[На початок]
Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Дніпропетровська область » Кривий Ріг

  1. 02.11.2021 - 03.11.2021 призначити до ст.Саксагань,
    на дільниці Саксагань - Рокувата відмінити.

    Дісно з: 2021-10-28 до: 2021-11-03 / Потяг: #6503
  2. 02.11.2021 - 03.11.2021 призначити до ст.П'ятихатки,
    на дільниці Рокувата - Саксагань відмінити.

    Дісно з: 2021-10-28 до: 2021-11-03 / Потяг: #6504
  3. 02.11.2021 - 03.11.2021 призначити до ст.Саксагань,
    на дільниці Саксагань - Рокувата відмінити.

    Дісно з: 2021-10-28 до: 2021-11-03 / Потяг: #6507
  4. 02.11.2021 - 03.11.2021 призначити відправленням зі
    ст.Саксагань, на дільниці Рокувата - Саксагань відмінити.

    Дісно з: 2021-10-28 до: 2021-11-03 / Потяг: #6508
  5. 02.11.2021 - 03.11.2021 призначити зміненим маршрутом
    прямування через ст.Кривий Ріг Гол., ст.Кривий Ріг Сорт.,
    Пост 3 км, ст.Саксагань без заходу на ст.Мудрьона, ст.Шмакове,
    ст.Вечірній Кут, ст.Рокувата до ст.Кривий Ріг Гол. діючим,
    далі наступним розкладом:
    ст.Кривий Ріг Гол. (7.32 - 8ю19);
    ст.Кривий Ріг Сорт. (8.34);
    ст.Пічугіне (8.42 - 8.49) - техн.;
    Пост 3 км (8.57);
    ст.Саксагань (9.05 - 9.25);
    далі згідно чинного розклвду.

    Дісно з: 2021-10-28 до: 2021-11-03 / Потяг: #6466
  6. 02.11.2021 - 03.11.2021 призначити зміненим маршрутом
    прямування через ст.Кривий Ріг Сорт., Пост 3 км, ст.Саксагань
    без заходу на ст.Мудрьона, ст.Шмакове, ст.Вечірній Кут,
    ст.Рокувата наступним розкладом:
    ст.Кривий Ріг Гол. (відпр. 20.20);
    ст.Кривий Ріг Сорт. (20.35);
    ст.Пічугіне (20.44 - 20.51) - техн.;
    Пост 3 км (20.58);
    ст.Саксагань (21.06 - 21.22);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-10-28 до: 2021-11-03 / Потяг: #6512
  7. 02.11.2021, 03.11.2021 призначити зміненим маршрутом
    прямування через ст.Саксагань, Пост 3 км, ст.Пічугіне,
    ст.Кривий Ріг Сорт., ст.Кривий Ріг Гол. без заходу на
    ст.Рокувата, ст.Вечірній Кут, ст.Шмакове, ст.Мудрьона
    наступним розкладом:
    ст.Саксагань (18.27 - 19.07);
    Пост 3 км (19.15);
    ст.Пічугіне (19.22);
    ст.Кривий Ріг Сорт. (19.28);
    ст.Кривий Ріг Гол. (19.38 - 20.35);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-10-28 до: 2021-11-03 / Потяг: #6509
  8. 03.11.2021, 04.11.2021 призначити зміненим маршрутом
    прямування через ст.Саксагань, Пост 3 км, ст.Пічугіне,
    ст.Кривий Ріг Сорт., ст.Кривий Ріг Гол. без заходу на
    ст.Рокувата, ст.Вечірній Кут, ст.Шмакове, ст.Мудрьона
    наступним розкладом:
    ст.Саксагань (5.42 - 6.02);
    Пост 3 км (6.11);
    ст.Пічугіне (6.20);
    ст.Кривий Ріг Сорт. (6.27);
    ст.Кривий Ріг Гол. (приб. 6.39).

    Дісно з: 2021-10-28 до: 2021-11-04 / Потяг: #6501
  9. У зв'язку з переходом на зимовий час 31.10.2021
    затримається на годину по ст.Кудашівка.

    Дісно з: 2021-10-24 до: 2021-10-31 / Потяг: #6411
  10. 08.11.2021, 10.11.2021, 12.11.2021 призначити до
    ст.Кривий Ріг Зах. діючим, далі зміненим розкладом:
    ст.Кривий Ріг Зах. (12.47 - 12.48);
    пл. 116 км Мусіївка (13.02);
    пл. 118 км Мусіївка (13.06);
    ст.Мусіївка (13.12 - 13.13);
    ст.Гейківка (13.24 - 13.25);
    пл.Утішне (13.35 - 13.36);
    ст.Висунь (13.47 - 13.48);
    ст.Тимкове (приб. 14.00).

    Дісно з: 2021-11-02 до: 2021-11-12 / Потяг: #6485
  11. 08.11.2021, 10.11.2021, 12.11.2021 призначити до
    ст.Кривий Ріг Зах. чинним, далі зміненим розкладом:
    ст.Кривий Ріг Зах. (18.12 - 18.13);
    пл.116 км Мусіївка (18.26);
    рзд.6 км (18.30 - 18.31);
    ст.Полтавка (18.45 - 18.46);
    пл.22 км (18.56 - 18.57);
    ст.Інгулець (приб. 19.05).

    Дісно з: 2021-11-02 до: 2021-11-12 / Потяг: #6455/6456
  12. 08.11.2021, 10.11.2021, 12.11.2021 призначити зміненим
    розкладом:
    ст.Інгулець (відпр. 19.35);
    пл.22 км (19.42 - 19.43);
    ст.Полтавка (19.52 - 19.53);
    рзд.6 км (20.07 - 20.08);
    пл.116 км. Мусіївка (20.12);
    ст.Кривий Ріг Зах. (20.21 - 20.22);
    ст.Кривий Ріг (20.34 - 20.35);
    ст.Кривий Ріг (приб. 20.45).

    Дісно з: 2021-11-02 до: 2021-11-12 / Потяг: #6457/6458
  13. 26.10. - 14.11., 16.11., 18.11 відмінити.

    Дісно з: 2021-10-20 до: 2021-11-18 / Потяг: #6536 #6042
  14. 26.10. - 14.11., 16.11., 18.11 призначити відправленням зі
    ст.Кам'янське Пас., на дільниці Дніпро Гол. - Кам'янське Пас.
    відмінити.

    Дісно з: 2021-10-20 до: 2021-11-18 / Потяг: #6027
  15. 26.10. - 14.11., 16.11., 18.11 призначити зміненим
    розкладом:
    ст.Кривий Ріг Гол.(відпр. 09.42);
    пл.93 км КРС (09.49 - 09.50);
    пл.91 км (09.55 - 09.56);
    ст.Кривий Ріг Сорт. (09.59 - 10.02);
    пл.86 км (10.06 - 10.07);
    ст.Пічугіне (10.13 - 10.14);
    пл.79 км (10.18 - 10.19);
    пл.77 км (10.22 - 10.23);
    ст.76 км Приворот (10.26);
    ст.Приворот (10.29 - 10.30);
    ст.Девладове (10.40 - 10.41);
    пл.Спокій (10.48 - 10.49);
    ст.Потоцьке (10.57 - 10.58);
    пл.Благословенне (11.05 - 11.06);
    ст.Милорадівка (11.10 - 11.11);
    пл.Сорокопанівка (11.18 - 11.19);
    ст.Кудашівка (11.26 - 11.27);
    ст.Божедарівка (11.40 - 11.41);
    ст.Адамівське (11.48 - 11.49);
    рзд.Полівський (11.56 - 11.57);
    ст.Верхівцеве (12.06 - 12.11);
    пл.119 км (12.13 - 12.14);
    пл.125 км (12.18 - 12.19);
    пл.128 км (12.22 - 12.23);
    ст.Верхньодніпровськ (12.29 - 12.42);
    пл.139 км (12.48 - 12.49);
    ст.Воскобійня (12.52 - 12.53);
    пл.149 км (13.00);
    ст.Кам'янське Пас. (13.03 - 13.04);
    ст.Запоріжжя-Кам'янське (13.08 - 13.09);
    пл.164 км (13.16 - 13.17);
    Сухачівка (13.27 - 13.28);
    пл.175 км (13.30 - 13.31);
    ст.Діївка (13.37 - 13.38);
    ст.Горяїнове (13.44 - 13.45);
    ст.Дніпро Гол. (приб. 13.50).

    Дісно з: 2021-10-20 до: 2021-11-18 / Потяг: #6022
  16. У зв'язку з перенесенням робочого дня на 23.10.2021
    23.10.2021 призначити.

    Дісно з: 2021-10-24 до: 2021-10-30 / Потяг: #6503 #6012 #6504
  17. 26.10.2021 - 14.11.2021, 16.11.2021, 18.11.2021
    відмінити .

    Дісно з: 2021-10-22 до: 2021-11-18 / Потяг: #6042 #6535 #6011 #6538 #6411 #6012 #6536

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v4.1
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111