РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняЩотижнева апаратна нарада регіональної філії

» гаряча новина  всі новини
25 січня 2019

21 січня 2019 р. в. о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Роман Веприцький провів чергову нараду у режимі відеоконференції.

На початку наради керівник регіональної філії нагородив знаком «За сприяння розвитку Південно-Західної залізниці» начальника філії «Проектно - вишукувальний інститут залізничного транспорту» Костенка Анатолія Миколайовича за плідну співпрацю та вагомий особистий внесок у реалізацію проекту «Будівництво швидкісної лінії залізничного сполучення між Києвом та Міжнародним аеропортом Бориспіль».

Потім керівник залізниці підсумував роботу за попередній тиждень та окреслив заходи на найближчий період. На апаратній нараді Роман Веприцький заслухав тижневі звіти керівників служб, дирекцій залізничних перевезень щодо експлуатаційної роботи та її матеріально-технічного забезпечення, з безпеки руху та виробничого травматизму, а також проблемні питання, вирішення яких потребує допомоги керівництва філії.

Було заслухано традиційний для щотижневих апаратних нарад аналіз ситуації з безпекою руху поїздів та автотранспорту. Протягом січня 2019 р. було допущено 21 транспортну подію, з яких 9 аварій – травмування сторонніх осіб. Було наголошено, що зростання на магістралі випадків невиробничого травматизму та затримки поїздів негативно впливає на показники безпеки за новим класифікатором. Тож усім причетним до безпеки руху на залізниці необхідно звернути посилену увагу на всіх напрямках.

Аналіз експлуатаційної роботи дирекцій по філії за 19 днів січня залишається складним. Між тим, залізничникам вдалося за останній тиждень покращити як об’ємні, так і якісні показники.

Наразі Козятинська і Конотопська дирекції виконують планові завдання щодо навантаження і вантажообігу. Також за минулий тиждень Київській, Жмеринській та Коростенській дирекціям вдалося додати до плану, в середньому 10%. За якісними показники використання рухомого складу, незважаючи на невиконання об'ємних показників, філія займає лідируючі позиції по мережі залізниць і це свідчить про ефективність заходів, що вживаються по залізниці. Продуктивність локомотива по філії виконується на 106,2%, в середньому по Укрзалізниці вона складає 102,5%. Отже, необхідно зосередити зусилля трудових колективів на безумовному виконанні поставлених завдань, тим більше, що резерви для цього є.

Керівник залізниці детально зупинився на актуальних питаннях реалізації корпоративної політики Укрзалізниці на регіональному рівні в умовах впровадження галузевих програм. Основним питанням, які на його думку,потребують спільного обговорення та вирішення є удосконалення технологічних процесів на залізниці. Це два напрямки – інфраструктура та оптимізація тягового рухомого складу. Для цієї роботи залучаються спеціалісти із Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту та інші вузи залізничного транспорту, а також наші фахівці.

— Важливою складовою ефективності регіональної філії є оптимізація виробничого процесу. — сказав Роман Веприцький, — Наразі нам потрібно проаналізувати всі аспекти, що визначають ефективність роботи залізниці. Для цього ми й залучаємо професіоналів з університету. Вони повинні проаналізувати низку питань, які на цей час є для нас важливими. Адже за останні 25 років, на залізниці змінилися обсяги, напрямки, змінився і сам технічний рівень. Ми робимо акцент на працюючому залізничнику, він має отримувати достойну заробітну плату.

За словами Романа Веприцького, серед важливих завдань на найближчий період - забезпечення стабільного якісного перевізного процесу, збільшення прибутку, подальше поліпшення умов праці та виробничого побуту, а також мотивації персоналу, якісне планування, закупівлі, претензійна робота щодо недобросовісних постачальників, контроль на всіх рівнях.

Окремо Роман Веприцький зупинився на питанні підготовки регіональної філії до весняно-комісійних об’їздах.

По завершенню апаратної наради в. о. директора філії «Південно-Західна залізниця» дав низку доручень керівникам структурних підрозділів.


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05