[На початок]
Schedule on STATION \ REGION
Location All Dates Trip Date
lphabetical List of Stations and Platforms by Geography

Ukraine » Zaporizka Oblast

  1. 05.10.2021, 07.10.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 15.59);
    Пост Амур (16.04);
    пл.193 км (16.08);
    ст.Нижньодніпровськ (16.10 - 16.11);
    пл.196 км (16.14 - 16.15);
    ст.Н.Д.Вузол Парк З (16.19 - 16.20);
    Н.Д.Вузол Парк Е (16.22 - 16.23);
    пл.Ксенівка (16.26 - 16.27);
    ст.Ігрень (16.29 - 16.30);
    пл.212 км (16.37);
    ст.Іларіонове (16.43 - 16.44);
    пл.219 км (16.48);
    пл.222 км (16.51 - 16.52);
    пл.225 км (16.55 - 16.56);
    ст.Синельникове-2 (16.59 - 17.00);
    ст.Синельникове-1 (17.20 - 17.39);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-09-29 до: 2021-10-07 / Потяг: #6124/6123
  2. 20.09.2021, 22.09.2021 призначити диспетчерським
    розкладом, прибуттям на ст.Мелітополь згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-09-16 до: 2021-09-22 / Потяг: #6508/6507
  3. 24.09.2021 призначити диспетчерським розкладом,
    відправленням зі ст.Мелітополь +10 хв., прибуттям на
    ст.Запоріжжя-2 згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-09-18 до: 2021-09-24 / Потяг: #6516
  4. 24.09.2021 призначити диспетчерським розкладом,
    прибуттям на ст.Мелітополь +10 хв.

    Дісно з: 2021-09-18 до: 2021-09-24 / Потяг: #6508/6507
  5. У зв'язку з переходом на зимовий час 31.10.2021
    затримається на годину по ст.Мелітополь.

    Дісно з: 2021-10-24 до: 2021-10-31 / Потяг: #6510 #6510
  6. 17.09.2021, 29.09.2021 призначити зміненим розкладом
    та маршрутом прямування через ст.Запоріжжя Лів. без заходу
    на ст.Янцеве, ст.Запоріжжя Вант. наступним розкладом:
    ст.Синельникове-1 (відпр. 8.43);
    ст.Івківка (8.53 - 8.54);
    пл.1045 км (8.58 - 8.59);
    пл.1049 км (9.03 - 9.04);
    ст.Славгород Півд. (9.10 - 9.11);
    пл.1061 км (9.18 - 9.19);
    пл.1063 км (9.22 - 9.23);
    ст.Новогупалівка (9.27 - 9.28);
    пл.1074 км (9.34 - 9.35);
    ст.Вільнянськ (9.42 - 9.49);
    ст.Любимівка (9.55 - 9.56);
    пл.9 км (10.01 - 10.02);
    рзд.11 км (10.05 - 10.06);
    пл.13 км (10.09 - 10.10);
    пл.17 км (10.15 - 10.16);
    ст.Запоріжжя Лів. (10.21 - 10.23);
    пл.4 км (10.30 - 10.31);
    пл.6 км (10.34 - 10.35);
    ст.Запоріжжя-2 (приб. 10.42).

    Дісно з: 2021-09-10 до: 2021-09-29 / Потяг: #6545/6546
  7. 17.09.2021, 29.09.12021 призначити до ст.Запоріжжя Вант.
    на дільниці Запоріжжя Вант. - Запоріжжя-1 відмінити.

    Дісно з: 2021-09-10 до: 2021-09-29 / Потяг: #6124/6123
  8. 17.09.2021, 29.09.2021 призначити відправленням зі
    ст.Запоріжжя Вант., на дільниці Запоріжжя-1 - Запоріжжя Вант.
    відмінити.

    Дісно з: 2021-09-10 до: 2021-09-29 / Потяг: #6132
  9. 17.09.2021, 29.09.2021 призначити до ст.Запоріжжя-1, на
    дільниці Запоріжжя-1 - Запоріжжя-2 відмінити.

    Дісно з: 2021-09-10 до: 2021-09-29 / Потяг: #6516
  10. 17.09.2021, 29.09.2021 призначити відправленням зі
    ст.Запоріжжя-1, на дільниці Запоріжжя-2 - Запоріжжя-1 відмінити.

    Дісно з: 2021-09-10 до: 2021-09-29 / Потяг: #6915
  11. 28.09.2021 призначии відправленням зі ст.Запоріжжя Лів.,
    на дільниці Запоріжжя-2 - Запоріжжя Лів. відмінити.

    Дісно з: 2021-09-22 до: 2021-09-28 / Потяг: #6586
  12. 28.09.2021 призначити до ст.Запоріжжя-1, на дільниці
    Запоріжжя-1 - Запоріжжя-2 відмінити.

    Дісно з: 2021-09-22 до: 2021-09-28 / Потяг: #6554
  13. 28.09.2021 призначити до ст.Запорізька Січ, на дільниці
    Запорізька Січ - Запоріжжя-2 відмінити.

    Дісно з: 2021-09-22 до: 2021-09-28 / Потяг: #6492
  14. 28.09.2021 призначити до ст.Запоріжжя-1 через
    ст.Янцеве, ст.Запоріжжя Вант. без заходу на ст.Запоріжжя Лів.
    зміненим розкладом та маршрутом:
    ст.Вільнянськ (16.15 - 16.17);
    ст.Янцеве (16.26);
    ст.Запоріжжя Вант. (16.36);
    ст.Запоріжжя-1 (приб. 16.50).

    Дісно з: 2021-09-22 до: 2021-09-28 / Потяг: #6585
  15. 28.09.2021 призначити до ст.Запоріжжя-2 наступним
    розкладом:
    ст.Запоріжжя-1 (відпр. 06.21);
    ст.Запоріжжя-2 (приб. 06.30),
    на дільниці Запоріжжя-1 - Синельникове-1 відмінити.

    Дісно з: 2021-09-22 до: 2021-09-28 / Потяг: #6506
  16. 28.09.2021 відмінити.

    Дісно з: 2021-09-22 до: 2021-09-28 / Потяг: #6545/6546
  17. 28.09.2021 призначити до ст.Запоріжжя-1, на дільниці
    Запоріжжя-1 - Запоріжжя-2 відмінити.

    Дісно з: 2021-09-22 до: 2021-09-28 / Потяг: #6516
  18. 28.09.2021 призначити відправленням зі ст.Запоріжжя-1,
    ст.Запоріжжя-1, на дільниці Запоріжжя-2 - Запоріжжя-1 відмінити.

    Дісно з: 2021-09-22 до: 2021-09-28 / Потяг: #6915
  19. 28.09.2021 призначити відправленням зі ст.Запоріжжя-1,
    на дільниці Запоріжжя-2 - Запоріжжя-1 відмінити.

    Дісно з: 2021-09-22 до: 2021-09-28 / Потяг: #6521
  20. 11.10.2021, 13.10.2021, 19.10.2021, 21.10.2021 призначити
    зміненим розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 16.16);
    Пост Амур (16.21);
    ст.Нижньодніпровськ (16.27 - 16.28);
    пл.196 км (16.31 - 16.32);
    ст.Н.Д.Вузол Парк З (16.36 - 16.37);
    Н.Д.Вузол Парк Е (15.39 - 16.40);
    пл.Ксенівка (16.43 - 16.44);
    ст.Ігрень (16.46 - 16.47);
    пл.207 км (16.50);
    пл.212 км (16.55);
    ст.Іларіонове (17.01 - 17.02);
    пл.222 км (17.14 - 17.15);
    пл.225 км (17.19 - 17.20);
    пл.Хорошеве (17.24 - 17.25);
    пл.230 км (17.30 - 17.32);
    пл.235 км (17.36 - 17.37);
    ст.Синельникове-2 (17.43 - 17.44);
    ст.Синельникове-1 (17.51 - 17.53);
    ст.Івківка (18.04 - 18.05);
    пл.1045 км (18.09 - 18.10);
    пл.1049 км (18.14 - 18.15);
    ст.Славгород Півд. (18.21 - 18.22);
    пл.1061 км (18.29 - 18.30);
    пл.1063 км (18.34 - 18.35);
    ст.Новогупалівка (18.39 - 18.40);
    пл.1074 км (18.46 - 18.47);
    ст.Вільнянськ (18.54 - 18.56);
    ст.Янцеве (19.05 - 19.06);
    ст.Запоріжжя Вант. (19.16 - 19.17);
    пл.Іскра (19.21 - 19.22);
    пл.Мотор (19.24 - 19.25);
    ст.Запоріжжя-1 (приб. 19.32).

    Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-21 / Потяг: #6124/6123
  21. 11.10.2021, 13.10.2021, 19.10.2021, 21.10.2021 призначити
    зміненим розкладом:
    ст.Запоріжжя-1 (відпр. 19.48);
    пл.Мотор (19.46 - 19.47);
    пл.Іскра (19.59 - 20.00);
    ст.Запоріжжя Вант. (20.07 - 20.08);
    ст.Янцеве (20.19 - 20.20);
    ст.Вільнянськ (20.28 - 20.29);
    ст.Новогупалівка (20.41 - 20.42);
    пл.1063 км (20.46 - 20.47);
    ст.Славгород Півд. (20.56 - 20.57);
    ст.Івківка (21.08 - 21.09);
    ст.Синельникове-1 (приб. 21.18).

    Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-21 / Потяг: #6132
  22. З 21.09.2021 змінено розклад руху.

    Дісно з: 2021-09-20 до: 2021-09-26 / Потяг: #6506

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v4.1
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111