РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняпошук 
За 9 місяців регіональна філія відвантажила 25 374.33 тис.тонн вантажів
   » гаряча новина

Загалом за 9 місяців 2019 року регіональна філія «Південно-Західна залізниця» відвантажила 25 374.33 тис.тонн вантажів, з них у внутрішньому сполученні 13 996.95 тис.тонн, у експортному сполученні 11 377.38 тис.тонн. ...»
18 жовтня 2019 влас. інф.

Зустріч залізничників регіональній філії «Південно-Західна залізниця» та представників вантажовласників України.
   » гаряча новина

У регіональній філії «Південно-Західна залізниця АТ «Укрзалізниця»11 жовтня, відбулася зустріч залізничників та представників вантажовласників України. У залі засідань зібралися представники бізнесу вантажовласників, керівники служб регіональної філії, начальники дирекцій залізничних перевезень.  ...»
17 жовтня 2019 влас. інф.

На регіональній філії «Південно-Західна залізниця» відбулися щорічні змагання з пожежно-прикладного спорту
   » гаряча новина

Такі змагання щорічно проводяться за участю залізничних вогнеборців, з метою підвищення рівня професійної підготовки працівників відомчої пожежної охорони та їх готовності до дій з ліквідації пожеж і наслідків надзвичайних ситуацій на об’єктах та в рухомому складі залізничного транспорту, а також популяризацією пожежно-прикладного спорту серед залізничників.  ...»
16 жовтня 2019 влас. інф.

Щотижнева апаратна нарада при керівникові регіональної філії
   » гаряча новина

Традиційно робочий тиждень у регіональній філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» розпочався з оперативної наради у режимі відеоконференції під керівництвом директора регіональної філії Романа ВЕПРИЦЬКОГО. На засіданні були присутні: начальники служб філії, дирекцій залізних перевезень, керівники структурних підрозділів.  ...»
16 жовтня 2019 влас. інф.

Новий уповільнювач вагонів на станції Жмеринка дозволить ефективніше використовувати рухомий склад
   » гаряча новина

4 жовтня 2019 р. на регіональній філії «Південно-Західна залізниця» працівники відновлювального поїзду №34/82, дистанції колії, сигналізації та зв’язку під час довготривалого вікна встановили на станції Жмеринка новий уповільнювач. Завдяки цьому гальмування вагонів, спущених із сортувальної гірки у Подільському парку отримає більш високу ступінь надійності. ...»
15 жовтня 2019 влас. інф.

Київська дитяча залізниця: закриття 66-го сезону та відкриття нових можливостей
   » гаряча новина

Після масштабної реконструкції у фойє нового вокзалу станції Київ-Пасажирський дитячий, який був відкритий до Дня захисту дітей 1 червня 2019 року, відбулась урочиста церемонія закриття 66-го сезону навчально-виробничої практики. ...»
8 жовтня 2019 влас. інф.

Фахівці столичної магістралі взяли участь упрофорієнтаційному інтерактивному проєкті «Місто Професій»
   » гаряча новина

Регіональна філія «Південно-Західна залізниця» представила залізничні професії у профорієнтаційному проєкті«Місто Професій», що відбувся 5 жовтня у столичному парку ім. Т. Шевченка.  ...»
8 жовтня 2019 влас. інф.

АНОНС! 6 жовтня Київська дитяча залізниця запрошує гостей на урочисте закриття свого 66-го сезону перевезень та пізнавальну екскурсію
   » гаряча новина

Київська дитяча залізниця, розташована у Сирецькому парку столиці, завершує свій 66-й сезон перевезень. З цієї нагоди 6 жовтня о 13:30 тут відбудуться урочисті заходи та екскурсія для маленьких пасажирів.  ...»
4 жовтня 2019 влас. інф.

Регіональна філія «Південно-Західна залізниця» організувала зустріч з ветеранами-залізничниками
   » гаряча новина

1 жовтня, в День людей похилого віку, регіональна філія «Південно-Західної залізниці» АТ «Укрзалізниця» проводить зустрічі з ветеранами-залізничниками столичної магістралі. Кожна дирекція залізничних перевезень має свою програму заходів, де вшановують представників старшого покоління.  ...»
2 жовтня 2019 влас. інф.

Вихованці Київської дитячої залізниці стали переможцями XV Всеукраїнського екологічного фестивалю «Залізничний транспорт та екологія»
   » гаряча новина

Делегація юних залізничників Київської дитячої залізниці повернулась з перемогою з XV Всеукраїнського екологічного фестивалю «Залізничний транспорт та екологія», що проходив на Запорізькій дитячій залізниці, поступившись лише господарям у номінації гран-прі. Також вихованці КДЗ отримали нагороду у номінації «Найкраще впровадження проекту». ...»
1 жовтня 2019 влас. інф.

Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05