[На початок]
Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Харківська область

  1. Курсує щоденно, з усіма зупинками на всіх зупиночних пунктах крім з.п. Яхничів та з.п. 17 км.
    Дісно з: 2021-02-17 до: 2021-12-12 / Потяг: #6003
  2. У зв'язку з аварійним станом пасажирської платформи для
    забеспечення безпеки з 13.04.2021 відмінено
    зупинку по пл.207 км.

    Дісно з: 2021-04-13 до: 2021-12-11 / Потяг: #6107 #6109 #6105 #6277 #6141 #6127 #6133
  3. З 09/06/2021: п. № 6358/6357 Полтава-Південна - Огульці відміняється курсування поїзда по понеділкам, вівторкам, середам, четвергам.
    Дісно з: 2021-06-04 до: 2021-12-31 / Потяг: #6357
  4. Поїзд №6358/6357 з 09.06.2021 року до відміни по понеділкам, вівторкам, середам, четвергам скасовується курсування приміського поїзду
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-12-11 / Потяг: #6358
  5. З 15/06/2021: п. № 6267 Люботин - Суми змінюється розклад руху, від ст. Люботин до ст. Тростянець-Смородине слідує згідно діючого розкладу, відправлення зі ст. Тростянець-Смородине о 12.17, Олексине 12.23 - 12.24, Скрягівка 12.28 - 12.29, 102 км. 12.33 - 12.34, б/п 98 км. 12.39 - 12.40, Боромля 12.47 - 12.48, з.п. 86 км. 12.57 - 12.58, ім. В.Несвіта 13.04 - 13.05, Сироватка 13.12 - 13.14, з.п. 70 км. 13.18 - 13.19, з.п. 68 км. 13.22 - 13.23, Баси 13.28 - 13.29, Олдиш 13.33 - 13.34, Суми- Товарна 13.38 - 13.39, з.п. 59 км. 13.41 - 13.42, прибуття на ст. Суми 13.48.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6267
  6. З 15/06/2021: п. № 6268 Суми - Мерчик змінюється розклад руху, відправлення зі ст. Суми о 14.09, з.п. 59 км. 14.14 - 14.15, Суми-Товарна 14.17 - 14.18, Олдиш 14.21 - 14.22, Баси 14.26 - 14.27, з.п. 68 км. 14.31 - 14.32, з.п. 70 км. 14.35 - 14.36, Сироватка 14.40 - 14.41, ім. В.Несвіта 14.48 - 14.49, з.п. 86 км. 14.56 - 14.57, Боромля 15.04 - 15.05, б/п 98 км 15.14 - 15.15, 102 км. 15.20 - 15.21, Скрягівка 15.25 - 15.26, Олексине 15.30 - 15.31, Тростянець-Смородине 15.38 - 15.40, Рупине 15.44 - 15.45, Бакирівка 15.54 - 15.55, Ворскла 15.58 - 15.59, Козацьке 16.04 - 16.05, Кириківка 16.10-16.11, Яблучне 16.21 - 16.22, Спіцин 16.26 - 16.27, Куп'єваха 16.34 - 16.35, Губарівка 16.44- 16.45, з.п. 168 км. 16.52 - 16.53, Богодухів 16.59 - 17.01, Семенів Яр 17.07 - 17.08, Гавриші 17.17 - 17.18, Сухіни 17.26 - 17.27, Максимівка 17.33 - 17.34, з.п. 198 км. 17.39 - 17.40, Ріпки 17.44 - 17.45, Буклеївське 17.50 - 17.51, Газове 17.56 - 17.57, прибуття на ст. Мерчик 18.00.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6268
  7. Е/п 6221 Х-Левада- Люботин 22, 23, 27, 28, 29, 30 липня - відмінити.
    Дісно з: 2021-07-15 до: 2021-08-15 / Потяг: #6221
  8. Е/п 6157 Золочів- Х-Левада 22,23, 27, 28, 29, 30 липня - відмінити.
    Дісно з: 2021-07-15 до: 2021-08-15 / Потяг: #6157/6158
  9. Е/п 6559 28,29,30 липня відпр. ст. Х-Пас. 14:25, Тернове 14:55-14:56, Зел.Колодязь 15:03-15:04, Мохнач 15:09-15:10, Есхар 15:16-15:17,Чугуїв 15:24-15:26, Коробочкине 15:34-15:35, Гракове 15:51-15:52, далі слідує згідно діючого розкладу.
    Дісно з: 2021-07-23 до: 2021-08-10 / Потяг: #6559
  10. Е/п 6846 28,29,30 липня відпр. ст. Гракове14:35, Коробочкине 14:56- 15:00,Чугуїв 15:22-15:25, далі слідує згідно діючого розкладу.
    Дісно з: 2021-07-23 до: 2021-08-10 / Потяг: #6846
  11. Е/п 6827 28,29,30 липня до ст. Коробочкине слідує згідно діючого розкладу , прослідує ДР, приб. ст. Гракове 17:27.
    Дісно з: 2021-07-23 до: 2021-08-10 / Потяг: #6827
  12. Е/п 6828 28,29,30 липня відпр. зі ст. Гракове 17:39, прослідує ДР, приб.ст.Лосєве 19:41 хв.
    Дісно з: 2021-07-23 до: 2021-08-10 / Потяг: #6828
  13. Е/п 6684 Красноград-Х-Пас. 27, 28 липня відмінено.
    Дісно з: 2021-07-24 до: 2021-08-10 / Потяг: #6684
  14. е/п №6407 Харків-Пасажирський – Ізюм з 30 липня 2021р призначено зупинку по ст. Будинок відпочинку
    Дісно з: 2021-07-29 до: 2021-08-31 / Потяг: #6407
  15. 05.10.2021, 07.10.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 15.49);
    Пост Амур (15.54);
    пл.193 км (15.57 - 15.58);
    ст.Нижньодніпровськ (16.00 - 16.01);
    пл.196 км (16.04 - 16.05);
    ст.Н.Д.Вузол Парк З (16.09 - 16.10);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Е (16.12 - 16.13);
    пл.Ксенівка (16.16 - 16.17);
    ст.Ігрень (16.19 - 16.20);
    пл.212 км (16.27 - 16.28);
    ст.Іларіонове (16.33 - 16.34);
    пл.219 км (16.37 - 16.38);
    пл.222 км (16.41 - 16.42);
    пл.225 км (16.45 - 16.46);
    пл.Хорошеве (16.49 - 16.50);
    пл.230 км (16.53 - 16.55);
    пл.235 км (16.58 - 16.59);
    ст.Синельникове-2 (17.02 - 17.04);
    ст.Синельникове-1 (17.11 - 17.52);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-07-30 до: 2021-09-30 / Потяг: #6280
  16. Е/п 6042 03 серпня до ст. Дергачі слідує згідно діючого розкладу, далі Дергачі 23:29- 23:35, Слатине 23:55-23:56, приб. ст. К.Лопань 00:20.ДР.
    Дісно з: 2021-08-03 до: 2021-08-31 / Потяг: #6042
  17. В добу 05 та 06 серпня 2021 року: - № 6329 сполученням Куп’янськ-Попасна – відправлення зі ст. Комишуваха (16.24) згідно книги розкладу, ст. Попасна-2 +6 хв (16.39- 16.40), прибуття на ст. Попасна +10 хв (16.50);
    Дісно з: 2021-08-03 до: 2021-08-07 / Потяг: #6329*
  18. В добу 05 та 06 серпня 2021 року: № 6442 сполученням Попасна-Куп’янськ Вузловий (зміненим розкладом) – відправлення із ст. Попасна (08.45) замість (08.40), ст. Попасна-2 (08.51-08.52), ст. Комишуваха (09.00-09.01), ст. Венгерiвка (09.08-09.09), ст. Лоскутiвка (09.23-09.24), ст. Переїзна (09.58-09.59), ст. Лисичанськ (10.07-10.08), ст. Насвiтевич (10.16-10.17), ст. Рубiжне (10.35-10.37), ст. Кремiнне (10.59-11.00), ст. Кабанне (11.37-11.39), прибуття на ст. Сватове (12.15) замість (12.10), відправлення зі ст. Сватове (12.52);
    Дісно з: 2021-08-03 до: 2021-08-07 / Потяг: #6442
  19. В добу 09,10,11,12 серпня 2021 р. змінюється розклад: п/п 6516 до ст. Мерефа згідно з діючим розкладом, далі ст. Мерефа 12.17-12.20, ст. Покотіловка 12.55-13.07, ст. Харків парк 13.28-13.29, ст. Харків пас. 13.35.
    Дісно з: 2021-08-04 до: 2021-08-13 / Потяг: #6516
  20. Е/п 6042 04,05 серпня до ст.Слатине слідує згідно діючого розкладу , далі Слатине 23:45-23:51, приб.ст. К-Лопань 00:20 хв.
    Дісно з: 2021-08-03 до: 2021-08-31 / Потяг: #6042

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v4.1
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05