[На початок]
Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Дніпропетровська область » Кам'янське

  1. 27.07.2021 - 30.07.2021 призначити до ст.Дніпро Лоцм.
    зміненим маршрутом прямування до ст.Сухачівка чинним, далі
    наступним розкладом:
    ст.Сухачівка (13.35 - 13.36);
    ст.Обвідна (13.56 - 13.57);
    ст.Дніпро Вант. (14.02 - 14.03);
    ст.Зустрічний (14.14 - 14.15);
    ст.Дніпро Лоцм. (приб. 14.29);
    на дільниці Сухачівка - Дніпро Гол. відмінити.

    Дісно з: 2021-07-27 до: 2021-07-30 / Потяг: #6022
  2. 28.07.2021 - 31.07.2021 призначити до ст.Воскобійня
    чинним, далі зміненим розкладом:
    ст.Воскобійня (10.17 - 10.48);
    пл.139 км (10.53 - 10.54);
    ст.Верхньодніпровськ (11.00 - 11.02);
    пл.128 км (11.06 - 11.07);
    пл.125 км (11.09 - 11.10);
    пл.119 км (11.14 - 11.16);
    ст.Верхівцеве (11.19 - 11.21);
    пл.114 км (11.24 - 11.26);
    пл.Гранове (11.29 - 11.30);
    пл.104 км (11.34 - 11.35);
    ст.Вільногірськ (11.39 - 11.40);
    ст.Ерастівка (11.50 - 11.51);
    пл.88 км (12.00 - 12.02);
    пл.Косинівка (12.07 - 12.08);
    пл.77 км (12.14 - 12.15);
    ст.П'ятихатки (приб. 12.20).

    Дісно з: 2021-07-21 до: 2021-07-31 / Потяг: #6015
  3. 28.07.2021 - 01.08.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.П'ятихатки (відпр. 16.51);
    пл.77 км (16.56 - 16.57);
    пл.Косинівка (17.01 - 17.03);
    пл.88 км (17.08 - 17.10);
    ст.Ерастівка (17.14 - 17.15);
    ст.Вільногірськ (17.23 - 17.24);
    пл.104 км (17.28 - 17.29);
    пл.Гранове 917.33 - 17.34);
    пл.114 км (17.37 - 17.38);
    ст.Верхівцеве (17.43 - 17.44);
    пл.119 км 917.46 - 17.47);
    пл.125 км (17.51 - 17.52);
    пл.128 км (17.55 - 17.56);
    ст.Верхньодніпровськ (18.02 - 18.03);
    пл.139 км (18.09 - 18.10);
    ст.Воскобійня (18.13 - 18.14);
    пл.149 км (18.21 - 18.22);
    ст.Кам'янське Пас. (18.26 - 18.53);
    ст.Запоріжжя Кам'янське (18.58 - 18.59);
    пл.160 км (19.01 - 19.02);
    пл.164 км (19.06 - 19.07);
    пл.165 км (19.09 - 19.10);
    пл.169 км (19.14 - 19.15);
    ст.Сухачівка (19.17 - 19.18);
    пл.175 км 919.21 - 19.22);
    пл.178 км (19.25 - 19.26);
    ст.Діївка (19.29 - 19.30);
    пл.184 км (19.34 - 19.35);
    ст.Горяїнове (19.38 - 19.39);
    ст.Дніпро Гол. (приб. 19.44).

    Дісно з: 2021-07-22 до: 2021-08-01 / Потяг: #6038
  4. 27.07.2021 - 01.08.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 15.47);
    ст.Горяїнове (15.52);
    ст.Діївка (15.58);
    ст.Сухачівка (16.07);
    ст.Запоріжжя-Кам'янське (16.18 - 16.19);
    ст.Кам'янське Пас. (16.23 - 16.24);
    пл.149 км (16.28 - 16.29);
    ст.Воскобійня (16.36 - 16.37);
    пл.139 км (16.41 - 16.42);
    ст.Верхньодніпровськ (16.47 - 16.49);
    пл.128 км (16.52);
    пл.125 км (16.54);
    пл.119 км (16.56);
    ст.Верхівцеве (16.59 - 17.00);
    пл.114 км (17.03);
    пл.Гранове (17.05);
    пл.104 км (17.08);
    ст.Вільногірськ (17.12 - 17.13);
    ст.Ерастівка (17.22 - 17.23);
    пл.88 км (17.27);
    пл.Косинівка (17.32 - 17.33);
    пл.79 км (17.35);
    пл.77 км (17.38);
    ст.П'ятихатки (приб. 17.43).

    Дісно з: 2021-07-21 до: 2021-08-01 / Потяг: #6535
  5. 05.10.2021, 07.10.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 8.40);
    ст.Горяїнове (8.45 - 8.46);
    пл.184 км (8.49 - 8.51);
    ст.Діївка (8.56 - 8.58);
    пл.178 км (9.02 - 9.04);
    пл.175 км (9.07 - 9.08);
    ст.Сухачівка (9.15 - 9.17);
    пл.169 км (9.20 - 9.21);
    пл.165 км (9.24 - 9.26);
    пл.164 км (9.28 - 9.29);
    пл.160 км (9.32 - 9.33);
    ст.Запоріжжя Кам. (9.36 - 9.37);
    ст.Кам'янське Пас. (9.41 - 9.42);
    пл.149 км (9.46 - 9.47);
    ст.Воскобійня (9.54 - 9.55);
    пл.139 км (9.59 - 10.00);
    ст.Верхньодніпровськ (10.06 - 10.08);
    пл.128 км (10.12 - 10.13);
    пл.125 км (10.15 - 10.16);
    пл.119 км (10.20 - 10.22);
    ст.Верхівцеве (10.25 - 10.27);
    пл.114 км (10.31 - 10.32);
    пл.Гранове (10.35 - 10.36);
    пл.104 км (10.40 - 10.41);
    ст.Вільногірськ (10.45 - 10.46);
    ст.Ерастівка (10.55 - 10.56);
    пл.88 км (11.01 - 11.03);
    пл.Косинівка (11.08 - 11.09);
    пл.77 км (11.14 - 11.15);
    ст.П'ятихатки (приб. 11.20).

    Дісно з: 2021-09-29 до: 2021-10-07 / Потяг: #6015
  6. 05.10.2021, 07.10.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 17.05);
    ст.Горяїнове (17.10 - 17.11);
    пл.184 км (17.14 - 17.16);
    ст.Діївка (17.21 - 17.22);
    пл.178 км (17.26 - 17.27);
    пл.175 км (17.30 - 17.31);
    ст.Сухачівка (17.37 - 17.38);
    пл.169 км (17.41 - 17.42);
    пл.165 км (17.45 - 17.47);
    пл.164 км (17.49 - 17.50);
    пл.160 км (17.53 - 17.54);
    ст.Запоріжжя-Кам'янське (17.57 - 17.58);
    ст.Кам'янське Пас. (18.02 - 18.03);
    пл.149 км (18.07 - 18.08);
    ст.Воскобійня (18.15 - 18.16);
    пл.139 км (18.20 - 18.21);
    ст.Верхньодніпровськ (18.27 - 18.29);
    пл.128 км (18.33 - 18.34);
    пл.125 км (18.36 - 18.37);
    пл.119 км (18.41 - 18.43);
    ст.Верхівцеве (18.46 - 18.47);
    пл.114 км (18.51 - 18.52);
    пл.Гранове (18.56 - 18.57);
    пл.104 км (19.00 - 19.01);
    ст.Вільногірськ (19.05 - 19.06);
    ст.Ерастівка (19.15 - 19.16);
    пл.88 км (19.21 - 19.23);
    пл.Косинівка (19.28 - 19.29);
    пл.77 км (19.34 - 19.35);
    ст.П'ятихатки (19.40 - 19.41);
    ст.П'ятихатки Стик. (19.47 - 19.49);
    ст.П'ятихатки (19.40 - 19.41);
    Пост Спис. (19.58).

    Дісно з: 2021-09-30 до: 2021-10-07 / Потяг: #6035
  7. 05.10.2021, 07.10.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 17.26);
    ст.Горяїнове (17.31 - 17.32);
    пл.184 км (17.35 - 17.37);
    ст.Діївка (17.42 - 17.43);
    пл.178 км (17.47 - 17.48);
    пл.175 км (17.51 - 17.52);
    ст.Сухачівка (17.59 - 18.00);
    пл.169 км (18.03 - 18.04);
    пл.165 км (18.07 - 18.08);
    пл.164 км (18.11 - 18.12);
    пл.160 км (18.15 - 18.18);
    ст.Запоріжжя-Кам'янське (18.19 - 18.20);
    ст.Кам'янське Пас. (18.24 - 18.26);
    пл.149 км (18.30 - 18.31);
    ст.Воскобійня (18.38 - 18.39);
    пл.139 км (18.43 - 18.44);
    ст.Верхньодніпровськ (18.51 - 18.53);
    пл.128 км (18.57 - 18.58);
    пл.125 км (19.00 - 19.01);
    пл.119 км (19.06 - 19.07);
    ст.Верхівцеве (19.10 - 19.11);
    пл.114 км (19.15 - 19.16);
    пл.Гранове (19.19 - 19.20);
    пл.104 км (19.24 - 19.25);
    ст.Вільногірськ (19.29 - 19.30);
    ст.Ерастівка (19.39 - 19.40);
    пл.88 км (19.46 - 19.48);
    пл.Косинівка (19.53 - 19.54);
    пл.77 км (19.59 - 20.00);
    ст.П'ятихатки (приб. 20.05).

    Дісно з: 2021-09-29 до: 2021-10-07 / Потяг: #6037
  8. 05.10.2021, 07.10.2021 призначити зміненим розкладом:
    Пост Спис. (відпр. 20.23);
    ст.П'ятихатки Стик. (20.32 - 20.34);
    ст.П'ятихатки (20.40 - 20.42);
    пл.77 км (20.46 - 20.47);
    пл.Косинівка (20.51 - 20.52);
    пл.88 км (20.57 - 20.59);
    ст.Ерастівка (21.03 - 21.04);
    ст.Вільногірськ (21.12 - 21.13);
    пл.104 км (21.16 - 21.17);
    пл.Гранове (21.21 - 21.22);
    пл.114 км (21.25 - 21.26);
    ст.Верхівцеве (21.31 - 21.32);
    пл.119 км (21.34 - 21.35);
    пл.125 км (21.38 - 21.39);
    пл.128 км (21.42 - 21.43);
    ст.Верхньодніпровськ (21.49 - 21.50);
    пл.139 км (21.56 - 21.57);
    ст.Воскобійня (22.00 - 22.01);
    пл.149 км (22.08 - 22.09);
    ст.Кам'янське Пас. (22.13 - 22.14);
    ст.Запоріжжя Кам'янське (22.18 - 22.19);
    пл.160 км (22.21 - 22.22);
    пл.164 км (22.26 - 22.27);
    пл.165 км (22.29 - 22.30);
    пл.169 км (22.33 - 22.34);
    ст.Сухачівка (22.36 - 22.37);
    пл.175 км (22.40 - 22.41);
    пл.178 км (22.44 - 22.45);
    ст.Діївка (22.48 - 22.49);
    пл.184 км (22.53 - 22.54);
    ст.Горяїнове (22.57 - 22.58);
    ст.Дніпро Гол. (приб. 23.03).

    Дісно з: 2021-09-29 до: 2021-10-07 / Потяг: #6044
  9. З 09.08.2021 призначено зупинку по пл.128 км
    наступним розкладом:
    ст.Кривий Ріг Гол. (відпр. 10.14);
    до ст.Верхівцеве чинним розкладом, далі:
    ст.Верхівцеве (12.38 - 12.39);
    пл.119 км (12.41 - 12.42);
    пл.125 км (12.46 - 12.47);
    пл.128 км (12.50 - 12.51);
    ст.Верхньодніпровськ (12.57 - 12.58);
    пл.139 км (13.04 - 13.05);
    ст.Воскобійня (13.08 - 13.09);
    пл.149 км (13.16);
    ст.Кам'янське Пас. (13.19 - 13.20);
    ст.Запоріжжя-Кам. (13.13.24 - 13.25);
    пл.160 км (13.27);
    пл.164 км (13.30 - 13.31);
    пл.165 км (13.32);
    пл.169 км (13.36);
    ст.Сухачівка (13.38 - 13.39);
    пл.175 км (13.41 - 13.42);
    пл.178 км (13.44);
    ст.Діївка (13.48 - 13.49);
    ст.Горяїнове (13.55 - 13.56);
    ст.Дніпро Гол. (приб. 14.01).

    Дісно з: 2021-07-27 до: 2021-08-08 / Потяг: #6022
  10. З метою задоволення у перевезеннях пасажирів з 09.08.2021
    призначено 5-тихвилинну зупинку по ст.Верхівцеве.

    Дісно з: 2021-08-03 до: 2021-08-09 / Потяг: #6011 #6022 #6027 #6042

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v4.1
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05