[На початок]
 

Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

Розклад руху приміських поїздів між станціями

Відправлення:   Прибуття:     
На дату   Всі дні

з.п. Тарасівка  (Київська область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6002 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 05:08 05:09 2018-03-252018-12-15
6080 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 05:43 05:44 2017-12-102018-12-15
6004 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 06:18 06:19 2018-03-252018-12-15
6072 крім сб., нд. Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 06:30 06:31 2018-03-252018-12-15
6008 щоденно Мотовилівка – Київ-Пас. (Приміський) 06:37 06:38 2018-03-252018-12-15
6540 щоденно Фастів-1 – Святошин 06:54 06:55 2018-03-252018-12-15
6003/6203 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 07:00 07:02 2018-03-252018-12-08
6074 крім сб., нд. Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 07:00 07:02 2018-03-252018-12-15
6070 крім сб., нд. Тарасівка – Київ-Пас. (Приміський) 07:14 2018-03-252018-12-15
6202/6010 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 07:25 07:27 2018-03-252018-12-15
6084 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 07:35 07:36 2018-03-252018-12-15
6005/6234 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Миронівка 07:41 07:42 2018-03-252018-12-15
6231/6014 щоденно Миронівка – Київ-Пас. (Приміський) 08:18 08:19 2018-03-252018-12-15
6081 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 08:34 08:35 2016-12-112018-12-15
6204/6016 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 08:45 08:46 2018-03-252018-12-15
6018 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 09:12 09:13 2017-12-092018-12-15
6007/6205 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 09:25 09:26 2018-03-252018-12-15
6009/6207 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 10:07 10:08 2018-03-252018-12-08
6206/6020 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 11:49 11:50 2017-10-292018-12-15
6011/6236 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Миронівка 12:49 12:50 2017-12-102018-12-15
6233/6022 щоденно Миронівка – Київ-Пас. (Приміський) 13:18 13:19 2018-03-252018-12-15
6013 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 14:20 14:21 2017-12-102018-12-15
6208/6024 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 15:01 15:02 2018-03-252018-12-15
6015 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 15:17 15:18 2017-03-262018-12-15
6017/6209 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 15:59 16:00 2018-03-252018-12-08
6019 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 16:43 16:44 2018-03-252018-12-15
6235/6026 щоденно Миронівка – Київ-Пас. (Приміський) 17:17 17:18 2017-12-102018-12-15
6021/6211 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 17:33 17:34 2018-03-252018-12-08
6541 щоденно Святошин – Фастів-1 17:54 17:55 2017-12-102018-12-15
6210/6028 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 17:55 17:56 2017-12-102018-12-15
6025 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 18:10 18:11 2018-03-252018-12-15
6083/6084 крім сб., нд. Київ-Пас. (Приміський) – Роток 18:27 18:28 2018-02-272018-12-15
6030 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 18:45 18:46 2018-03-252018-12-15
6027/6213 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 18:47 18:48 2017-12-102018-12-15
6029/6240 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Миронівка 19:21 19:22 2018-03-252018-12-15
6031 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Фастів-1 19:38 19:39 2018-03-252018-12-15
6032 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 20:08 20:09 2018-03-252018-12-15
6033 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 20:50 20:51 2017-12-112018-12-15
6237/6034 щоденно Миронівка – Київ-Пас. (Приміський) 21:11 21:12 2018-03-252018-12-15
6035 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Фастів-1 21:15 21:16 2018-03-252018-12-15
6037 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 22:58 22:59 2017-12-102018-12-15
6214/6036 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 23:18 23:19 2017-10-292018-12-15
6036 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 23:18 23:19 2018-03-252018-12-15

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v3.0
 [інформація]  
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка,6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05