[На початок]
 

Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

Розклад руху приміських поїздів між станціями
Відправлення: Прибуття:  
На дату   Всі дні

з.п. Мартинівка  (Хмельницька область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6336 щоденно Могилів-Под. – Жмеринка-Пас. 05:42 05:43 2018-09-062018-12-08
6332 щоденно Волочиськ – Хмельницький 06:52 06:53 2018-01-012018-12-08
6325 щоденно Хмельницький – Волочиськ 09:24 09:25 2018-01-012018-12-08
6333 крім пн., ср., сб. Жмеринка-Пас. – Могилів-Под. 11:31 11:32 2018-09-062018-12-08
6326 щоденно Волочиськ – Хмельницький 12:53 12:54 2018-10-282018-12-08
6326 щоденно Волочиськ – Хмельницький 12:59 13:00 2018-03-252018-10-27
6329 щоденно Гречани – Підволочиськ 16:59 17:00 2018-10-012018-12-08
6334 крім пн., ср., сб. Могилів-Под. – Жмеринка-Пас. 18:25 18:26 2018-09-062018-10-27
6330 щоденно Підволочиськ – Хмельницький 19:39 19:40 2018-10-012018-12-08
6331 щоденно Хмельницький – Підволочиськ 20:59 21:00 2018-10-012018-12-08
6335 щоденно Жмеринка-Пас. – Могилів-Под. 22:51 22:52 2018-09-062018-10-27

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v3.0
 [інформація]  
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05