[На початок]
Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Донецька область

  1. Курсує щоденно, з усіма зупинками на всіх зупиночних пунктах крім з.п. Яхничів та з.п. 17 км.
    Дісно з: 2021-02-17 до: 2021-12-12 / Потяг: #6003
  2. Курсує щоденно, з усіма зупинками на всіх зупиночних пунктах крім з.п. 17 км.
    Дісно з: 2021-02-17 до: 2021-12-12 / Потяг: #6004
  3. З 14.07.2021 встановлюються зупинки на зупиночних пунктах «за вимогою» або за наявності пасажирів на зупиночних пунктах наступним поїздам:
    № 6151 Авдіївка — Чаплине - з.п.433 км, з.п.432 км, з.п. №8, з.п.№21, з.п.№23.
    № 6155 Авдіївка — Чаплине - з.п.433 км, з.п.432 км, з.п. №8, з.п.№21, з.п.№23.
    № 6157 Авдіївка — Чаплине - з.п.433 км, з.п.432 км, з.п. №8, з.п.№21, з.п.№23.
    № 6160 Чаплине — Авдіївка - з.п.№23, з.п.№21, з.п.№8, з.п.432км, з.п.433км.
    № 6156 Чаплине — Авдіївка - з.п.№23, з.п.№21, з.п.№8, з.п.432км, з.п.433км.
    № 6152 Чаплине — Авдіївка - з.п.№23, з.п.№21, з.п.№8, з.п.432км, з.п.433км.
    Дісно з: 2021-03-27 до: 2021-12-11 / Потяг: #6160 #6157 #6155 #6151 #6152* #6156 #6152
  4. 27.07.2021 - 31.07.2021 відмінити.

    Дісно з: 2021-07-21 до: 2021-07-31 / Потяг: #825 #826
  5. В добу 26, 27, 28, 29 липня 2021 року, 02, 03, 04, 05, 09, 10, 11, 12, 16, 17, 18, 19, 25, 26, 27 серпня 2021 року змінюється розклад руху п/п №6957 сполученням Волноваха-Комиш Зоря – відправлення зі ст. Волноваха (19.27) згідно з розкладом, Б.п. 412 км +5 хв (19.42-19.43), ст. Хлiбодарiвка +13 хв (20.06-20.07), О.п. 393 км +13 хв (20.19-20.20), ст. Зачатiвська +10 хв (20.33-20.35), О.п. 376 км +9 хв (20.47-20.48), ст. Розівка +8 хв (20.59-21.00), Б.п. 346 км +5 хв (21.27-21.28), прибуття на ст. Комиш-Зоря (21.44).
    Дісно з: 2021-07-26 до: 2021-08-28 / Потяг: #6957
  6. 16.09.2021 призначити зміненим маршрутом прямування
    без заходу на ст.Синельникове-1 зміненим розкладом:
    ст.Синельникове-2 (10.36 - 10.38);
    ст.Вишневецьке (10.53 - 11.11);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-09-10 до: 2021-09-16 / Потяг: #826
  7. В добУ 19, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 28, 29, 30 липня 2021 року змінюється графік руху п/п: № 6222 сполученням Курдюмiвка - Лиман – відправлення зі ст. Зовна (10.40) згідно книги розкладу, ст. Сiверськ +7 хв (11.02-11.03), ст. Ямпiль +7 хв (11.20-11.21), прибуття на ст. Лиман +7 хв (11.37);
    Дісно з: 2021-07-23 до: 2021-07-31 / Потяг: #6222
  8. В добУ 19, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 28, 29, 30 липня 2021 року, змінюється графік руху п/п: № 6224 сполученням Курдюмiвка - Лиман – відправлення зі ст. Зовна (14.02) згідно книги розкладу, ст. Сiверськ +7 хв (14.24-14.25), ст. Ямпiль +7 хв (14.42-14.43), прибуття на ст. Лиман +7 хв (14.59).
    Дісно з: 2021-07-23 до: 2021-07-31 / Потяг: #6224*
  9. В добу 27, 28 липня 2021 року – відправлення зі ст. Маріуполь (17.22) згідно книги розкладу, ст. Сартана (17.47-17.48), ст. Асланове (18.06- 18.07), ст. Кальчик (18.20-18.21), ст. Карань (18.50-18.51), ст. Волноваха (19.17-19.19) згідно книги розкладу, ст. Велико -Анадоль +5 хв (19.44- 19.45), прибуття на ст. Південнодонбаська +5 хв (19.55);
    Дісно з: 2021-07-22 до: 2021-07-28 / Потяг: #6108
  10. В добу 27, 28, 29, 30 липня 2021 року – відправлення зі ст. Маріуполь (05.25) згідно книги розкладу, ст. Сартана (05.45-05.46), ст. Асланове (06.04-06.05), ст. Кальчик (06.18-06.19), ст. Карань (06.48-06.49), ст. Волноваха (07.15-07.18) згідно книги розкладу, ст. Велико - Анадоль +5 хв (07.44-07.45), прибуття на ст. Південнодонбаська +5 хв (07.55).
    Дісно з: 2021-07-22 до: 2021-07-31 / Потяг: #6162
  11. В добу 29 липня 2021 року змінюється графік руху - № 6504 сполученням Попасна-Сiверськ – відправлення зі ст. Попасна (12.25) згідно книги розкладу, ст. Попасна-2 (12.31-12.33), на ділянці Попасна-2 –Комишуваха +4, ст. Комишуваха +4 хв (12.51-12.53), ст. Ниркове +4 хв (13.15-13.20), прибуття на ст. Сiверськ +4 хв (14.09).
    Дісно з: 2021-07-27 до: 2021-07-30 / Потяг: #6504*
  12. 02.08.2021, 03.08.2021, 05.08.2021, 06.08.2021, 09.08.2021,
    10.08.2021, 12.08.2021, 13.08.2021, 16.08.2021, 17.08.2021

    призначити до ст.Письменна чинним, далі зміненим розкладом:
    ст.Улянівка (11.52);
    ст.Чаплине (12.08 - 12.10);
    ст.Просяна (12.20 - 12.21);
    ст.Демуріне (12.30);
    ст.Межова (12.44 - 12.46);
    ст.Вдала (13.00);
    ст.Покровськ (13.15 - 13.20);
    ст.Гродівка (13.42);
    ст.Бажана (13.49);
    ст.Очеретіне (14.00 - 14.01);
    ст.Авдіївка (приб. 14.15).

    Дісно з: 2021-07-27 до: 2021-08-17 / Потяг: #826

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v4.1
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05