РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняРоман Веприцький: «Наше завдання - йти вперед, не зупиняючись на досягнутому»

» гаряча новина  всі новини
5 лютого 2019

4 лютого в. о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» Роман ВЕПРИЦЬКИЙ здійснив робочу поїздку до Коростенської дирекції залізничних перевезень, де провів виїзну апаратну нараду, а також відвідав виробничі підрозділи місцевого залізничного вузла.

На початку наради керівник регіональної філії вручив високі галузеві нагороди працівникам дирекції, які брали активну участь у будівництві залізничної гілки Київ-Пасажирський – міжнародний аеропорт «Бориспіль», зазначивши, що злагоджена командна робота завжди дає високий результат.


Затим традиційно було розглянуто підсумки експлуатаційної роботи регіональної філії у січні 2019 року. На жаль, попри докладені залізничниками зусилля, в першому місяці нового року з різних причин не вдалося справитися з плановими обсяговими завданнями. Ситуація з якісними показниками оптимістичніша. Так, продуктивність локомотива у січні склала 102,6%, середньодобовий пробіг локомотива – 109,1%, середня вага вантажного поїзда – 100,3%, обіг вантажного вагона – 106,9%, дільнична швидкість – 103,6%, а технічна – 100,8%.
Було зазначено, що резерви є в усіх дирекцій залізничних перевезень, треба лише бачити їх, вчасно та максимально використовувати. «Необхідно ще раз ретельно проаналізувати всі чинники – стан тяги, терміни вивантаження вагонів користувачами, наявність кадрів, достатність забезпечення тощо, щоб у подальшому вийти на безумовне виконання та перевиконання планових завдань, поставлених перед нами керівництвом галузі», - наголосив Роман Веприцький.

Учасники апаратної наради також заслухали інформацію ревізорського апарату про стан безпеки руху на Коростенській дирекції залізничних перевезень в 2018 році та січні поточного року, виявлені у ході перевірок недоліки та шляхи їх усунення. Зокрема, йшлося про порушення технології обслуговування вагонів у поїздах, неналежне утримання гальмівних башмаків та швидкостемірів.

У звітах керівників дирекцій було озвучено підсумки роботи за попередній тиждень та проблемні питання, які потребують невідкладного вирішення.

Роман Веприцький наголосив на тому, що в 2018 році в регіональній філії було створено передумови для подальшої результативної роботи всіх виробничих ланок: якісно оновлено систему матеріально-технічного забезпечення, запущено в дію низку першочергових програм розвитку, налагоджено пряму комунікацію з лінією, реалізовано амбітні проекти, які сформували команду однодумців тощо.

«У нас є дорожня карта дій, необхідний практичний досвід, підтримка керівництва АТ «Укрзалізниця» та особисто голови правління Євгена Кравцова, - підкреслив Роман Веприцький. – Тож 2019 рік повинен стати для залізниці зламним, вивести її на якісно новий рівень діяльності».

Серед завдань, на вирішенні яких у 2019 році буде зосереджено першочергову увагу керівництва регіональної філії, - підвищення заробітної плати окремих категорій працівників. Про це Роман Веприцький розповів під час візиту на станцію Коростень та до виробничих підрозділів Коростенського залізничного вузла – місцевого локомотивного депо та дистанції електропостачання. Ідеться про працівників з «лінії», у кого в минулому році з різних причин зарплата зросла мінімально - токарів з виконання обов’язків по обточки колісних пар, газо - електрозварювальник, машиніст крану (кранівник), чергові по переїзду, слюсарів тощо. Уже найближчим часом у регіональній філії розпочнуть комплексну роботу, покликану виправити ситуацію шляхом можливого переведення таких фахівців на відрядну оплату праці, перегляду технології виробничих процесів, повного забезпечення запчастинами, матеріалами та інструментом для стабільної та якісної праці.
«Ми повинні створити людям можливість заробляти, щоб вони спокійно працювали у нас, а не шукали собі роботу в інших місцях чи за кордоном», - зазначив Роман Веприцький.

У ході огляду станції Коростень та підприємств Коростенського залізничного вузла керівник регіональної філії ще раз закцентував увагу на необхідності термінової актуалізації технологічних процесів. Зокрема, за словами Романа Веприцького, раз і назавжди слід відмовитися від важкої та невиправданої ручної праці. Так, невдовзі у місцевому локомотивному депо ходові частини локомотивів митимуть не вручну, а механізовано – розпорядження про придбання сучасного мийного обладнання було зроблене очільником залізниці прямо на місці. Оновлення відбудеться і в усіх основних цехах та дільницях депо.

«Ми сьогодні побачили, що вже зроблено, а що ще належить зробити, - підсумував візит Роман Веприцький. – Динаміка, безсумнівно, позитивна. І наше завдання - йти вперед, не зупиняючись на досягнутому».


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05