[На початок]
Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Дніпропетровська область » Дніпро

  1. У зв'язку з аварійним станом пасажирської платформи для
    забеспечення безпеки з 13.04.2021 відмінено
    зупинку по пл.207 км.

    Дісно з: 2021-04-13 до: 2021-12-11 / Потяг: #6107 #6109 #6105 #6277 #6141 #6127 #6133
  2. 05.10.2021, 07.10.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 8.40);
    ст.Горяїнове (8.45 - 8.46);
    пл.184 км (8.49 - 8.51);
    ст.Діївка (8.56 - 8.58);
    пл.178 км (9.02 - 9.04);
    пл.175 км (9.07 - 9.08);
    ст.Сухачівка (9.15 - 9.17);
    пл.169 км (9.20 - 9.21);
    пл.165 км (9.24 - 9.26);
    пл.164 км (9.28 - 9.29);
    пл.160 км (9.32 - 9.33);
    ст.Запоріжжя Кам. (9.36 - 9.37);
    ст.Кам'янське Пас. (9.41 - 9.42);
    пл.149 км (9.46 - 9.47);
    ст.Воскобійня (9.54 - 9.55);
    пл.139 км (9.59 - 10.00);
    ст.Верхньодніпровськ (10.06 - 10.08);
    пл.128 км (10.12 - 10.13);
    пл.125 км (10.15 - 10.16);
    пл.119 км (10.20 - 10.22);
    ст.Верхівцеве (10.25 - 10.27);
    пл.114 км (10.31 - 10.32);
    пл.Гранове (10.35 - 10.36);
    пл.104 км (10.40 - 10.41);
    ст.Вільногірськ (10.45 - 10.46);
    ст.Ерастівка (10.55 - 10.56);
    пл.88 км (11.01 - 11.03);
    пл.Косинівка (11.08 - 11.09);
    пл.77 км (11.14 - 11.15);
    ст.П'ятихатки (приб. 11.20).

    Дісно з: 2021-09-29 до: 2021-10-07 / Потяг: #6015
  3. 05.10.2021, 07.10.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 17.05);
    ст.Горяїнове (17.10 - 17.11);
    пл.184 км (17.14 - 17.16);
    ст.Діївка (17.21 - 17.22);
    пл.178 км (17.26 - 17.27);
    пл.175 км (17.30 - 17.31);
    ст.Сухачівка (17.37 - 17.38);
    пл.169 км (17.41 - 17.42);
    пл.165 км (17.45 - 17.47);
    пл.164 км (17.49 - 17.50);
    пл.160 км (17.53 - 17.54);
    ст.Запоріжжя-Кам'янське (17.57 - 17.58);
    ст.Кам'янське Пас. (18.02 - 18.03);
    пл.149 км (18.07 - 18.08);
    ст.Воскобійня (18.15 - 18.16);
    пл.139 км (18.20 - 18.21);
    ст.Верхньодніпровськ (18.27 - 18.29);
    пл.128 км (18.33 - 18.34);
    пл.125 км (18.36 - 18.37);
    пл.119 км (18.41 - 18.43);
    ст.Верхівцеве (18.46 - 18.47);
    пл.114 км (18.51 - 18.52);
    пл.Гранове (18.56 - 18.57);
    пл.104 км (19.00 - 19.01);
    ст.Вільногірськ (19.05 - 19.06);
    ст.Ерастівка (19.15 - 19.16);
    пл.88 км (19.21 - 19.23);
    пл.Косинівка (19.28 - 19.29);
    пл.77 км (19.34 - 19.35);
    ст.П'ятихатки (19.40 - 19.41);
    ст.П'ятихатки Стик. (19.47 - 19.49);
    ст.П'ятихатки (19.40 - 19.41);
    Пост Спис. (19.58).

    Дісно з: 2021-09-30 до: 2021-10-07 / Потяг: #6035
  4. 05.10.2021, 07.10.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 17.26);
    ст.Горяїнове (17.31 - 17.32);
    пл.184 км (17.35 - 17.37);
    ст.Діївка (17.42 - 17.43);
    пл.178 км (17.47 - 17.48);
    пл.175 км (17.51 - 17.52);
    ст.Сухачівка (17.59 - 18.00);
    пл.169 км (18.03 - 18.04);
    пл.165 км (18.07 - 18.08);
    пл.164 км (18.11 - 18.12);
    пл.160 км (18.15 - 18.18);
    ст.Запоріжжя-Кам'янське (18.19 - 18.20);
    ст.Кам'янське Пас. (18.24 - 18.26);
    пл.149 км (18.30 - 18.31);
    ст.Воскобійня (18.38 - 18.39);
    пл.139 км (18.43 - 18.44);
    ст.Верхньодніпровськ (18.51 - 18.53);
    пл.128 км (18.57 - 18.58);
    пл.125 км (19.00 - 19.01);
    пл.119 км (19.06 - 19.07);
    ст.Верхівцеве (19.10 - 19.11);
    пл.114 км (19.15 - 19.16);
    пл.Гранове (19.19 - 19.20);
    пл.104 км (19.24 - 19.25);
    ст.Вільногірськ (19.29 - 19.30);
    ст.Ерастівка (19.39 - 19.40);
    пл.88 км (19.46 - 19.48);
    пл.Косинівка (19.53 - 19.54);
    пл.77 км (19.59 - 20.00);
    ст.П'ятихатки (приб. 20.05).

    Дісно з: 2021-09-29 до: 2021-10-07 / Потяг: #6037
  5. 05.10.2021, 07.10.2021 призначити зміненим розкладом:
    Пост Спис. (відпр. 20.23);
    ст.П'ятихатки Стик. (20.32 - 20.34);
    ст.П'ятихатки (20.40 - 20.42);
    пл.77 км (20.46 - 20.47);
    пл.Косинівка (20.51 - 20.52);
    пл.88 км (20.57 - 20.59);
    ст.Ерастівка (21.03 - 21.04);
    ст.Вільногірськ (21.12 - 21.13);
    пл.104 км (21.16 - 21.17);
    пл.Гранове (21.21 - 21.22);
    пл.114 км (21.25 - 21.26);
    ст.Верхівцеве (21.31 - 21.32);
    пл.119 км (21.34 - 21.35);
    пл.125 км (21.38 - 21.39);
    пл.128 км (21.42 - 21.43);
    ст.Верхньодніпровськ (21.49 - 21.50);
    пл.139 км (21.56 - 21.57);
    ст.Воскобійня (22.00 - 22.01);
    пл.149 км (22.08 - 22.09);
    ст.Кам'янське Пас. (22.13 - 22.14);
    ст.Запоріжжя Кам'янське (22.18 - 22.19);
    пл.160 км (22.21 - 22.22);
    пл.164 км (22.26 - 22.27);
    пл.165 км (22.29 - 22.30);
    пл.169 км (22.33 - 22.34);
    ст.Сухачівка (22.36 - 22.37);
    пл.175 км (22.40 - 22.41);
    пл.178 км (22.44 - 22.45);
    ст.Діївка (22.48 - 22.49);
    пл.184 км (22.53 - 22.54);
    ст.Горяїнове (22.57 - 22.58);
    ст.Дніпро Гол. (приб. 23.03).

    Дісно з: 2021-09-29 до: 2021-10-07 / Потяг: #6044
  6. 02.08.2021, 03.08.2021, 05.08.2021, 06.08.2021, 09.08.2021,
    10.08.2021, 12.08.2021, 13.08.2021, 16.08.2021, 17.08.2021

    призначити до ст.Письменна чинним, далі зміненим розкладом:
    ст.Улянівка (11.52);
    ст.Чаплине (12.08 - 12.10);
    ст.Просяна (12.20 - 12.21);
    ст.Демурине (12.30);
    ст.Межова (12.44 - 12.46);
    ст.Удачна (13.00);
    ст.Покровськ (13.15 - 13.20);
    ст.Гродівка (13.42);
    ст.Желанна (13.49);
    ст.Очеретине (14.00 - 14.01);
    ст.Авдіївка (приб. 14.15).

    Дісно з: 2021-07-27 до: 2021-08-17 / Потяг: #826
  7. 02.08.2021 - 06.08.2021, 09.08.2021 - 13.08.2021, 16.08.2021,
    17.08.2021
    призначити до ст.Письменна чинним, далі
    зміненим розкладом:
    ст.Письменна (10.41 - 10.42);
    пл.276 км (10.48 - 10.49);
    пл.Крутоярка (10.52 - 10.53);
    пл.283 км (10.56 - 10.58);
    пл.284 км (11.01 - 11.02);
    пл.Васильківка (11.08 - 11.09);
    ст.Улянівка (11.18 - 11.19);
    пл.Краснощокове (11.27 - 11.28);
    ст.Чаплине (приб. 11.37).

    Дісно з: 2021-07-27 до: 2021-08-17 / Потяг: #6110
  8. З 09.08.2021 призначено зупинку по пл.128 км
    наступним розкладом:
    ст.Кривий Ріг Гол. (відпр. 10.14);
    до ст.Верхівцеве чинним розкладом, далі:
    ст.Верхівцеве (12.38 - 12.39);
    пл.119 км (12.41 - 12.42);
    пл.125 км (12.46 - 12.47);
    пл.128 км (12.50 - 12.51);
    ст.Верхньодніпровськ (12.57 - 12.58);
    пл.139 км (13.04 - 13.05);
    ст.Воскобійня (13.08 - 13.09);
    пл.149 км (13.16);
    ст.Кам'янське Пас. (13.19 - 13.20);
    ст.Запоріжжя-Кам. (13.13.24 - 13.25);
    пл.160 км (13.27);
    пл.164 км (13.30 - 13.31);
    пл.165 км (13.32);
    пл.169 км (13.36);
    ст.Сухачівка (13.38 - 13.39);
    пл.175 км (13.41 - 13.42);
    пл.178 км (13.44);
    ст.Діївка (13.48 - 13.49);
    ст.Горяїнове (13.55 - 13.56);
    ст.Дніпро Гол. (приб. 14.01).

    Дісно з: 2021-07-27 до: 2021-08-08 / Потяг: #6022
  9. 02.08.2021, 04.08.2021, 06.04.2021 відмінити.

    Дісно з: 2021-07-28 до: 2021-08-06 / Потяг: #6405 #6408
  10. З метою задоволення у перевезеннях пасажирів з 09.08.2021
    призначено 5-тихвилинну зупинку по ст.Верхівцеве.

    Дісно з: 2021-08-03 до: 2021-08-09 / Потяг: #6011 #6022 #6027 #6042
  11. 05.10.2021, 07.10.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 16.26);
    Пост Амур (16.31);
    пл.193 км (16.34 - 16.35);
    ст.Нижньодніпровськ (16.38 - 16.39);
    пл.196 км (16.42 - 16.43);
    ст.Н.Д.Вузол Парк З (16.47 - 16.58);
    Н.Д.Вузол Парк Е (17.00 - 17.01);
    пл.Ксенівка (17.17.04 - 17.05);
    ст.Ігрень (17.07 - 17.08);
    пл.212 км (17.15 - 17.16);
    ст.Іларіонове (17.21 - 17.22);
    пл.219 км (17.25);
    пл.222 км (17.27 - 17.28);
    пл.225 км (17.32 - 17.33);
    ст.Синельникове-2 (17.49 - 17.50);
    Пост 239 км (17.55 - 17.56);
    пл.242 км (17.59 - 18.01);
    ст.Вишневецьке (18.06 - 18.07);
    пл.251 км 918.11 - 18.12);
    ст.Роздори (18.15 - 18.16);
    пл.262 км (18.22 - 18.23);
    пл.Терса (18.26 - 18.27);
    пл.267 км (18.29 - 18.30);
    пл.269 км (18.33 - 18.34);
    ст.Письменна (18.38 - 18.39);
    пл.276 км (18.42 - 18.43);
    пл.Крутоярка (18.46 - 18.47);
    пл.283 км (18.50 - 18.52);
    пл.284 км (18.54 - 18.55);
    пл.Васильківка (18.59 - 19.00);
    ст.Улянівка (19.05 - 19.06);
    пл.Краснощокове (19.14 - 19.15);
    ст.Чаплине (приб. 19.24).

    Дісно з: 2021-09-29 до: 2021-10-07 / Потяг: #6122
  12. 05.10.2021, 07.10.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 15.59);
    Пост Амур (16.04);
    пл.193 км (16.08);
    ст.Нижньодніпровськ (16.10 - 16.11);
    пл.196 км (16.14 - 16.15);
    ст.Н.Д.Вузол Парк З (16.19 - 16.20);
    Н.Д.Вузол Парк Е (16.22 - 16.23);
    пл.Ксенівка (16.26 - 16.27);
    ст.Ігрень (16.29 - 16.30);
    пл.212 км (16.37);
    ст.Іларіонове (16.43 - 16.44);
    пл.219 км (16.48);
    пл.222 км (16.51 - 16.52);
    пл.225 км (16.55 - 16.56);
    ст.Синельникове-2 (16.59 - 17.00);
    ст.Синельникове-1 (17.20 - 17.29);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-09-29 до: 2021-10-07 / Потяг: #6124/6123
  13. 05.10.2021, 07.10.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 15.49);
    Пост Амур (15.54);
    пл.193 км (15.57 - 15.58);
    ст.Нижньодніпровськ (16.00 - 16.01);
    пл.196 км (16.04 - 16.05);
    ст.Н.Д.Вузол Парк З (16.09 - 16.10);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Е (16.12 - 16.13);
    пл.Ксенівка (16.16 - 16.17);
    ст.Ігрень (16.19 - 16.20);
    пл.212 км (16.27 - 16.28);
    ст.Іларіонове (16.33 - 16.34);
    пл.219 км (16.37 - 16.38);
    пл.222 км (16.41 - 16.42);
    пл.225 км (16.45 - 16.46);
    пл.Хорошеве (16.49 - 16.50);
    пл.230 км (16.53 - 16.55);
    пл.235 км (16.58 - 16.59);
    ст.Синельникове-2 (17.02 - 17.04);
    ст.Синельникове-1 (17.11 - 17.52);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-07-30 до: 2021-09-30 / Потяг: #6280
  14. 09.08.2021 відмінити.

    Дісно з: 2021-08-03 до: 2021-08-09 / Потяг: #6405 #6408

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v4.1
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05