РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання



100-тисячний пасажир рейкового автобусу «Kyiv Boryspil Express»

» гаряча новина  всі новини
28 січня 2019

26 січня 2019 року АТ «Укрзалізниця» провела церемонію зустрічі і нагородження 100-тисячного пасажира рейкового автобусу залізничного сполучення «Kyiv Boryspil Express».

Нею виявилася жителька Запоріжжя пані Тетяна, яка прибула з родиною до аеропорту «Бориспіль» з відпочинку, а вже потім залізничним експресом вона вирушила до ст. Київ-Пасажирський. Нагородження 100-тисячного пасажира відбулося на Центральному залізничному вокзалі м. Києва.

Директор з пасажирських перевезень АТ «Укрзалізниця» Олександр ТОЛКАЧОВ та в. о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Роман ВЕПРИЦЬКИЙ від керівництва АТ «Укрзалізниця» привітали пасажирку квітами та вручили цінний подарунок. Також її було нагороджено пам’ятним дипломом.




— Стан справ на даному маршруті ми тримаємо на контролі, — розповів в. о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Роман ВЕПРИЦЬКИЙ. — Знаємо про кількість пасажирів, які користуються експресом. Тож сьогодні придбано 100-тисячний квиток . Про це повідомили пасажирці і разом з нею приїхали до столичного залізничного вокзалу. Підкреслю, перевезення за неповні два місяці експресом 100 тисяч пасажирів є свідченням того, що наші рейкові автобуси поступово та впевнено займають свою нішу у пасажирських перевезеннях. В даний час ми спостерігаємо зростання кількості пасажирів. Це — свідчення довіри до нас, як до перевізника. Водночас, ми продовжимо розвивати залізничне сполучення між ст. Київ-Пасажирський та Міжнародним терміналом аеропорту «Бориспіль». Важливо й те, що даний маршрут знаходиться на контролі у фахівців регіональної філії, АТ « Укрзалізниця» і особисто — голови правління АТ «Укрзалізниця» Євгена КРАВЦОВА. Тож, додатково готуємо ще три одиниці рухомого складу. В планах — спорудження зупиночної платформи по ст. «Видубичі».




У свою чергу пані Тетяна зазначила, що їй та її родині зручно користуватися цим рейковим автобусом. Вона вже порадила своїм друзям та знайомим скористатися послугою, яку надає залізниця.




Довідково

Перший рейс з пасажирами «Kyiv Boryspil Express» було здійснено 30 листопада 2018 р. за маршрутом ст. Київ-Пасажирський—Міжнародний аеропорт «Бориспіль».


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05