[На початок]
 

Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

Розклад руху приміських поїздів між станціями
Відправлення: Прибуття:  
На дату   Всі дні

з.п. Чигирі  (Житомирська область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6502 по пн., ср., сб. Шепетівка – Коростень 06:56 06:58 2018-01-012018-12-08
6502 крім пн., ср., сб. Новоград-Вол. – Коростень 06:56 06:58 2018-01-012018-12-08
6480 щоденно Олевськ – Коростень 07:08 07:09 2018-01-012018-12-08
6481 крім пт., сб., нд. Коростень – Олевськ 09:19 09:20 2018-01-012018-12-08
6501Н по нд. Коростень – Шепетівка 09:28 09:30 2018-01-012018-12-08
6501 крім нд. Коростень – Шепетівка 09:28 09:30 2018-03-252018-12-08
6605 по нд. Святошин – Яблунець 10:27 10:29 2018-01-012018-12-08
6483 по пт., сб., нд. Коростень – Олевськ 10:54 10:55 2018-01-012018-12-08
6628 по нд. Яблунець – Борщагівка 12:45 12:47 2018-03-252018-12-15
6482 по нд. Олевськ – Коростень 16:00 16:01 2018-01-012018-12-08
6484 крім нд. Олевськ – Коростень 17:18 17:19 2018-01-012018-12-08
6504 щоденно Шепетівка – Коростень 18:54 18:56 2018-06-042018-12-08
6503 крім вт., пт., нд. Коростень – Новоград-Вол. 20:43 20:45 2018-01-012018-12-08
6503 по вт., пт., нд. Коростень – Шепетівка 20:43 20:45 2018-01-012018-12-08
6485 щоденно Коростень – Олевськ 20:59 21:00 2018-01-102018-12-08

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v3.0
 [інформація]  
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05