РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняПівденно-Західна залізниця запустить електрифікований рух поїздів між Конотопом та Ворожбою

» гаряча новина  всі новини
17 грудня 2009

Південно-Західна залізниця продовжує модернізувати інфраструктуру на дільниці Конотоп-Ворожба. Наразі залізничники виконали колійні роботи, оновили пристрої сигналізації та зв’язку, долучили до електроцентралізації стрілочні переводи та сигнали, встановили та змонтували на опорах контактної мережі лінію електропостачання, що забезпечує резервне живлення на усіх станціях.

Між Конотопом та Ворожбою курсують 36 пасажирських, 6 приміських та 14 вантажних поїздів. Електрифікація дільниці дозволить прискорити рух поїздів та дасть змогу пасажирам, які користуються електропоїздами підвищеного комфорту, без пересадок дістатися Києва. Крім того, електрифікована колія зменшить експлуатаційні витрати залізниці щорічно на 15 млн. грн.

«Електрифікація 75 км колії між Конотопом і Ворожбою дозволить не лише зняти тепловозний рух, а й змінити роботу усього локомотивного депо Ворожби, – розповідає начальник Південно-Західної залізниці Олексій Кривопішин. - Зміниться також культура самого виробництва, і ми зможемо продовжити електрифікацію дільниць з виходом на Білоруську залізницю».

Олексій Кривопішин зазначив, що усі роботи по облаштуванню інфраструктури між Конотопом та Ворожбою Південно-Західна залізниця виконує власними силами.

Фото Валентини Челюскіної


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05