[На початок]
Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Дніпропетровська область » Дніпро

  1. 20.11.2011 - 30.11.2011 призначити до ст.Кам'янське Пас., на
    дільниці Кам'янське Пас. - Дніпро Гол. відмінити.
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-11-30 / Потяг: #6018
  2. 20.11.2021 - 30.11.21 призначити відправленням зі
    ст.Кам'янське Пас., на дільниці Дніпро Гол. - Кам'янське Пас.
    відмінити.
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-11-30 / Потяг: #6027
  3. 20.11.1021 - 30.11.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.П'ятихатки (відпр. 04.24);
    пл.77 км (04.29 - 04.30);
    пл.Касинівка (04.34 - 04.35);
    пл.88 км (04.40 - 04.42);
    ст.Ерастівка (04.47 - 04.48);
    ст.Вільногірськ (04.58 - 04.59);
    пл.104 км (05.03 - 05.04);
    пл.Гранове (05.08 - 05.09);
    пл.114 км (05.12 - 05.13);
    ст.Верхівцеве (05.18 - 05.19);
    пл.119 км (05.21 - 05.22);
    пл.125 км (05.26 - 05.27);
    128 км (05.30 - 05.31);
    ст.Воскобійня (05.48 - 05.49);
    пл.149 км (05.56 - 05.57);
    ст.Кам'янське Пас. (06.01 - 06.22);
    ст.Запорыжжя-Кам'янське (06.27 - 06.28);
    пл.160 км (06.32 - 06.33);
    пл.164 км (06.38 - 06.39);
    пл.165 км (06.41 - 06.42);
    пл.169 км (06.46 - 06.47);
    ст.Сухачівка (06.52 - 06.53);
    пл.175 км (06.56 - 06.57);
    пл.178 км (07.00 - 07.01);
    ст.Діївка (07.04 - 07.05);
    пл.184 км (07.09 - 07.10);
    ст.Горяїнове (07.14 - 07.15);
    ст.Дніпро Гол. (приб.07.20).
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-11-30 / Потяг: #6008
  4. 20.11.2021 - 30.11.2021 призначити наступним розкладом:
    ст.Верхівцеве (відпр. 05.33);
    пл.119 км (05.36 - 05.37);
    пл.125 км (05.41 - 05.42);
    пл.128 км (05.45 - 05.46);
    ст.Верхньодніпровськ (05.52 - 06.06);
    пл.139 км (06.12 - 06.13);
    ст.Воскобійня (06.16 - 06.17);
    пл.149 км (06.24 - 06.25);
    ст.Кам'янське Пас. (06.30 - 06.31);
    ст.Запоріжжя-Кам'янське (06.35 - 06.36);
    пл.160 км (06.40 - 06.41);
    пл.164 км (06.46 - 06.47);
    пл.165 км (06.49 - 06.50);
    пл.169 км (06.54 - 06.55);
    ст.Сухачівка (07.00 - 07.01);
    пл.175 км (07.04 - 07.05);
    пл.178 км (07.08 - 07.09);
    ст.Діївка (07.13 - 07.14);
    пл.184 км (07.18 - 07.19);
    ст.Горяїнове (07.22 - 07.23);
    ст.Дніпро Гол. (приб.07.28).
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-11-30 / Потяг: #6010
  5. 20.11.2021 - 30.11.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 09.26);
    ст.Горяїнове (09.31 - 09.32);
    пл.184 км (09.37 - 09.39);
    ст.Діївка (09.46 - 09.48);
    пл.178 км (09.54 - 09.56);
    пл.175 км (10.02 - 10.04);
    ст.Сухачівка (10.13 - 10.17);
    пл.169 км (10.20 - 10.21);
    пл.165 км (10.24 - 10.26);
    пл.164 км (10.28 - 10.29);
    пл.160 км (10.32 - 10.33);
    ст.Запоріжжя Кам'янське (10.36 - 10.37);
    ст.Кам'янське Пас. (10.41 - 10.42);
    пл.149 км (10.46 - 10.47);
    ст.Воскобіня (10.54 - 10.55);
    пл.139 км (11.00 - 11.01);
    ст.Верхньодніпровськ (11.07 - 11.09);
    пл.128 км (11.13 - 11.14);
    пл.125 км (11.16 - 11.17);
    пл.119 км (11.21 - 11.23);
    ст.Верхівцеве (11.26 - 11.28);
    пл.114 км (1.32 - 11.33);
    пл.Гранове (11.36 - 11.37);
    пл.104 км (11.41 - 11.42);
    ст.Вільногірськ (11.46 - 11.47);
    ст.Ерастівка (11.57 - 12.02);
    пл.88 км (12.07 - 12.09);
    пл.Касинівка (12.14 - 12.15);
    пл.77 км (12.21 - 12.22);
    ст.П'ятихатки Пас. (приб.12.27).
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-11-30 / Потяг: #6015
  6. 20.11.2021 - 30.11.2021призначити зміненим розкладом:
    ст.П'ятихатки (відпр. 06.10);
    пл.77 км (06.15 - 06.16);
    пл.Касинівка (06.20 - 06.21);
    пл.88 км (06.26 - 06.28);
    ст.Ерастівка (06.33 - 06.34);
    ст.Вільногірськ (06.43 - 06.44);
    пл.104 км (06.48 - 06..49);
    пл.Гранове (06.53 - 06.54);
    пл.114 км (06.57 - 06.58);
    ст.Верхівцеве (07.03 - 07.04);
    пл.119 км (07.06 - 07.07);
    пл.125 км (07.11 - 07.12);
    пл.128 км (07.15 - 07.16);
    ст.Верхньодніпровськ (07.22 - 07.51);
    пл.139 км (07.58 - 07.59);
    ст.Воскобійня (08.02 - 08.03);
    пл.149 км (08.10 - 08.11);
    ст.Кам'янське Пас. (08.15 - 08.16);
    ст.Запоріжжя-Кам'янське (08.21 - 08.22);
    пл.160 км (08.26 - 08.27);
    пл.164 км (08.32 - 08.33);
    пл.165 км (08.35 - 08.36);
    пл.169 км (08.40 - 08.41);
    ст.Сухачівка (08.46 - 08.47);
    пл.175 км (08.50 - 08.51);
    пл.178 км (08.53 - 08.54);
    ст.Діївка (08.56 - 08.57);
    пл.184 км (09.01 - 09.02);
    ст.Горяїнове (09.05 - 09.06);
    ст.Дніпро Гол. (приб. 09.12).
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-11-30 / Потяг: #6016
  7. 20.11.2021 - 30.11.2021призначити зміненим розкладом:
    ст.Кривий Ріг (відпр. 09.42);
    пл.93 км КРС (09.49 - 09.50);
    пл.91 км (09.55 - 09.56);
    ст.Кривий Ріг Сорт. (09.59 - 10.02);
    пл.86 км (10.06 - 10.07);
    ст.Пічугіне (10.13 - 10.14);
    пл.79 км (10.18 - 10.19);
    пл.77 км (10.22 - 10.23);
    ст.Приворо(10.20 - 10.30);
    ст.Девладове (10.40 - 10.41);
    пл.Спокій (10.48 - 10.49);
    ст.Потоцьке (10.57 - 10.58);
    пл.Благословенне (11.05 - 11.06);
    ст.Милорадівка (11.10 - 11.11);
    пл.Сорокопанівка (11.18 - 11.19);
    ст.Кудашівка (11.26 - 11.27);
    ст.Божедарівка (11.40 - 11.41);
    пл.Адамівське (11.48 - 11.49);
    ст.Полівський (11.56 - 11.57);
    ст.Верхівцеве (12.06 - 12.11);
    пл.119 км (12.13 - 12.14);
    пл.125 км (12.18 - 12.19);
    пл.128 км (12.22 - 12.23);
    ст.Верхньодніпровськ (12.29 - 12.42);
    пл.139 км (12.48 - 12.49);
    ст.Воскобійня (12.52 - 12.53);
    ст.Кам'янське Пас. (13.03 - 13.04);
    ст.Запоріжжя-Кам'янське (13.08 - 13.09);
    пл.164 км (13.16 - 13.17);
    ст.Сухачівка (13.27 - 13.28);
    пл.175 км (13.30 - 13.31);
    ст.Діївка (13.37 - 13.38);
    ст.Горяїнове (13.44 - 13.45);
    ст.Дніпро Гол. (приб. 13.50).
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-11-30 / Потяг: #6022
  8. 20.11.2021 - 30.11.2021 відмінити.
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-11-30 / Потяг: #6535 #6012 #6042 #6538 #6011 #6536 #6411
  9. 20.11.2021 - 30.11.2021 призначити зміненим розкладом:
    Дніпро Гол. (відпр. 09.26);
    ст.Горяїнове (09.31 - 09.32);
    пл.184 км (09.37 - 09.39);
    ст.Діївка (09.46 - 09.48);
    пл.178 км (09.54 - 09.56);
    пл.175 км (10.02 - 10.04);
    ст.Сухачівка (10.13 - 10.17);
    пл.169 км (10.20 - 10.21);
    пл.165 км (10.24 - 10.26);
    пл.164 км (10.28 - 10.29);
    пл.160 км (10.32 - 10.33);
    ст.Запоріжжя-Кам'янське (10.36 - 10.37);
    ст.Кам'янське Пас. (10.41 - 10.42);
    пл.149 км (10.46 - 10.47);
    ст.Воскобійня (10.54 - 10.55);
    пл.139 км (11.00 - 11.01);
    ст.Верхньодніпровськ (11.07 - 11.09);
    пл.128 км (11.13 - 11.14);
    пл.125 км (11.16 - 11.17);
    пл.129 км (11.21 - 11.23);
    ст.Верхівцеве (11.26 - 11.28);
    пл.114 км (11.32 - 11.33);
    пл.Гранове (11.36 - 11.37);
    пл.104 км (11.41 - 11.42);
    ст.Вільногірськ (11.46 - 11.47);
    ст.Ерастівка (11.57 - 12.02);
    пл.88 км (12.07 - 12.09);
    пл.Касинівка (12.14 - 12.15);
    пл.77 км (12.21 - 12.22);
    ст.П'ятихатки (приб. 12.27).
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-11-30 / Потяг: #6015
  10. 20.11.1021 - 30.11.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.П'ятихатки (відпр. 04.24);
    пл.77 км (04.29 - 04.30);
    пл.Касинівка (04.34 - 04.35);
    пл.88 км (04.40 - 04.42);
    ст.Ерастівка (04.47 - 04.48);
    ст.Вільногірськ (04.58 - 04.59);
    пл.104 км (05.03 - 05.04);
    пл.Гранове (05.08 - 05.09);
    пл.114 км (05.12 - 05.13);
    ст.Верхівцеве (05.18 - 05.19);
    пл.119 км (05.21 - 05.22);
    пл.125 км (05.26 - 05.27);
    128 км (05.30 - 05.31);
    ст.Воскобійня (05.48 - 05.49);
    пл.149 км (05.56 - 05.57);
    ст.Кам'янське Пас. (06.01 - 06.22);
    ст.Запорыжжя-Кам'янське (06.27 - 06.28);
    пл.160 км (06.32 - 06.33);
    пл.164 км (06.38 - 06.39);
    пл.165 км (06.41 - 06.42);
    пл.169 км (06.46 - 06.47);
    ст.Сухачівка (06.52 - 06.53);
    пл.175 км (06.56 - 06.57);
    пл.178 км (07.00 - 07.01);
    ст.Діївка (07.04 - 07.05);
    пл.184 км (07.09 - 07.10);
    ст.Горяїнове (07.14 - 07.15);
    ст.Дніпро Гол. (приб.07.20).
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-11-30 / Потяг: #6008
  11. 20.11.2021 - 30.11.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 08.25);
    Пост Амур (08.29);
    пл.193 км (08.32 - 08.33);
    ст.Нижньодніпровськ (08.35 - 08.36);
    пл.196 км (08.39 - 08.40);
    ст.Н.Д.Вузол Парк З (08.44 - 09.00);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Е (09.02 - 09.03);
    далі згідно чинного розкладу.
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-11-30 / Потяг: #6110
  12. 20.11.2021 - 30.11.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр.17.49);
    ст.Горяїнове (17.54 - 17.55);
    пл.184 км (17.58 - 18.00);
    ст.Діївка (18.05 - 18.06);
    пл.178 км (18.10 - 18.11);
    пл.175 км (18.14 - 18.15);
    ст.Сухачівка (18.22 - 18.38);
    пл.169 км (18.41 - 18.42);
    пл.165 км (18.45 - 18.47);
    пл.164 км (18.49 - 18.50);
    пл.160 км (18.53 - 18.54);
    ст.Запоріжжя-Кам'янське (18.57 - 18.58);
    ст.Кам'янське Пас. (19.02 - 19.04);
    пл.149 км (19.08 - 19.09);
    ст.Воскобійня (19.16 - 19.17);
    пл.139 км (19.21 - 19.22);
    ст.Верхньодніпровськ (19.29 - 19.31);
    пл.128 км (19.35 - 19.36);
    пл.125 км (19.38 - 19.39);
    пл.119 км (19.43 - 19.45);
    ст.Верхівцеве (19.48 - 19.49);
    пл.114 км (19.53 - 19.54);
    пл.Гранове (19.57 - 19.58);
    пл.104 км (20.02 - 20.03);
    ст.Вільногірськ (20.07 - 20.08);
    ст.Ерастівка (20.17 - 20.18);
    пл.88 км (20.24 - 20.26);
    пл.Касинівка (20.31 - 20.32);
    пл.77 км (20.37 - 20.38);
    ст.П'ятихатки (приб.20.43).
    Дісно з: 2021-11-22 до: 2021-11-30 / Потяг: #6037
  13. 01.12.2021 призначити змыненим розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 08.25);
    пл.193 км (08.40 - 08.41);
    ст.Нижньодніпровськ (08.46 - 08.47);
    пл.196 км (08.53 - 08.54);
    Н.Д.Вузол Парк Л (09.01 - 09.02);
    Н.Д.Вузол Парк Г (09.06 - 09.07);
    пл.Ксенівка (09.12 - 09.13);
    ст.Ігрень (09.19 - 19.20);
    пл.212 км (09.27 - 09.28);
    ст.Іларіонове (09.27 - 09.28);
    пл.219 км (09.37 - 09.38);
    пл.222 км (09.41 - 09.42);
    пл.225 км (09.45 - 09.46);
    пл.Хорошеве (09.49 - 09.50);
    пл.230 км (09.53 - 09.55);
    пл.235 км (09.58 - 09.59);
    ст.Синельникове-2 (10.02 - 10.03);
    Пост 239 км (10.08 - 10.09);
    пл.242 км (10.12 - 10.14);
    ст.Вишневецьке (10.19 - 10.20);
    пл.251 (10.24 - 10.25);
    ст.Роздори (10.28 - 10.29);
    пл.262 км (10.35 - 10.36);
    пл.Терса (10.39 - 10.40);
    пл.267 км (10.42 - 10.43);
    пл.269 км (10.46 - 10.47);
    ст.Письменна (10.51 - 10.52);
    пл.276 км (10.55 - 10.56);
    пл.Крутоярка (10.59 - 11.00);
    пл.283 км (11.03 - 11.05);
    пл.284 км (11.07 - 11.08);
    пл.Васильківка (11.12 - 11.13);
    ст.Улянівка (11.18 - 11.19);
    пл.Краснощокове (11.27 - 11.28);
    ст.Чаплине (приб. 11.37).
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-01 / Потяг: #6110
  14. 01.12.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 08.43);
    Пост Амур (08.49 - 08.54);
    пл.193 км (08.59 - 09.00);
    ст.Нижньодніпровськ (09.05 - 09.06);
    пл.196 км (09.24 - 09.15);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Л (09.09 - 09.24);
    пл.195 км (09.30 - 09.31);
    пл.194 км (09.33 - 09.34);
    пл.192 км (09.36 - 09.37);
    ст.Олександрівка (09.40 - 09.41);
    ст.Самаріва (09.43 - 09.45);
    пл.Підгороднє (09.49 - 09.50);
    пл.184 км (09.53);
    пл.Кулебівка (09.57 - 09.59);
    пл.Жестибуд (10.04 - 10.05);
    ст.Новомосковськ Дніпр. (10.13 - 10.33);
    пл.168 км (10.43 - 10.46);
    пл.Вільне (10.55 - 10.57);
    пл.162 км (11.00 - 11.02);
    пл.160 км (11.07 - 11.09);
    пл.159 км (11.12 - 11.14);
    ст.Губиниха (11.22 - 11.24);
    ст.Кільчень (11.34 - 11.36);
    пл.140 км (11.46 - 11.48);
    рзд.137 км (11.52 - 11.53);
    пл.134 км (11.58 - 12.00);
    ст.Перещепине (12.10 - 12.12);
    пл.122 км (12.20 - 12.22);
    пл.118 км (12.28 - 12.31);
    ст.Бузівка (12.36 - 12.38);
    пл.112 км (12.44 - 12.46);
    пл.108 км (12.51 - 12.53);
    ст.Зачепилівка (13.05 - 13.07);
    пл.94 км (13.14 - 13.16);
    пл.92 км (13.20 - 13.22);
    пл.Лебяже (13.29 - 13.31);
    ст.Красноград (приб. 13.45).
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-01 / Потяг: #6172
  15. 01.12.2021 призначити до ст.Дніпро Лоцм. ло ст.Н.Д.Вузол Парк Л
    чинним далі наступним розкладом:
    ст.Н.Д.Вузол Парк Л (Л (09.49 - 09.50);
    пл.Проспектна (10.00 - 10.01);
    ст.Дніпро Лоцм. (приб. 10.05).
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-01 / Потяг: #6277
  16. 01.12.2021 призначити відправленням зі ст.Дніпро Лоцм.
    наступним розкладом:
    ст.Дніпро Лоцм. (відпр. 16.11);
    пл.Проспектна (16.15 - 16.16);
    ст.Н.Д.Вузол Парк З (16.25 - 16.26);
    далі згідно чинного розкладу.
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-01 / Потяг: #6280
  17. 01.12.2021 призначити до ст.Дніпро Лоцм. наступним розкладом:
    до ст.Н.Д.Вузол Парк Л згідно чинного розкладу;
    ст.Н.Д.Вузол Парк Л (11.56 - 11.57);
    пл.Проспектна (12.07 - 12.08);
    т.Дніпро Лоцм. (приб. 12.12),
    на дільниці Н.Д.Вузол - Дніпро Гол. відмінити.
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-01 / Потяг: #6141
  18. 01.12.2021 призначити відправленням зі ст.Дніпро Лоцм.
    наступним розкладом:
    ст.Дніпро Лоцм. (відпр. 16.22);
    пл.Проспектна (16.26 - 16.27);
    ст.Н.Д.Вузол Парк З (16.36 - 16.37);
    далі згідно чинного розкладу,
    на дільниці Дніпро Гол. - Н.Д.Вузол відмінити.
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-01 / Потяг: #6124/6123
  19. 01.12.2021 призначити відправленням зі ст.Дніпро Лоцм.
    наступним розкладом:
    ст.Дніпро Лоцм. (відпр. 17.26);
    пл.Проспектна (17.30 - 17.31);
    ст.Н.Д.Вузол Парк З (17.40 - 17.41);
    далі згідно чинного розкладу.
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-01 / Потяг: #6126

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v4.1
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111