижньодніпровськ (20.41 - 20.42);
    пл.196 км (20.45 - 20.46);
    ст.Н.Д.Вузол Парк З (20.50 - 20.51);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Е (20.53 - 20.54);
    ст.Н.Д.Вузол Парк З (20.50 - 20.51);
    пл.Ксенівка (20.57 - 20.58);
    ст.Ігрень (21.00 - 21.01);
    пл.212 км (21.08 - 21.09);
    Іларіонове (21.15 - 21.16);
    пл.222 км (21.26 - 21.27);
    пл.225 км (21.26 - 21.27);
    пл.Хорошеве (21.30 - 21.31);
    пл.230 км (21.34 - 21.36);
    пл.235 км (21.39 - 21.40);
    ст.Синельникове-2 (21.43 - 21.44);
    Пост 239 км (21.49 - 21.50);
    пл. 42 км (21.53 - 21.55);
    ст.Вишневецьке (22.00 - 22.01);
    пл.251 км (22.05 - 22.06);
    ст.Роздори (22.09 - 22.10);
    пл.262 км (22.15 - 22.16);
    пл.Терса (22.18);
    пл.267 км (22.20);
    пл.269 км (22.23);
    ст.Письменна (22.26 - 22.27);
    пл.276 км (22.30 - 22.31);
    пл.Крутоярка (22.34);
    пл.283 км (22.37);
    пл.284 км (22.39 - 22.40);
    пл.Васильківка (22.44 - 22.45);
    ст.Улянівка (22.50 - 22.51);
    пл.Краснощокове (23.00);
    ст.Чаплине (приб. 23.09).

    Дісно з: 2021-07-21 до: 2021-07-29 / Потяг: #6130
  15. 30.07.2021, 31.07.2021 призначити наступним
    розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 20.30);
    Пост Амур (20.35);
    пл.193 км (20.38 - 20.39);
    ст.Нижньодніпровськ (20.41 - 20.42);
    пл.196 км (20.45 - 20.46);
    ст.Н.Д.Вузол Парк З (20.50 - 20.51);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Е (20.53 - 20.54);
    пл.Ксенівка (20.57 - 20.58);
    ст.Ігрень (21.00 - 21.01);
    пл.212 км (21.08 - 21.09);
    Іларіонове (21.15 - 21.16);
    пл.222 км (21.23 - 21.24);
    пл.225 км (21.26 - 21.27);
    пл.Хорошеве (21.30 - 21.31);
    пл.230 км (21.34 - 21.36);
    пл.235 км (21.39 - 21.40);
    ст.Синельникове-2 (21.43 - 21.44);
    Пост 239 км (21.49 - 21.50);
    пл. 242 км (21.53 - 21.55);
    ст.Вишневецьке (22.00 - 22.01);
    пл.251 км (22.05 - 22.06);
    ст.Роздори (22.09 - 22.10);
    пл.262 км (22.15 - 22.16);
    пл.Терса (22.18);
    пл.267 км (22.20);
    пл.269 км (22.23);
    ст.Письменна (22.26 - 22.27);
    пл.276 км (22.30 - 22.31);
    пл.Крутоярка (22.34);
    пл.283 км (22.37);
    пл.284 км (22.39 - 22.40);
    пл.Васильківка (22.44 - 22.45);
    ст.Улянівка (22.50 - 22.51);
    пл.Краснощокове (23.00);
    ст.Чаплине (23.09 23.21)
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-07-24 до: 2021-07-31 / Потяг: #6130
  16. 16.09.2021 призначити зміненим маршрутом прямування
    без заходу на ст.Синельникове-1 зміненим розкладом:
    ст.Синельникове-2 (10.36 - 10.38);
    ст.Вишневецьке (10.53 - 11.11);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-09-10 до: 2021-09-16 / Потяг: #826
  17. 28.07.2021 - 30.07.2021 призначити до ст.Дніпро Лоцм.
    наступним розкладом:
    ст.Чаплине (відпр. 9.14);
    пл.Краснощокове (9.22 - 9.23);
    ст.Улянівка (9.32 - 9.33);
    пл.Васильківка (9.37 - 9.38);
    пл.284 км (9.42 - 9.43);
    пл.283 Км (945 - 9.46);
    пл.Крутоярка (9.50 - 9.51);
    пл.256 км (9.54 - 9.55);
    ст.Письменна (959 - 10.00);
    пл.269 км (10.03 - 10.04);
    пл.267 км (10.07 - 10.08);
    пл.Терса (10.10 - 10.11);
    пл.262 км (10.14 - 10.15);
    ст.Роздори (10.23 - 10.24);
    пл.251 км (10.32 - 10.33);
    ст.Вишневецьке (10.40 - 10.41);
    пл.242 км (10.51 - 10.53);
    Пост 239 км (10.59 - 11.00);
    ст.Синельникове-2 (11.12 - 1113);
    пл.235 км (11.15 - 11.16);
    пл.230 км (11.19 - 11.20);
    пл.Хорошеве (11.23 - 11.24);
    пл.225 км (11.27 - 11.28);
    пл.222 км (11.31 - 11.32);
    пл.219 км (11.35 - 11.36);
    ст.Іларіонове (11.40 - 11.41);
    пл.212 км (11.45 - 11.46);
    ст.Ігрень (11.55 - 11.56);
    пл.Ксенівка (11.58 - 12.00);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Г (12.04 - 12.06);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Л (12.08 - 12.09);
    пл.Проспектна (12.19 - 12.20);
    ст.Дніпро Лоцм. (приб. 12.24);
    на дільниці Н.Д.Вузол - Дніпро Гол. відмінити.

    Дісно з: 2021-07-26 до: 2021-07-30 / Потяг: #6141
  18. 02.08.2021, 03.08.2021, 05.08.2021, 06.08.2021, 09.08.2021,
    10.08.2021, 12.08.2021, 13.08.2021, 16.08.2021, 17.08.2021

    призначити до ст.Письменна чинним, далі зміненим розкладом:
    ст.Улянівка (11.52);
    ст.Чаплине (12.08 - 12.10);
    ст.Просяна (12.20 - 12.21);
    ст.Демуріне (12.30);
    ст.Межова (12.44 - 12.46);
    ст.Вдала (13.00);
    ст.Покровськ (13.15 - 13.20);
    ст.Гродівка (13.42);
    ст.Бажана (13.49);
    ст.Очеретіне (14.00 - 14.01);
    ст.Авдіївка (приб. 14.15).

    Дісно з: 2021-07-27 до: 2021-08-17 / Потяг: #826
  19. 02.08.2021 - 06.08.2021, 09.08.2021 - 13.08.2021, 16.08.2021,
    17.08.2021
    призначити до ст.Письменна чинним, далі
    зміненим розкладом:
    ст.Письменна (10.41 - 10.42);
    пл.276 км (10.48 - 10.49);
    пл.Крутоярка (10.52 - 10.53);
    пл.283 км (10.56 - 10.58);
    пл.284 км (11.01 - 11.02);
    пл.Васильківка (11.08 - 11.09);
    ст.Улянівка (11.18 - 11.19);
    пл.Краснощокове (11.27 - 11.28);
    ст.Чаплине (приб. 11.37).

    Дісно з: 2021-07-27 до: 2021-08-17 / Потяг: #6110

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v4.1
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05