[На початок]
 

Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

Розклад руху приміських поїздів між станціями

Відправлення:   Прибуття:     
На дату   Всі дні

ст. Шепетівка  (Хмельницька область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6502 по пн., ср., сб. Шепетівка – Коростень 03:16 2018-01-012018-12-08
860 щоденно Шепетівка – Київ-Пас. (Північна) 03:38 2018-03-252018-12-15
6281 щоденно Шепетівка – Здолбунів-Пас. 03:53 2018-04-112018-05-31
6353 крім вт., ср., чт. Шепетівка – Хмельницький 04:05 2018-01-012018-12-08
6230 щоденно Ланівці – Шепетівка 06:55 2018-01-012018-12-08
6249 щоденно Козятин-1 – Шепетівка 07:15 2018-01-012018-12-08
6282 щоденно Здолбунів-Пас. – Шепетівка 07:57 2018-01-012018-12-08
6252 щоденно Шепетівка – Козятин-1 08:30 2018-01-012018-12-08
6229 щоденно Шепетівка – Ланівці 08:47 2018-01-012018-12-08
6283 щоденно Шепетівка – Рівне 08:52 2018-01-012018-12-08
6501 крім нд. Коростень – Шепетівка 12:48 2018-03-252018-12-08
6354 крім пн., вт., ср. Хмельницький – Шепетівка 13:06 2018-01-012018-12-08
6253 щоденно Козятин-1 – Шепетівка 13:40 2018-03-252018-12-08
841 по сб., нд. Київ-Пас. (Приміський) – Шепетівка 13:49 2018-03-252018-12-15
6501Н по нд. Коростень – Шепетівка 14:02 2018-01-012018-12-08
842 по сб., нд. Шепетівка – Київ-Пас. (Приміський) 14:17 2018-03-252018-12-15
6254 щоденно Шепетівка – Козятин-1 14:25 2018-01-012018-12-08
6504 щоденно Шепетівка – Коростень 15:14 2018-03-252018-06-03
6504 щоденно Шепетівка – Коростень 15:48 2018-06-042018-12-08
6232 щоденно Ланівці – Шепетівка 16:39 2018-01-012018-12-08
855 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Рівне 18:06 18:18 2018-03-252018-12-15
6286 щоденно Рівне – Шепетівка 19:38 2018-01-012018-12-08
6260 щоденно Шепетівка – Козятин-1 20:30 2018-01-012018-12-08
6231 щоденно Шепетівка – Ланівці 21:00 2018-01-012018-12-08
819 по пт. Київ-Пас. (Приміський) – Шепетівка 22:19 2018-03-252018-12-15
823 по пт. Київ-Пас. (Приміський) – Шепетівка 22:46 2018-01-012018-12-08
856 щоденно Рівне – Шепетівка 22:49 2018-01-012018-12-08
6259 щоденно Козятин-1 – Шепетівка 23:58 2018-01-012018-12-08
6503 по вт., пт., нд. Коростень – Шепетівка 00:17 2018-01-012018-12-08

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v3.0
 [інформація]  
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка,6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05