[На початок]
 

Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

Розклад руху приміських поїздів між станціями

Відправлення:   Прибуття:     
На дату   Всі дні

ст. Житомир  (Житомирська область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6460 крім чт. Житомир – Коростень 05:10 2018-01-012018-12-08
6412 щоденно Новоград-Вол. – Житомир 07:10 2018-01-012018-12-08
6461/6462 по ср., пт., нд. Коростень – Козятин-1 07:23 07:28 2018-01-012018-12-08
6461 щоденно Коростень – Житомир 07:23 2018-01-012018-12-08
6442 по чт., сб. Житомир – Коростишів 07:33 2018-04-262018-09-29
6492 щоденно Житомир – Фастів-1 07:38 2018-01-012018-12-08
6409 по ср. Житомир – Курне 08:20 2018-04-252018-09-26
887/888 крім пн. Коростень – Вінниця 09:36 09:41 2018-02-272018-12-08
6411 по нд. Житомир – Новоград-Вол. 09:58 2018-01-012018-12-08
877 по пн. Коростень – Житомир 10:00 2018-01-012018-12-08
878 по пн. Житомир – Коростень 12:59 2018-03-252018-12-08
871 по пт. Коростень – Житомир 14:13 2018-09-072018-12-08
6491 крім вт., чт. Фастів-1 – Житомир 14:34 2018-01-012018-12-08
872 по пт. Житомир – Коростень 15:20 2018-09-072018-12-08
882 по пт. Житомир – Коростень 15:32 2018-09-072018-12-08
889/890 крім пн. Вінниця – Коростень 16:09 16:13 2018-03-252018-12-08
6494 крім вт., чт. Житомир – Фастів-1 16:28 2018-01-012018-12-08
6441 по чт., сб. Коростишів – Житомир 17:10 2018-04-262018-09-29
6410 по ср. Курне – Житомир 17:17 2018-04-252018-09-26
6461/6462 по ср., пт., нд. Козятин-1 – Коростень 17:22 17:34 2018-03-252018-12-08
6462 щоденно Житомир – Коростень 17:34 2018-03-252018-12-08
6413 крім нд. Житомир – Новоград-Вол. 17:40 2018-01-012018-12-08
875 по нд. Коростень – Житомир 18:05 2018-09-022018-12-08
6415 по нд. Житомир – Новоград-Вол. 18:20 2018-01-012018-12-08
6092 по нд. Житомир – Київ-Пас. (Приміський) 18:25 2018-01-012018-12-15
879/880 по нд. Коростень – Козятин-1 19:35 19:40 2018-09-022018-12-08
6463 крім ср., пт., сб. Коростень – Житомир 20:17 2018-01-012018-12-08
6414 по нд. Новоград-Вол. – Житомир 20:58 2018-01-012018-12-08
6089 по пт. Київ-Пас. (Приміський) – Житомир 21:02 2018-01-012018-12-15
6493 щоденно Фастів-1 – Житомир 22:27 2018-01-012018-12-08
6465 по пт., сб. Коростень – Житомир 22:34 2018-01-012018-12-08

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v3.0
 [інформація]  
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка,6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05