[На початок]
Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Харківська область

  1. Курсує щоденно, з усіма зупинками на всіх зупиночних пунктах крім з.п. Яхничів та з.п. 17 км.
    Дісно з: 2021-02-17 до: 2021-12-12 / Потяг: #6003
  2. Поїзд №6358/6357 з 09.06.2021 року до відміни по понеділкам, вівторкам, середам, четвергам скасовується курсування приміського поїзду
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-12-11 / Потяг: #6358
  3. З 15/06/2021: п. № 6268 Суми - Мерчик змінюється розклад руху, відправлення зі ст. Суми о 14.09, з.п. 59 км. 14.14 - 14.15, Суми-Товарна 14.17 - 14.18, Олдиш 14.21 - 14.22, Баси 14.26 - 14.27, з.п. 68 км. 14.31 - 14.32, з.п. 70 км. 14.35 - 14.36, Сироватка 14.40 - 14.41, ім. В.Несвіта 14.48 - 14.49, з.п. 86 км. 14.56 - 14.57, Боромля 15.04 - 15.05, б/п 98 км 15.14 - 15.15, 102 км. 15.20 - 15.21, Скрягівка 15.25 - 15.26, Олексине 15.30 - 15.31, Тростянець-Смородине 15.38 - 15.40, Рупине 15.44 - 15.45, Бакирівка 15.54 - 15.55, Ворскла 15.58 - 15.59, Козацьке 16.04 - 16.05, Кириківка 16.10-16.11, Яблучне 16.21 - 16.22, Спіцин 16.26 - 16.27, Куп'єваха 16.34 - 16.35, Губарівка 16.44- 16.45, з.п. 168 км. 16.52 - 16.53, Богодухів 16.59 - 17.01, Семенів Яр 17.07 - 17.08, Гавриші 17.17 - 17.18, Сухіни 17.26 - 17.27, Максимівка 17.33 - 17.34, з.п. 198 км. 17.39 - 17.40, Ріпки 17.44 - 17.45, Буклеївське 17.50 - 17.51, Газове 17.56 - 17.57, прибуття на ст. Мерчик 18.00.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6268
  4. 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021
    призначити маршрутом прямування через ст.Павлоград-1,
    ст.Новомосковськ Дніпр., ст.Н.Д.Вузол без заходу на ст.Зайцеве,
    ст.Синельникове-1,2, ст.Іларіонове, ст.Ігрень наступним
    розкладом:
    ст.Павлоград-1 (7.14 - 7.16);
    ст.Межерічі (7.31 - 7.33);
    ст.Мінеральна (7.44 - 7.46);
    ст.Орлівщина (7.57 - 7.59);
    ст.Новомосковськ-Дніпр. (8.12 - 9.14);
    ст.Самарівка (9.32 - 9.34);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Л (9.47 - 9.50);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-25 / Потяг: #6277
  5. 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021 призначити зміненим
    маршрутом прямування через ст.Н.Д.Вузол, ст.Новомосковськ
    Дніпр., ст.Павлоград-1 без заходу на ст.Ігрень, ст.Іларіонове,
    ст.Синельникове-1,2, ст.Зайцеве, наступним розкладом:
    ст.Н.Д.Вузол Парк Е (16.28 - 16.29);
    ст.Самарівка (16.44 - 16.46);
    ст.Новомосковськ-Дніпр. (17.04 - 17.57);
    ст.Орлівщина (18.11 - 18.13);
    ст.Мінеральна (18.24 - 18.26);
    ст.Межерічі (18.37 - 18.39);
    ст.Павлоград-1 (18.53 - 18.56);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-25 / Потяг: #6280
  6. 9,10,13-17,20-24,27-30/09, 1,4-8,11-13,15,18-22,25-27/10 е/п № 6330 Сватове - Куп'янськ-Вузловий слідує зміненим розкладом Сватове 1.32, Куземівка 2.10 - 2.19, Кислівка 2.43 - 2.45, Курилівка 3.18 - 3.19, Куп'янськ-Вузл. 3.29
    Дісно з: 2021-08-31 до: 2021-10-28 / Потяг: #6330
  7. У зв'язку з переходом на зимовий час 31.10.2021
    затримається на годину по ст.Дніпро-Гол.

    Дісно з: 2021-10-24 до: 2021-10-31 / Потяг: #6152 #6272
  8. У зв'язку з переходом на зимовий час 31.10.2021
    затримається на годину по ст.Перещепине.

    Дісно з: 2021-10-24 до: 2021-10-31 / Потяг: #6171
  9. 1,4,5,6,7,8,11,12,13,15,18,19,20,21,22,26,26,27,28,29/10/2021: п. 6224 Мерчик - Харків-Левада відправлення Мерчик 11-30 (замість 11- 40), зп Просторе 11-33/11-34, зп Горіховий Гай 11-37/11-38, зп Манченки 11-42/11-43, зп Травневий 11-56/11-57, далі - згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-09-27 до: 2021-11-05 / Потяг: #6224
  10. 1,4,5,6,7,8,11,12,13,15,18,19,20,21,22,25,26,27,28,29/10/2021: п.6322 Мерчик - Люботин відправлення Мерчик 14-40 (замвсть 14-53), зп Просторе 14-44/14-45, зп Горіхвоий Гай 14-49/14-50, зп Манченки 14- 55/14-56, зп Травневий 15-09/15-15, далі - згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-09-27 до: 2021-10-30 / Потяг: #6322
  11. 1,4,5,6,7,8,11,12,13,15,18,19,20,21,22,25,26,27,28,29/10/2021: п.7004 Мерчик - Харків-Пас. відправлення Мерчик 16-24 (замість 16-34), зп Просторе 16-27/16-28, зп Горіховий Гай 16-31/16-32, зп Манченки 16- 36/16-37, зп Травневий 16-50/16-51, далі - згідно діючого розкладу.
    Дісно з: 2021-09-27 до: 2021-11-05 / Потяг: #7004
  12. В добу 18, 19 жовтня 2021р. змінюється графік руху п/п №6517 Харків Пасажирський-Дубове Близнюки 15.18 (граф)-15.21 (+2), Дубове 15.40 (+6).
    Дісно з: 2021-10-18 до: 2021-10-19 / Потяг: #6517
  13. 19.10.2021 призначити зміненим маршрутом прямування
    через ст.Мінеральна, ст.Новомосковськ-Дніпр., ст.Н.Д.Вузол без
    заходу на ст.Зайцеве, ст.Синельникове-1,2, ст.Іларіонове,
    ст.Ігрень до ст.Павлоград-1 чинним, далі зміненим розкладом:
    ст.Павлоград-1 (7.14 - 7.16);
    ст.Межерічі (7.31 - 7.33);
    ст.Мінеральна (7.44 - 7.46);
    ст.Орлівщина (7.57 - 7.59);
    ст.Новомосковськ-Дніпр. (8.12 - 9.14);
    ст.Самарівка (9.32 - 9.34);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Л (9.47 - 9.50);
    пл.196 км (9.53 - 9.54);
    ст.Нижньодніпровськ (9.58 - 9.59);
    пл.193 км (10.02 - 10.04);
    Пост Амур (10.07);
    ст.Дніпро Гол. (приб. 10.11).

    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-11-15 / Потяг: #6277
  14. 19.11.2021 призначити зміненим маршрутом прямування
    через ст.Н.Д.Вузол, ст.Новомосковськ Дніпр., ст.Павлоград-1 без
    заходу на ст.Ігрень, ст.Іларіонове, ст.Синельникове-1,2,
    ст.Зайцеве наступним розкладом:
    ст.Н.Д.Вузол Парк Е (16.28 - 16.29);
    ст.Самарівка (16.44 - 16.46);
    ст.Новомосковськ-Дніпр. (17.04 - 17.57);
    ст.Орлівщина (18.11 - 18.13);
    ст.Мінеральна (18.24 - 18.26);
    ст.Межерічі (18.37 - 18.39);
    ст.Павлоград-1 (18.53 - 18.56);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-11-19 / Потяг: #6280
  15. Поїзд №6362 з 07 жовтня по 24 жовтня 2021 року до станції Лубни слідує згідн діючого розкладу, далі Лубни 03,05 - 03,06 год, Солоницька 03,23 - 03,24 год, Тарнавщина 03,36 - 03,37 год, Пост 200 км 03,43 - 03,41, Ромодан 03,51 год далі згідно діючого розкладу руху
    Дісно з: 2021-09-27 до: 2021-10-24 / Потяг: #6362/6722/6354
  16. З 06/10/2021 по 29/10/2021: п.6357 Огульці - Полтава-Півд. відправлення Огульці 19-33, Ковяги 19- 53/19-54, Водяна 20-11/20-12, Коломак 20-31/20-32, Скороходове 20- 47/20-48, Кочубеївка 20-57/20-58, Божкове 21-17/21-18, Свинківка 21- 34/21-35, Вакуленці 21-44/21-45, Полтава-Півд. 21-57
    Дісно з: 2021-09-30 до: 2021-10-30 / Потяг: #6357
  17. 06.10 №6559 слідує зміненим маршрутом Харків-Пас.- РЗД 6 км -Основа 14.45-14.46,далі згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-10-04 до: 2021-11-05 / Потяг: #6559
  18. З 06.10 по 29.10 №6915 до ст.Люботин слідує згідно діючого розкладу,далі Люботин 17.05-17.13,Огульці 17.38
    Дісно з: 2021-10-04 до: 2021-11-05 / Потяг: #6915
  19. З 11.10 змінюється графік руху е/п №6446 сполученням Ізюм(16.55)- Харків -Левада(20.29)
    Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-11-05 / Потяг: #6446
  20. 06,07.10 №6418 курсує зміненим розкладом Ізюм 06.40(замість 06.42),Савинці 07.34-07.35,Балаклія 07.53-07.55,Шебелинка 08.31- 08.32,Слобожанська 08.45-08.46,Занки 08.52-08.54,Зміїв 09.14-09.15, Жихор 09.48-09.49,Основа 10.12-10.13,Харків Левада 10.29
    Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-11-05 / Потяг: #6418
  21. 06,07.10 №6424 курсує зміненим розкладом Ізюм 11.13,Савинці 12.08- 12.09,Балаклія 12.28-12.30,Шебелинка 13.05- 13.06,Слобожанська 13.19- 13.20,Занки 13.26-13.27,Зміїв 13.45-13.46, Жихор 14.17-14.18,Основа 14.37-14.38,Харків Левада 14.56
    Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-11-05 / Потяг: #6424
  22. 08.10 №6513 до ст.Лихачове (10.52-10.54) слідує згідно діючого розкладу,далі Біляївка 11.23-11.24, Краснопавлівка 11.43-11.44, Герсеванівський 11.54-12.00,Панютине 12.13-12.14,Лозова 12.26
    Дісно з: 2021-10-06 до: 2021-11-05 / Потяг: #6513
  23. 12,13,15,16.10 №7003/7004 Харків Пас-Мерчик-Харків Пас відмінено
    Дісно з: 2021-10-06 до: 2021-11-05 / Потяг: #7003 #7004
  24. 12,13,15,16.10 №6321/6330 Харків Пас-Огульці-Харків Балашовський на дільниці Люботин-Огульці-Люботин відмінено
    Дісно з: 2021-10-06 до: 2021-11-05 / Потяг: #6330 #6321
  25. 12.10 №6517 до ст.Покотилівка(11.24-11.26) прослідує згідно діючого розкладу,далі Мерефа 12.00-12.02,Шурине 12.43-12.44,Біляївка 13.48- 13.49,Лозова 14.46
    Дісно з: 2021-10-07 до: 2021-11-05 / Потяг: #6517
  26. 11.10 №6321 Харків Пас-Огульці:ст.Люботин 15.31-15.42,прибуття ст.Огульці 16.08
    Дісно з: 2021-10-07 до: 2021-11-05 / Потяг: #6321
  27. 13,17.10 №6224 прослідує без зупинки по зп.Караванна
    Дісно з: 2021-10-07 до: 2021-11-05 / Потяг: #6224
  28. 24.10 №6321 прослідує без зупинки по зп.Караванна
    Дісно з: 2021-10-07 до: 2021-11-05 / Потяг: #6321
  29. 23,24.10 №7003,№6322 прослідують без зупинки по зп.Караванна
    Дісно з: 2021-10-07 до: 2021-11-05 / Потяг: #7003 #6322
  30. 11,12,18,21,22,23.10 №6914 Люботин-Харків Балашовський відмінено
    Дісно з: 2021-10-07 до: 2021-11-05 / Потяг: #6914
  31. 11,12,18,21,22,23.10 №6915 Харків Балашовський-Огульці на ділянці Харків Балашовський-Люботин відмінено,курсує від ст.Люботин до ст.Огульці
    Дісно з: 2021-10-07 до: 2021-11-05 / Потяг: #6915
  32. 11,12.10 №6141/6142 Харків Левада-Золочів слідує зміненим маршрутом зі ст.Основа 15.24-15.39 через Новожанове 15.46-15.47 до ст. Нова Баварія 15.52-15.53,далі згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-10-07 до: 2021-11-05 / Потяг: #6141/6142
  33. 13,18/10/2021: п.6224 Мерчик - Харків-Левада зі ст.Люботин прослідує зміненим маршрутом через Люботин - Шпаківка - Нова Баварія, на дільниці Люботин - Нова Баварія відмінено: Люботин 12-06/12-31, Водяне 12- 35/12-36, Рижов 13-03/13-04, Хвилинка 13-06/13-07, Нова Баварія 13- 11/13-12, рзд 6 км 13-18/13-19, Диканівка 13-21/13-22, Верещаківка 13-25/13-36, прибуття Харків-Левада 13-40
    Дісно з: 2021-10-08 до: 2021-10-19 / Потяг: #6224
  34. 18/10/2021: п.6914 Люботин - Харків-Балаш. відмінено
    Дісно з: 2021-10-08 до: 2021-10-19 / Потяг: #6914
  35. 18.10 № 6853 Харків Пас(13.38) -Лозова(17.05)курсує зміненим розкладом: Покотилівка 14.00-14.01,Мерефа 14.20-14.22,Беспалівка 15.13-15.14,Біляївка 16.08-16.09,Панютине 16.53-16.54,Лозова 17.05
    Дісно з: 2021-10-11 до: 2021-11-05 / Потяг: #6853
  36. 18.10 № 6691 Харків Пас(13.52) -Красноград(16.30)курсує зміненим розкладом: Покотилівка 14.12-14.13,Мерефа 14.36-14.38, Власівка 15.41- 15.42,Берестовеньки 16.04-16.05,Красноград 16.30
    Дісно з: 2021-10-11 до: 2021-11-05 / Потяг: #6691
  37. 18.10 № 6855 Харків Пас(15.50) -Лозова, курсує зміненим розкладом: Покотилівка 16.12-16.13,Мерефа 16.36-16.38,Борки 17.04-17.10,далі згідно діючого розкладу.
    Дісно з: 2021-10-11 до: 2021-11-05 / Потяг: #6855/6865
  38. 18.10 № 7087 на дільниці Харків Пас(15.45) -Букине(18.15)курсує зміненим розкладом: Основа 16.05,Безлюдівка 16.08,Зміїв 16.29- 16.30,Занки 16.43,Балаклія 17.16-17.17,Ізюм 18.03-18.04,Букине 18.15
    Дісно з: 2021-10-11 до: 2021-11-05 / Потяг: #7087
  39. 18.10 №7003 Харків Пас-Мерчик слідує зміненим розкладом (Харків Пас 14.23,Нова Баварія 14.37-14.38,Люботин 15.01-15.03.Мерчик 15.34
    Дісно з: 2021-10-11 до: 2021-11-05 / Потяг: #7003
  40. 18.10 №6321 Харків Пас 14.45-Огульці 16.01 курсує зміненим розкладом: Нова Баварія 15.01-15.02,Люботин 15.34-15.35, Огульці 16.01
    Дісно з: 2021-10-11 до: 2021-11-05 / Потяг: #6321
  41. 18.10 №6912 Люботин-Харків Пас прибуття на Харків Пас 13.41 замість 13.36
    Дісно з: 2021-10-11 до: 2021-11-05 / Потяг: #6912
  42. 18.10 №6168 Золочів-Харків Пас прибуття на Харків Пас о 15.00 замість 14.55
    Дісно з: 2021-10-11 до: 2021-11-05 / Потяг: #6167
  43. 18.10 №6690 Красноград-Харків Пас прибуття на Харків Пас о 14.55 замість 14.50
    Дісно з: 2021-10-11 до: 2021-11-05 / Потяг: #6690
  44. 21,22,23/10/2021: п.6914 Люботин - Харків-Балаш. відмінено
    Дісно з: 2021-10-11 до: 2021-10-24 / Потяг: #6914
  45. 13,15,16,17,18,19,20,21,22.10 №6411 Харків Левада-Ізюм до ст.Зміїв (07.44-07.46) слідує згідно діючого розкладу,далі Балаклія 8.49- 08.50,Закомельська 09.26-09.29, Циганська 09.57-09.58,Ізюм 10.16
    Дісно з: 2021-10-11 до: 2021-11-05 / Потяг: #6411
  46. 13,18.10 №6319 Харків Левада-Мерчик до ст.Нова Баварія 11.46-12.00, прослідує згідно діючого розкладу,далі Люботин 12.33-12.53,Мерчик 13.23
    Дісно з: 2021-10-11 до: 2021-11-05 / Потяг: #6319
  47. 13,18.10 №6319 Мерчик -Харків Левада з ст. Люботин прослідує зміненим маршрутом Люботин 12.06-12.31,-Шпаківка 12.52-Нова Баварія13.11-13.12, Харків Левада 13.40
    Дісно з: 2021-10-11 до: 2021-11-05 / Потяг: #6224
  48. 22,23.10 №6165 по ст.Нова Баварія 13.57-14.13,Рижов 14.19-14.20, Люботин 14.44(замість 14.29)
    Дісно з: 2021-10-11 до: 2021-11-05 / Потяг: #6165
  49. 21/102021: п.6267 Люботин - Суми до ст.Мерчик слідує згідно діючого розкладу, далі Мерчик 09-45/09-47, Максимівка 10-24/10-25, Гавриші 10-40/10- 41, Богодухів 10-57/10-59, Губарівка 11-15/11-16/, Купєваха 11-25/11- 26, Кириківка 11-46/11-48, Бакирівка 12-03/12-04, Тростянець- Смородине 12-20/12-21, Скрягівка 12-33/12-34, бп 98 км 12-44/12-45, Боромля 12-52/12-53, ст.ім.В.Несвіта 13-08/13-09, Сироватка 13- 16/13-18, Баси 13-31/13-32, Суми-Товарна 13-41/13-42, прибуття Суми 13-51
    Дісно з: 2021-10-12 до: 2021-10-22 / Потяг: #6267
  50. 22/10/2021: п.6267 Люботин - Суми прослідує ст.Максимівка 10-15/10-17, Гавриші 10-40/10-41, Богодухів 10-57/10-59 , Губарівка 11-15/11-16, Купєваха 11-25/11-26, Кириківка 11-46/11-47, Бакирівка 12-02/12-03, Тростянець-Смородине 12-19/12-21, Скрягівка 12-32/12-33, бп 98 км 12-43/12-44, Боромля 12-51/12-52, ім.В.Несвіта 13-07/13-08, Сироватка 13-15/13-16, Баси 13-29/13-30, Суми-Товарна 13-39/13-40, прибуття Суми 13-49
    Дісно з: 2021-10-12 до: 2021-10-23 / Потяг: #6267
  51. 15.10 №6016 до ст.Слатине 09.35-09.37 прослідує діючим розкладом,далі Казача Лопань 10.10
    Дісно з: 2021-10-13 до: 2021-11-05 / Потяг: #6016
  52. До уваги пасажирів! У зв'язку з переносом робочого дня з 15.10.2021 (п'ятниця) на 23.10.2021 (субота) приміські поїзди в добу 15.10.2021 курсують розкладом руху вихідного дня, а в добу 23.10.2021 курсують розкладом руху робочого дня.
    Дісно з: 2021-10-13 до: 2021-10-24 / Потяг: #6066 #6066 #6066 #6307 #6066 #6357 #6464 #6222 #6266 #6266
  53. 19/10/2021: п.6353 Огульці - Полтава-Півд. до ст. Водяна слідує згідно діючого розкладу, далі Водяна 11-41/11-43, Коломак 12-02/12-04, Скороходове 12-19/12-20, Кочубеївка 12-29/12-38, далі - згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-10-13 до: 2021-10-20 / Потяг: #6353
  54. 18.10 №6027 Казача Лопань-Харків Пас відмінено
    Дісно з: 2021-10-13 до: 2021-11-05 / Потяг: #6027
  55. 18.10 №6024 Харків Пас-Казача Лопань відмінено
    Дісно з: 2021-10-13 до: 2021-11-05 / Потяг: #6024
  56. 20/10/2021: п.6353 Огульці - Полтава-Півд. до ст. Водяна слідує згідно діючого розкладу, далі Водяна 11-41/11-48, Коломак 12-07/12-09, Скороходове 12-24/12-25, Кочубеївка 12-34/12-42, Божкове 13-02/13-03, Свинківка 13- 20/13-21, Вакулинці 13-30/13-31, прибуття Полтава-Півд. 13-44
    Дісно з: 2021-10-13 до: 2021-10-21 / Потяг: #6353
  57. 21,22/10/2021: п.6353 Огульці - Полтава-Півд. до ст. Кочубеївка слідує згідно діючого розкладу, далі Кочубеївка 12-37/12-42, Божкове 13-02/13-03, Свинківка 13-20/13-321, Вакулинці 13-30/13-31, прибуття Полтава-Півд. 13-44
    Дісно з: 2021-10-13 до: 2021-10-23 / Потяг: #6353
  58. 15.10 №6022 до ст.Слатине 11.19-11.21 прослідує діючим розкладом,далі Казача Лопань 11.53
    Дісно з: 2021-10-13 до: 2021-11-05 / Потяг: #6022
  59. 15.10 №6024 до ст.Слатине 12.59-13.03 прослідує діючим розкладом,далі Казача Лопань 13.35
    Дісно з: 2021-10-13 до: 2021-11-05 / Потяг: #6024
  60. 20.10 №6139/6140 Харків Левада -Золочів відмінено
    Дісно з: 2021-10-13 до: 2021-11-05 / Потяг: #6139
  61. 20.10 №6167/6168 Золочів -Харків Пас відмінено
    Дісно з: 2021-10-13 до: 2021-11-05 / Потяг: #6167
  62. В добу 18, 19, 20, 21, 22 жовтня 2021 року п/п № 6072 Скотувата-Лозова – прибуття на ст. Гаврилiвка (13.27) згідно книги розкладу, відправлення зі ст. Гаврилiвка +2 хв (13.30), ст. Дубове +8 хв (13.51-13.52), Близнюки +7 хв (14.09-14.10), Пост 4 км +3 хв (14.21), прибуття на ст. Лозова (14.28) згідно книги розкладу;
    Дісно з: 2021-10-13 до: 2021-10-22 / Потяг: #6072
  63. В добу 18, 19, 20, 21, 22 жовтня 2021 року п/п № 6257 Лозова-Слов'янськ – прибуття на ст. Дубове (13.49) згідно книги розкладу, відправлення зі ст. Дубове +2 хв (13.52), ст. Гаврилiвка +5 хв (14.08-14.09), ст. Язикове +5 хв (14.24-14.25), ст. Барвінкове +5 хв (14.36-14.37), ст. Гусарiвка +5 хв (14.48-14.49), ст. Бантишеве +5 хв (15.03-15.04), ст. Шидловська +5 хв (15.19-15.20), прибуття на ст. Слов'янськ +5 хв (15.39);
    Дісно з: 2021-10-13 до: 2021-10-22 / Потяг: #6257
  64. В добу 19,21,23,25.10.21р. №6516 до ст.Мерефа 12.17-12.21 слідує діючим розкладом, далі ст.Покотилівка 12.57-13.06, ст.Харків Пас 13.34.
    Дісно з: 2021-10-18 до: 2021-10-25 / Потяг: #6516
  65. В добу 20, 22, 26.10.21 р. п/п №6517 слідує зі ст.Харків Пас 11.05, ст.Покотилівка 11.39-11.40, Мерефа 12.04-12.06, Шурине 12.47- 12.48, Біляївка 13.52-13.53, Лозова 14.50-14.56, далі прослідує згідно з діючим розкладом.
    Дісно з: 2021-10-19 до: 2021-10-26 / Потяг: #6517
  66. В добу 19, 20, 21, 22 жовтня 2021 року - № 6231/6232 сполученням Святогiрськ-Близнюки – прибуття на ст. Гаврилiвка (09.40) згідно з книгою розкладу, відправлення зі ст. Гаврилівка +2 хв (09.43), ст. Дубове +8 хв (10.04-10.05), прибуття на ст. Близнюки +8 хв (10.23).
    Дісно з: 2021-10-18 до: 2021-10-22 / Потяг: #6231/6232
  67. В добу 19, 20, 21, 22 жовтня 2021 року - № 6233/6234 сполученням Близнюки-Лиман – відправлення зі ст. Близнюки +8 хв (10.38), ст. Дубове +8 хв (10.54-10.55), ст. Гаврилівка +11 хв (11.11-11.12), ст. Язикове +10 хв (11.26-11.28), ст. Барвінкове +9 хв (11.38-11.39), прибуття на ст. Гусарiвка +9 хв (11.50), відправлення зі ст. Гусарівка +6 хв (12.03), ст. Бантишеве +6 хв (12.17-12.18), ст. Шидловська +6 хв (12.33-12.34), прибуття на ст. Слов'янськ +6 хв (12.53), відправлення зі ст. Слов'янськ (13.30) згідно з книгою розкладу.
    Дісно з: 2021-10-18 до: 2021-10-22 / Потяг: #6233/6234**
  68. В добу 19, 20, 21, 22 жовтня 2021 року - № 7032 сполученням Слов'янськ-Лозова – прибуття на ст. Гаврилiвка (07.27) згідно з книгою розкладу, відправлення зі ст. Гаврилівка +2 хв (07.30), ст. Дубове +4 хв (07.43-07.44), ст. Близнюки +4 хв (07.55- 07.56), Пост 4 км +4 хв (08.06), прибуття на ст. Лозова +4 (08.15).
    Дісно з: 2021-10-18 до: 2021-10-22 / Потяг: #7032/7034
  69. З 31.10 змінюється розклад руху е/п №6487 Куп'янськ-вузл-Святогірськ
    Дісно з: 2021-10-19 до: 2021-10-31 / Потяг: #6487
  70. З 31.10 змінюється розклад руху е/п.№6464 Люботин-Мерефа
    Дісно з: 2021-10-19 до: 2021-10-31 / Потяг: #6464

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v4.1
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111