РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
Архів газети «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняпошук 
Південно-Західна залізниця призначила додаткові електопоїзди
   » гаряча новина

Для зручних подорожей та покращення обслуговування пасажирів у приміському сполученні з 26 липня 2021 року регіональна філія «Південно-Західна» АТ Укрзалізниця призначає додаткові електропоїзди до станцій Яготин, Баришівка та Гребінка, які курсуватимуть щоденно крім вихідних. ...»
24 липня 2021 влас. інф.

Південно-Західна залізниця вважає дії щодо захоплення землі по м. Буча рейдерством і відстоюватиме свої законні права в суді
   » гаряча новина

Регіональна філія «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» засуджує рейдерське захоплення земельної ділянки, на якій розміщені залізничні об’єкти, і в судовому порядку вимагатиме скасувати незаконні рішення Бучацької міської ради щодо передачі цієї землі в комунальну власність та її продажу приватному бізнесу.

 ...»
22 липня 2021 влас. інф.

Ми готові більш активно долучитися до соціально-економічного розвитку Вінничини, - Артем Миронович
   » гаряча новина

Регіональна філія «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця», Вінницька обласна рада та Вінницька обласна держадміністрація підписали Меморандум про співпрацю, мета якої – координація зусиль, спрямованих на створення та підтримання приязного оточення для життя територіальних громад Вінницької області, забезпечення ефективної діяльності місцевих суб’єктів господарювання. ...»
22 липня 2021 влас. інф.

У червні 2021 року регіональна філія «Південно-Західна залізниця» навантажила понад 3 млн тонн вантажів
   » гаряча новина

Південно-Західна залізниця у червні 2021 року навантажила 3 млн 107 тис. тонн вантажів, що більше на 535 тис. тонн (20,82%) за аналогічний період доковідного 2019 року. ...»
21 липня 2021 влас. інф.

У червні 2021 року на переїздах та коліях Південно-Західної залізниці сталося 4 дорожньо-транспортні пригоди
   » гаряча новина

За червень поточного року на переїздах та коліях регіональної філії сталося 4 дорожньо-транспортні пригоди. Травмовано 2 особи. ...»
19 липня 2021 влас. інф.

Розвиток залізничної інфраструктури й логістики дасть потужний поштовх до зміцнення промислового потенціалу Житомирщини та всієї країни, - Артем Миронович
   » гаряча новина

Виконавчий директор регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» Артем Миронович зустрівся з керівництвом Житомирської обласної державної адміністрації, обласної та міської ради, щоб обговорити перспективні проєкти розвитку в регіоні залізничної інфраструктури, логістики пасажирських і вантажних перевезень. Реалізація цих проєктів позитивно вплине на соціально-економічний розвиток не лише Житомирщини, але й України загалом. ...»
13 липня 2021 влас. інф.

Реалізуючи проєкт City Express, першочергову увагу ми приділяємо комфорту пасажирів, – Артем Миронович
   » гаряча новина

Регіональна філія «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» у межах проєкту City Express запустила перший інклюзивний приміський поїзд. Під час модернізації рухомого складу були застосовані технічні рішення, які створили сучасний комфорт пасажирам, зокрема з інвалідністю та велосипедистам. ...»
9 липня 2021 влас. інф.

Відсьогодні курсує додатковий приміський поїзд сполученням Біла Церква — Київ
   » гаряча новина

Для покращення обслуговування пасажирів та оптимального використання рухомого складу з 7 липня 2021 року Укрзалізниця призначила нові рейси приміських поїздів у сполученні Біла Церква — Київ. Вони здійснюватимуться у пікові години перевезень вранці та ввечері, зазначені поїзди перебуватимуть у дорозі на 20 хвилин менше, отже, дадуть можливість пасажирам зекономити 40 хвилин часу (туди та зворотно). ...»
7 липня 2021 влас. інф.

Горе-водій автомобіля Toyota prius ледь не спричинив ДТП на залізничному переїзді на Київщині
   » гаряча новина

29 червня 2021 року о 14 год. 02 хв. на залізничному переіїзді неподалік станціії Ірпінь на Киіївщині автомобіль Toyota prius (державний номер КА 0164 СН) грубо порушив правила дорожнього руху та виіїхав на коліії перед поїздом, що в цей час наближався до переіїзду. Лише дивом вдалося уникнути зіткнення легковика з поїздом, у якому перебували пасажири.  ...»
1 липня 2021 влас. інф.

Лави Київської дитячої залізниці поповнилися кваліфікованими організаторами руху та членами локомотивних бригад
   » гаряча новина

Днями 112 вихованців дитячої магістралі Києва отримали посвідчення чергових по станції, помічників машиністів та машиністів.  ...»
30 червня 2021 влас. інф.

Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05