РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПАСАЖИРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
РОЗКЛАД РУХУ Пасажирських поїздів
РОЗКЛАД РУХУ Приміських поїздів
Інформація щодо розкладу
що нового
Увага! ТАРИФИ
Schedule of Suburb Trains
Міжміські маршрути, анімація УЗ
Приміські маршрути, анімація ПЗЗ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту



[На початок]

Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

Розклад руху приміських поїздів між станціями

Відправлення:   Прибуття:     
На дату   Всі дні

з.п. Тарасівка  (Київська область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6002 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 05:08 05:09 2017-12-102018-03-24
6080 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 05:43 05:44 2017-12-102018-03-24
6004 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 06:28 06:29 2017-12-102018-03-24
6001 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 06:36 06:37 2017-10-292018-03-24
6008 щоденно Мотовилівка – Київ-Пас. (Приміський) 06:40 06:41 2017-12-102018-03-24
6003/6203 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 07:00 07:01 2017-10-292018-03-24
6540 щоденно Фастів-1 – Святошин 07:00 07:01 2017-12-102018-03-24
6070 крім сб., нд. Тарасівка – Київ-Пас. (Приміський) 07:17 07:19 2017-12-102018-03-24
6202/6010 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 07:23 07:24 2017-12-102018-03-24
6012 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 07:34 07:35 2016-12-102018-03-24
6005/6234 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Миронівка 07:41 07:42 2017-12-102018-03-24
6231/6014 щоденно Миронівка – Київ-Пас. (Приміський) 08:30 08:31 2017-12-102018-03-24
6081 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 08:34 08:35 2016-12-112018-03-24
6204/6016 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 08:45 08:46 2017-12-102018-03-24
6018 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 09:12 09:13 2017-12-092018-03-24
6007/6205 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 09:25 09:26 2017-12-102018-03-24
6009/6207 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 10:12 10:13 2017-12-102018-03-24
6206/6020 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 11:49 11:50 2017-10-292018-03-24
6011/6236 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Миронівка 12:49 12:50 2017-12-102018-03-24
6233/6022 щоденно Миронівка – Київ-Пас. (Приміський) 13:08 13:09 2017-12-102018-03-24
6013 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 14:20 14:21 2017-12-102018-03-24
6208/6024 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 15:02 15:03 2017-12-192018-03-24
6015 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 15:17 15:18 2017-03-262018-03-24
6017/6209 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 15:59 16:00 2017-12-092018-03-24
6019 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 16:43 16:44 2017-12-102018-03-24
6235/6026 щоденно Миронівка – Київ-Пас. (Приміський) 17:17 17:18 2017-12-102018-03-24
6021/6211 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 17:33 17:34 2017-12-102018-03-24
6541 щоденно Святошин – Фастів-1 17:54 17:55 2017-12-102018-03-24
6210/6028 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 17:55 17:56 2017-12-102018-03-24
6023 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 18:10 18:11 2017-12-102018-03-24
6027/6213 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 18:47 18:48 2017-12-102018-03-24
6030 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 18:48 18:49 2017-12-102018-03-24
6029/6240 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Миронівка 19:27 19:28 2017-12-102018-03-24
6031 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Фастів-1 19:38 19:39 2016-12-112018-03-24
6032 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 20:08 20:09 2017-12-102018-03-24
6033 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 20:50 20:51 2016-12-112018-03-24
6237/6034 щоденно Миронівка – Київ-Пас. (Приміський) 21:05 21:06 2017-12-102018-03-24
6035 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Фастів-1 21:15 21:16 2016-12-112018-03-24
6037 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 22:58 22:59 2017-12-102018-03-24
6214/6036 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 23:18 23:19 2017-10-292018-03-24

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v3.0
 [інформація]  
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка,6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05