[На початок]
 

Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

Розклад руху приміських поїздів між станціями

Відправлення:   Прибуття:     
На дату   Всі дні

ст. Коростень  (Житомирська область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6614 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Північна) 05:08 2018-03-252018-12-15
6461/6462 по ср., пт., нд. Коростень – Козятин-1 05:15 2017-12-102018-12-08
6461 щоденно Коростень – Житомир 05:15 2015-10-252018-12-08
6601 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 07:04 2018-03-252018-12-08
6451 щоденно Бережесть – Коростень 07:04 2016-12-112018-12-08
6502 по пн., ср., сб. Шепетівка – Коростень 07:06 2017-12-102018-12-08
6502 крім пн., ср., сб. Новоград-Вол. – Коростень 07:06 2017-12-102018-12-08
6460 крім чт. Житомир – Коростень 07:12 2017-12-102018-12-08
6480 щоденно Олевськ – Коростень 07:18 2016-12-112018-12-08
6432 щоденно Коростень – Коростень-Под. 07:23 2017-08-242018-12-08
887/888 крім пн. Коростень – Вінниця 08:16 2018-02-272018-12-08
877 по пн. Коростень – Житомир 08:35 2017-12-102018-12-08
6431 щоденно Коростень-Под. – Коростень 08:38 2017-08-242018-12-08
6622 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Приміський) 08:46 2017-12-102018-12-15
6450 крім вт., чт. Коростень – Виступовичі 08:46 2016-12-112018-12-08
6481 крім пт., сб., нд. Коростень – Олевськ 09:10 2016-12-112018-12-08
6501Н по нд. Коростень – Шепетівка 09:20 2017-12-102018-12-08
6501 крім нд. Коростень – Шепетівка 09:20 2018-03-252018-12-08
6605 крім нд. Святошин – Коростень 10:10 2017-08-242018-12-15
6605 по нд. Святошин – Яблунець 10:10 10:18 2017-08-242018-12-08
6483 по пт., сб., нд. Коростень – Олевськ 10:45 2016-12-112018-12-08
6452 по нд. Коростень – Овруч 11:00 2017-09-032018-12-08
871 по пт. Коростень – Житомир 12:48 2018-03-252018-06-01
6628 по нд. Яблунець – Борщагівка 12:55 13:00 2018-03-252018-12-15
6628 крім нд. Коростень – Борщагівка 13:00 2018-03-252018-12-15
878 по пн. Житомир – Коростень 14:31 2018-03-252018-12-08
6613 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 15:18 2017-12-102018-12-15
6453 по нд. Виступовичі – Коростень 15:58 2018-03-252018-12-08
6482 по нд. Олевськ – Коростень 16:09 2016-12-112018-12-08
875 по нд. Коростень – Житомир 16:34 2018-03-252018-06-03
872 по пт. Житомир – Коростень 16:38 2018-03-252018-06-01
882 по пт. Житомир – Коростень 16:58 2018-03-252018-06-08
836 по нд. Коростень – Київ-Пас. (Приміський) 17:16 2017-12-102018-06-03
6484 крім нд. Олевськ – Коростень 17:27 2016-12-112018-12-08
6457 по нд. Овруч – Коростень 17:32 2017-09-032018-12-08
6455 крім вт., чт., нд. Виступовичі – Коростень 17:32 2017-03-262018-12-08
889/890 крім пн. Вінниця – Коростень 17:35 2018-03-252018-12-08
874/873 по пт. Коростень – Возлякове 17:50 2017-09-082018-05-25
879/880 по нд. Коростень – Козятин-1 18:05 2017-12-102018-06-03
6636 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Приміський) 18:06 2017-12-102018-12-15
6463 крім ср., пт., сб. Коростень – Житомир 18:12 2016-12-112018-12-08
6504 щоденно Шепетівка – Коростень 18:50 2018-03-252018-12-08
6619 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 18:52 2017-12-102018-12-08
6434 щоденно Коростень – Коростень-Под. 19:15 2017-08-242018-12-08
6461/6462 по ср., пт., нд. Козятин-1 – Коростень 19:44 2018-03-252018-12-08
6462 щоденно Житомир – Коростень 19:44 2018-03-252018-12-08
823 по пт. Київ-Пас. (Приміський) – Шепетівка 20:11 20:13 2017-12-102018-12-08
6433 щоденно Коростень-Под. – Коростень 20:20 2013-05-262018-12-08
6640 щоденно Коростень – Борщагівка 20:30 2017-12-102018-12-15
6465 по пт., сб. Коростень – Житомир 20:30 2015-12-132018-12-08
6503 по вт., пт., нд. Коростень – Шепетівка 20:35 2017-12-102018-12-08
6503 крім вт., пт., нд. Коростень – Новоград-Вол. 20:35 2017-12-102018-12-08
6454 щоденно Коростень – Бережесть 20:40 2016-12-112018-12-08
6485 щоденно Коростень – Олевськ 20:50 2018-01-102018-12-08
6627 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 22:00 2017-12-102018-12-15

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v3.0
 [інформація]  
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка,6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05