[На початок]
Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Херсонська область

  1. 23.11.2021 - 06.12.2021 призначити до ст.Плавні Пас.
    чинним, далі зміненим розкладом:
    ст.Плавні Пас. (05.39 - 05.40);
    ст.Таврійськ (05.58 - 06.07);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-11-17 до: 2021-12-06 / Потяг: #6909/6907
  2. 23.11.2021 - 06.12.2021 призначити до ст.Плавні Пас.
    чинним, далі зміненим розкладом:
    ст.Плавні Пас. (05.39 - 05.40);
    ст.Таврійськ (05.58 - 06.07);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-11-30 до: 2021-12-06 / Потяг: #6909/6907
  3. 07.12.2021 - 10.12.2021 призначити до ст.Плавні Пас.
    чинним, далі зміненим розкладом:
    ст.Плавні Пас. (05.39 - 05.40);
    ст.Таврійськ (05.57 - 05.59);
    ст.Бурчацьк (06.09 - 06.10);
    ст.Пришиб (06.24 - 06.25);
    ст.Плодородне (06.39 - 06.40);
    пл.Братська (06.53 - 06.54);
    ст.Федорівка (07.01 - 07.02);
    ст.Ланкоскладальне (07.07 - 07.08);
    пл.Терпіння (07.16 - 07.17);
    ст.Обільна (07.24 - 07.25);
    ст.Мелітополь (приб. 07.36).

    Дісно з: 2021-12-04 до: 2021-12-10 / Потяг: #6909/6907 #6909/6907

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v4.1
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111