[На початок]
 

Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

Розклад руху приміських поїздів між станціями
Відправлення: Прибуття:  
На дату   Всі дні

ст. Малин  (Житомирська область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6604 щоденно Малин – Святошин 04:26 2018-01-012018-12-15
6601 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 05:56 05:58 2018-03-252018-12-08
6614 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Північна) 06:14 06:16 2018-03-252018-12-15
6605 крім нд. Святошин – Коростень 09:02 09:04 2018-01-012018-12-15
6605 по нд. Святошин – Яблунець 09:02 09:04 2018-01-012018-12-08
6622 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Приміський) 09:52 09:54 2018-01-012018-12-15
6628 по нд. Яблунець – Борщагівка 14:06 14:08 2018-03-252018-12-15
6628 крім нд. Коростень – Борщагівка 14:06 14:08 2018-03-252018-12-15
6613 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 14:10 14:12 2018-08-062018-12-08
6619 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 17:44 17:46 2018-01-012018-12-08
836 по нд. Коростень – Київ-Пас. (Приміський) 17:55 17:57 2018-09-022018-12-08
6636 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Приміський) 19:12 19:14 2018-01-012018-12-15
823 по пт. Київ-Пас. (Приміський) – Шепетівка 19:31 19:33 2018-01-012018-12-08
6627 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 20:52 20:54 2018-01-012018-12-15
6640 щоденно Коростень – Борщагівка 21:36 21:38 2018-01-012018-12-15
6631 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Малин 23:11 2018-01-012018-12-15

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v3.0
 [інформація]  
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05