[На початок]
 

Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

Розклад руху приміських поїздів між станціями

Відправлення:   Прибуття:     
На дату   Всі дні

ст. Гребінка  (Полтавська область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6061 по пн., сб., нд. Гребінка – ім. Т. Шевченка 03:50 2018-05-292018-12-08
6805 щоденно Гребінка – Дарниця 04:55 2018-01-012018-12-15
6807 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 05:58 2018-01-012018-12-15
6802 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 07:25 2018-01-012018-12-15
6241 щоденно Прилуки – Гребінка 07:25 2018-01-012018-12-09
6361* щоденно Ромодан – Гребінка 07:50 2018-01-012018-12-09
6242 щоденно Гребінка – Прилуки 08:15 2018-01-012018-12-09
6364/6726/6358 щоденно Гребінка – Огульці 08:42 2018-01-012018-12-09
6811 щоденно Гребінка – Київ-Пас.(Північна 3пл) 08:52 2018-04-232018-12-09
6064 щоденно ім. Т. Шевченка – Гребінка 09:56 2018-03-252018-12-08
6804 щоденно Дарниця – Гребінка 10:18 2018-01-012018-12-15
6813 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 11:19 2018-01-012018-12-15
6243 щоденно Прилуки – Гребінка 11:44 2018-01-012018-12-09
6063 щоденно Гребінка – ім. Т. Шевченка 11:56 2018-03-252018-12-08
6524/6523* щоденно Ніжин – Гребінка 13:12 2018-01-012018-12-09
6351*/6721/6363 щоденно Коломак – Гребінка 13:18 2018-01-012018-12-09
6808 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 13:33 2018-03-252018-12-15
6808 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 13:48 2018-03-252018-12-15
6526*/6525 щоденно Гребінка – Ніжин 14:02 2018-01-012018-12-09
6366/6728* щоденно Гребінка – Полтава-Південна 14:12 2018-01-012018-12-09
6817 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 15:14 2018-01-012018-12-15
6723/6365 щоденно Полтава-Південна – Гребінка 16:12 2018-01-012018-12-09
6810 щоденно Київ-Пас.(Північна 3пл) – Гребінка 16:25 2018-01-012018-12-15
6244 крім сб. Гребінка – Прилуки 16:40 2018-01-012018-12-09
6368* крім сб. Гребінка – Лубни 17:07 2018-01-012018-12-09
6821 щоденно Гребінка – Київ-Пас.(Північна 3пл) 17:15 2018-03-252018-12-15
6814 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 18:57 2018-01-012018-12-15
6367* крім сб. Лубни – Гребінка 19:31 2018-01-012018-12-09
6070 щоденно ім. Т. Шевченка – Гребінка 19:36 2018-03-252018-12-08
6245 крім сб. Прилуки – Гребінка 20:05 2018-01-012018-12-09
6823 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 20:15 2018-03-252018-12-15
6370* щоденно Гребінка – Ромодан 20:28 2018-01-012018-12-09
6069 щоденно Гребінка – ім. Т. Шевченка 20:34 2018-02-262018-12-08
6246 щоденно Гребінка – Прилуки 20:53 2018-01-012018-12-09
6818 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 21:44 2018-01-012018-12-15
6528/6527* щоденно Ніжин – Гребінка 23:24 2018-01-012018-12-09
6822 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 23:52 2018-01-012018-12-15
6074 по пт., сб., нд. ім. Т. Шевченка – Гребінка 00:34 2018-02-262018-12-08
6727/6369* щоденно Полтава-Південна – Гребінка 01:40 2018-01-012018-12-09
6522/6521 щоденно Гребінка – Ніжин 01:47 2018-01-012018-12-09
6362/6722/6354 щоденно Гребінка – Огульці 02:03 2018-01-012018-12-09

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v3.0
 [інформація]  
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка,6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05