РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПАСАЖИРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
РОЗКЛАД РУХУ Пасажирських поїздів
РОЗКЛАД РУХУ Приміських поїздів
Інформація щодо розкладу
що нового
Увага! ТАРИФИ
Schedule of Suburb Trains
Міжміські маршрути, анімація УЗ
Приміські маршрути, анімація ПЗЗ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту



[На початок]

Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

Розклад руху приміських поїздів між станціями

Відправлення:   Прибуття:     
На дату   Всі дні

ст. Житомир  (Житомирська область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6460 крім чт. Житомир – Коростень 05:10 2017-12-102018-12-08
6412 щоденно Новоград-Вол. – Житомир 07:10 2017-12-102018-12-08
6461/6462 по ср., пт., нд. Коростень – Козятин-1 07:23 07:28 2017-12-102018-12-08
6461 щоденно Коростень – Житомир 07:23 2015-10-252018-12-08
6492 щоденно Житомир – Фастів-1 07:38 2014-05-292018-12-08
887/888 крім пн. Коростень – Вінниця 09:40 09:45 2017-12-102018-12-08
6411 по нд. Житомир – Новоград-Вол. 09:58 2015-12-132018-12-08
877 по пн. Коростень – Житомир 10:00 2017-12-102018-12-08
878 по пн. Житомир – Коростень 13:04 2017-12-102018-12-08
871 по пт. Коростень – Житомир 14:08 2017-12-102018-06-01
6491 крім вт., чт. Фастів-1 – Житомир 14:34 2017-12-102018-12-08
872 по пт. Житомир – Коростень 15:20 2017-12-102018-06-01
882 по пт. Житомир – Коростень 15:32 2017-12-102018-06-08
889/890 крім пн. Вінниця – Коростень 16:13 16:17 2017-12-102018-12-08
6494 крім вт., чт. Житомир – Фастів-1 16:28 2017-12-102018-12-08
6461/6462 по ср., пт., нд. Козятин-1 – Коростень 17:22 17:36 2017-12-102018-12-08
6462 щоденно Житомир – Коростень 17:36 2017-12-102018-12-08
6413 крім нд. Житомир – Новоград-Вол. 17:40 2015-10-252018-12-08
875 по нд. Коростень – Житомир 18:07 2017-12-102018-06-03
6415 по нд. Житомир – Новоград-Вол. 18:20 2016-03-272018-12-08
6092 по нд. Житомир – Київ-Пас. (Приміський) 18:25 2017-12-102018-12-08
879/880 по нд. Коростень – Козятин-1 19:35 19:40 2017-12-102018-06-03
6463 крім ср., пт., сб. Коростень – Житомир 20:17 2016-12-112018-12-08
6414 по нд. Новоград-Вол. – Житомир 20:58 2016-03-272018-12-08
6089 по пт. Київ-Пас. (Приміський) – Житомир 21:02 2017-12-102018-12-08
6493 щоденно Фастів-1 – Житомир 22:27 2017-12-102018-12-08
6465 по пт., сб. Коростень – Житомир 22:34 2015-12-132018-12-08

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v3.0
 [інформація]  
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка,6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05