[На початок]
Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Запорізька область

  1. У зв'язку з переходом на зимовий час 31.10.2021
    затримається на годину по ст.Мелітополь.

    Дісно з: 2021-10-24 до: 2021-10-31 / Потяг: #6510 #6510
  2. 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021 призначити зміненим
    розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 16.16);
    Пост Амур (16.21);
    ст.Нижньодніпровськ (16.27 - 16.28);
    пл.196 км (16.31 - 16.32);
    ст.Н.Д.Вузол Парк З (16.36 - 16.37);
    Н.Д.Вузол Парк Е (15.39 - 16.40);
    пл.Ксенівка (16.43 - 16.44);
    ст.Ігрень (16.46 - 16.47);
    пл.207 км (16.50);
    пл.212 км (16.55);
    ст.Іларіонове (17.01 - 17.02);
    пл.222 км (17.14 - 17.15);
    пл.225 км (17.19 - 17.20);
    пл.Хорошеве (17.24 - 17.25);
    пл.230 км (17.30 - 17.32);
    пл.235 км (17.36 - 17.37);
    ст.Синельникове-2 (17.43 - 17.44);
    ст.Синельникове-1 (17.51 - 17.53);
    ст.Івківка (18.04 - 18.05);
    пл.1045 км (18.09 - 18.10);
    пл.1049 км (18.14 - 18.15);
    ст.Славгород Півд. (18.21 - 18.22);
    пл.1061 км (18.29 - 18.30);
    пл.1063 км (18.34 - 18.35);
    ст.Новогупалівка (18.39 - 18.40);
    пл.1074 км (18.46 - 18.47);
    ст.Вільнянськ (18.54 - 18.56);
    ст.Янцеве (19.05 - 19.06);
    ст.Запоріжжя Вант. (19.16 - 19.17);
    пл.Іскра (19.21 - 19.22);
    пл.Мотор (19.24 - 19.25);
    ст.Запоріжжя-1 (приб. 19.32).

    Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-25 / Потяг: #6124/6123
  3. 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021 призначити зміненим
    розкладом:
    ст.Запоріжжя-1 (відпр. 19.48);
    пл.Мотор (19.46 - 19.47);
    пл.Іскра (19.59 - 20.00);
    ст.Запоріжжя Вант. (20.07 - 20.08);
    ст.Янцеве (20.19 - 20.20);
    ст.Вільнянськ (20.28 - 20.29);
    ст.Новогупалівка (20.41 - 20.42);
    пл.1063 км (20.46 - 20.47);
    ст.Славгород Півд. (20.56 - 20.57);
    ст.Івківка (21.08 - 21.09);
    ст.Синельникове-1 (приб. 21.18).

    Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-25 / Потяг: #6132
  4. В добу 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 жовтня 2021 року та 01, 02, 03 листопада 2021 року змінююється розклад поїзду №6955 сполученням Волноваха-Комиш Зоря – відправлення зі ст. Волноваха (07.22) згідно з книгою розкладу, Б.п. 412 км (07.36- 07.37), ст. Хлiбодарiвка (07.59-08.00) згідно з книгою розкладу, О.п. 393 км +2 хв (08.11-08.12), ст. Зачатiвська +8 хв (08.29-08.30), О.п. 376 км +8 хв (08.43-08.44), ст. Розівка +8 хв (09.06-09.07), Б.п. 346 км +8 хв (09.38-09.39), прибуття на ст. Комиш Зоря +8 хв (10.02).
    Дісно з: 2021-10-13 до: 2021-11-03 / Потяг: #6955
  5. В добу 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 жовтня 2021 року та 01, 02, 03 листопада 2021 року поїзд № 6956 сполученням Комиш Зоря – Волноваха зміненим розкладом – відправлення зі ст. Комиш Зоря +10 хв (14.10), Б.п. 346 км +10 хв (14.31-14.32), ст. Розівка +10 хв (15.04-15.05), О.п. 376 км +10 хв (15.24-15.25), ст. Зачатівська +10 хв (15.40-15.41), О.п. 393 км +10 хв (15.56-15.57), ст. Хлібодарівка +10 хв (16.11-16.12), Б.п. 412 км +10 хв (16.30-16.31), прибуття на ст. Волноваха +10 хв (16.46).
    Дісно з: 2021-10-13 до: 2021-11-03 / Потяг: #6956
  6. 22.11.2021 - 10.12.2021 призначити до ст.Запоріжжя-1,
    наступним розкладом:
    ст.Запоріжжя-1 (06.18 - 06.21),
    ст.Запоріжжя-2 (приб. 06.30);
    на дільниці Запоріжжя-1 - Синельникове-1 відмінити.

    Дісно з: 2021-11-16 до: 2021-12-10 / Потяг: #6506
  7. 22.11.2021 - 10.12.2021 відмінити.

    Дісно з: 2021-11-16 до: 2021-12-10 / Потяг: #6545/6546
  8. 22.11.2021 - 05.12.2021 призначити до
    ст.Синельникове-1 чинним, далі зміненим розкладом:
    ст.Синельникове-1 (17.37 - 17.39);
    ст.Івківка (18.00 - 18.01);
    пл.1045 км (18.05 - 18.06);
    пл.1049 км (18.10 - 18.11);
    ст.Славгород Півд. (18.17 - 18.18);
    пл.1061 км (18.25 - 18.26);
    пл.1063 км (18.29 - 18.30);
    ст.Новогупалівка (18.34 - 18.35);
    пл.1074 км (18.41 - 18.42);
    ст.Вільнянськ (18.49 - 18.50);
    ст.Янцеве (18.59 - 19.00);
    ст.Запоріжжя Вант. (19.10 - 19.11);
    пл.Іскра (19.15 - 19.16);
    пл.Мотор (19.18 - 19.19);
    ст.Запоріжжя-1 (приб. 19.26).

    Дісно з: 2021-11-16 до: 2021-12-05 / Потяг: #6124/6123
  9. 06.12.2021 - 10.12.2021 призначити до
    ст.Синельникове-1 чинним, далі зміненим розкладом:
    ст.Синельникове-1 (17.37 - 17.39);
    ст.Івківка (18.00 - 18.01);
    пл.1045 км (18.08 - 18.09);
    пл.1049 км (18.16 - 18.17);
    ст.Славгород Півд. (18.26 - 18.27);
    пл.1061 км (18.35 - 18.36);
    пл.1063 км (18.39 - 18.40);
    ст.Новогупалівка (18.44 - 18.45);
    пл.1074 км (18.51 - 18.52);
    ст.Вільнянськ (18.59 - 19.00);
    ст.Янцеве (19.09 - 19.10);
    ст.Запоріжжя Вант. (19.20 - 19.21);
    пл.Іскра (19.25 - 19.26);
    пл.Мотор (19.28 - 29.19);
    ст.Запоріжжя-1 (приб. 19.36).

    Дісно з: 2021-11-30 до: 2021-12-10 / Потяг: #6124/6123
  10. 06.12.2021 - 09.12.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.Запоріжжя-1 (відпр. 19.52);
    пл.Мотор (20.00 - 20.01);
    пл.Іскра (20.03 - 20.04);
    ст.Запоріжжя Вант. (20.11 - 20.12);
    ст.Янцеве (20.23 - 20.24);
    ст.Вільнянськ (20.32 - 20.33);
    ст.Новогупалівка (20.45 - 20.46);
    пл.1063 км (20.50 - 20.51);
    ст.Славгород Півд. (21.00 - 21.02);
    ст.Івківка (21.12 - 21.13);
    ст.Синельникове-1 (приб. 21.22).

    Дісно з: 2021-11-30 до: 2021-12-10 / Потяг: #6132
  11. 06.12.2021 - 09.12.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.Запоріжжя-2 (відпр. 20.42);
    пл.6 км (20.48 - 20.49);
    пл.4 км (20.52 - 20.53);
    ст.Запоріжжя Лів. (21.00 - 21.01);
    пл.17 км (21.05);
    пл.13 км (21.09 - 21.10);
    рзд 11 км (21.13 - 21.14);
    пл.9 км (21.17 - 21 - 18);
    ст.Любимівка (21.23 - 21.24);
    ст.Вільнянськ (21.30 - 21.32);
    пл.107 км (21.38 - 21.39);
    ст.Новогупалівка (21.45 - 21.46);
    пл.1063 км (21.50 - 23.51);
    пл.1061 км (21.54 - 21.55);
    ст.Славгород Півд. (22.01 - 22.18);
    пл.1049 км (22.23 - 22.24);
    пл.1045 км (22.28 - 22.29);
    ст.Івківка (22.33 - 22.34);
    ст.Синельникове-1 (приб. 22.46).

    Дісно з: 2021-11-30 до: 2021-12-09 / Потяг: #6582
  12. 23.11.2021 - 06.12.2021 призначити далі зміненим
    розкладом:
    ст.Синельникове-1 (відпр. 04.42);
    ст.Івківка (05.02 - 05.03);
    пл.1045 км (05.07 - 05.08);
    пл.1049 км (05.12 - 05.13);
    ст.Славгород Півд. (05.20 - 05.21);
    пл.1061 км (05.54 - 05.55);
    пл.1063 км (05.32 - 05.33);
    ст.Новогупалівка (05.37 - 05.38);
    пл.1074 км (05.44 - 05.45);
    ст.Вільнянськ (05.52 - 05.54);
    ст.Любимівка (06.00 - 06.01);
    пл.9 км (06.06 - 06.07);
    рзд.11 км (06.12 - 06.13);
    пл.13 км (06.16 - 06.17);
    пл.17 км (06.22 - 06.23);
    ст.Запоріжжя Лів. (06.30 - 06.32);
    пл.4 км (06.41 - 06.42);
    пл.6 км (06.46 - 06.47);
    ст.Запоріжжя-2 (приб. 06.55).

    Дісно з: 2021-11-18 до: 2021-12-06 / Потяг: #6583
  13. 19.10.2021 - 30.10.2021, 01.11.2021 - 03.11.2021
    призначити зміненим розкладом:
    ст.Волноваха (відпр.07.22);
    б.п. 412 км 907.36 - 07.37);
    ст.Хлібодарівка (07.59 - 08.00);
    з.п. 393 км (08.11 - 08.12);
    ст.Зачатівська (08.29 - 08.30);
    з.п. 376 км (08.43 - 08.44);
    ст.Розівка (09.06 - 09.07);
    б.п. 346 км (09.38 - 09.39);
    ст.Комиш-Зоря (приб. 10.02).

    Дісно з: 2021-10-19 до: 2021-11-03 / Потяг: #6955
  14. 19.10.2021 - 30.10.2021, 01.11.2021 - 03.11.2021
    призначити зміненим розкладом:
    ст.Комиш-Зоря (відпр. 14.10);
    б.п. 346 км (14.31 - 14.32);
    ст.Розівка (15.04 - 15.05);
    з.п. 376 км (15.24 - 15.25);
    ст.Зачатівська (15.40 - 15.41);
    з.п. 393 км (15.56 - 15.57);
    ст.Хлібодарівка (16.11 - 16.12);
    б.п. 412 км (16.30 - 16.31);
    ст.Волноваха (приб.16.46).

    Дісно з: 2021-10-19 до: 2021-11-03 / Потяг: #6956

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v4.1
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111