[На початок]
Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Миколаївська область

  1. В добу 08,10,12 та з 15 по 29 червня 2021 відміняється на дільниці Помічна-Колосівка
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-06-29 / Потяг: #6411
  2. У добу 24.06 призначити до ст. Вечірній Кут діючим
    розкладом, далі:
    ст.Вечірній Кут (8.52-8.57);
    ст.Рокувата (9.13-9.15);
    пл.54 км. (9.23-9.24);
    ст.Саксагань (9.32-09.33);
    ст.Кам'яне Поле (9.46-09.47);
    ст.Зав'ялівка (9.59-10.00);
    пл.27 км (10.04-10.05);
    cт.Савро (10.17-10.18);
    ст.Жовті Води-1 (10.31-10.32);
    П'ятихатки (приб. 10.43).

    Дісно з: 2021-06-18 до: 2021-06-24 / Потяг: #6466
  3. З 27.05 до відміни змінюється розклад руху:
    П'ятихатки-Пас. (відпр. 17.03);
    ст.Жовті Води-1 (17.14-17.15);
    ст.Савро (17.29-17.30);
    пл. 27 км (Зав'ялівка) (17.44-17.45);
    пл.Зав'ялівка (17.51-17.52);
    ст.Кам'яне Поле (18.05-18.15);
    ст.Саксагань (18.27-18.28);
    пл. 54 км (18.35-18.36);
    ст.Рокувата (18.43-18.44);
    ст.Вечірний Кут (18.56-18.57);
    ст.Шмакове (19.05-19.09);
    ст.Мудрьона (19.19-19.20);
    ст.Кривий Ріг Гол. (19.31-20.35);
    ст.Кривий Ріг (20.45-20.47);
    ст.Кривий Ріг Зах. (20.57-20.58);
    ст.Мусіївка (21.11-21.12);
    ст.Гейківка (21.24-21.25);
    пл.Втішне (21.33-21.34);
    ст.Висунь (21.44-21.45);
    ст.Тимкове (приб. 21.57).

    Дісно з: 2021-05-24 до: 2021-12-19 / Потяг: #6509
  4. в добу 04,05,06,08,09,10,12,13,14,16,17,18 червня 2021 п. № 6702/6701 Херсон / Апостолове буде курсувати до/зі ст. Високопілля на дільниці Високопілля - Апостолове відміняється
    Дісно з: 2021-06-02 до: 2021-06-18 / Потяг: #6701 #6702
  5. З 14 по 28 червня 2021 відміняється на дільниці Колосівка - Помічна
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-06-29 / Потяг: #6414 #6414 #6414 #6414
  6. У добу 24.06 призначити зміненим розкладом:
    ст.П'ятихатки (відпр. 16.48);
    Пост 5 км. (16.54);
    ст.Жовті Води-1 (16.59 - 17.00);
    ст.Савро (17.12 - 17.13);
    Пост 25 км (17.21);
    пл.27 км (17.25 - 17.26);
    ст.Зав'ялівка (17.32 - 17.33);
    Пост 34 км (17.39);
    ст.Кам'яне Поле (17.46 - 17.47);
    Пост 46 км (17.58);
    ст.Саксагань (18.02 - 18.03);
    пл.54 км (18.10 - 18.12);
    ст.Рокувата (18.20 - 18.22);
    ст.Вечірній Кут (18.34 - 18.35);
    ст.Шмакове (18.43 - 18.44);
    ст.Мудрьона (18.57 - 18.59);
    ст.Кривий Ріг Гол. (19.10 - 19.35);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-06-18 до: 2021-06-24 / Потяг: #6509
  7. 17.08 - 18.08 призначити зміненим маршрутом прямування
    через ст.Кривий Ріг Гол., ст.кривий Ріг Сорт., пост 3 км,
    ст.Саксагань без заходу на ст.Мудрьона, ст.Шмакове, ст.Вечірній
    Кут, ст.Рокувата зміненим розкладом:
    ст.Кривий Ріг Гол. (7.32 - 8.19);
    ст.Кривий Ріг Сорт. (8.34);
    ст.Пічугіне (8.42 - 8.49)-техн.;
    Пост 3 км (8.57);
    ст.Саксагань (9.05 - 9.25);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-08-11 до: 2021-08-18 / Потяг: #6466
  8. 17.08 - 18.08 призначити зміненим маршрутом
    прямування через ст.Саксагань, Пост 3 км, ст.Пічугіне,
    ст.Кривий Ріг Сорт., ст.Кривий Ріг Гол. без заходу на
    ст.Рокувата, ст.Вечірній Кут, ст.Шмакове, ст.Мудрьона
    наступним розкладом:
    ст.Саксагань (18.17-18.34);
    Пост 3 км (18.42);
    ст.Пічугіне (18.52 - 18.57)-техн.;
    ст.Кривий Ріг Сорт. (19.05);
    ст.Кривий Ріг Гол. (19.17-20.35);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-08-11 до: 2021-08-18 / Потяг: #6509

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v4.1
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05