[На початок]
 

Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

Розклад руху приміських поїздів між станціями
Відправлення: Прибуття:  
На дату   Всі дні

ст. Гречани  (Хмельницька область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
805/806/805 щоденно Хмельницький – Вінниця 04:01 04:02 2018-01-012018-12-08
6362 щоденно Гречани – Жмеринка-Пас. 04:26 2018-10-012018-12-08
6332 щоденно Волочиськ – Хмельницький 07:09 07:10 2018-01-012018-12-08
6353 крім вт., ср., чт. Шепетівка – Хмельницький 07:17 07:18 2018-01-012018-12-08
6357 щоденно Жмеринка-Пас. – Гречани 07:39 2018-10-012018-12-08
6360 щоденно Гречани – Жмеринка-Пас. 08:55 2018-09-062018-12-08
6325 щоденно Хмельницький – Волочиськ 09:07 09:08 2018-01-012018-12-08
6346 щоденно Ларга – Хмельницький 09:34 09:54 2018-03-252018-12-15
6354 крім пн., вт., ср. Хмельницький – Шепетівка 10:07 10:08 2018-01-012018-12-08
6321 щоденно Жмеринка-Пас. – Гречани 10:46 2018-10-012018-12-08
6328 щоденно Гречани – Жмеринка-Пас. 10:59 2018-10-012018-10-27
6351 крім вт., ср. Гречани – Ларга 12:00 2017-12-022018-12-08
806/805 щоденно Вінниця – Хмельницький 12:22 12:23 2018-01-012018-12-08
6326 щоденно Волочиськ – Хмельницький 13:10 13:11 2018-10-282018-12-08
6326 щоденно Волочиськ – Хмельницький 13:16 13:17 2018-03-252018-10-27
807/808/807 крім ср. Хмельницький – Вінниця 13:31 13:34 2018-01-012018-12-08
6367 щоденно Хмельницький – Гречани 14:28 2018-01-012018-12-08
6327 щоденно Жмеринка-Пас. – Гречани 16:32 2018-10-012018-12-08
6329 щоденно Гречани – Підволочиськ 16:44 2018-10-012018-12-08
6322 щоденно Гречани – Жмеринка-Пас. 17:01 2018-09-062018-10-27
6352 крім вт., ср. Ларга – Гречани 19:40 2016-12-022018-12-08
6330 щоденно Підволочиськ – Хмельницький 19:56 19:57 2018-10-012018-12-08
6359 щоденно Жмеринка-Пас. – Гречани 20:05 2018-09-302018-12-08
6345/6343 щоденно Гречани – Ларга 20:17 2018-10-012018-12-08
6331 щоденно Хмельницький – Підволочиськ 20:41 20:42 2018-10-012018-12-08
6358 щоденно Гречани – Жмеринка-Пас. 20:50 2018-09-302018-12-08
808/807/808 крім ср. Вінниця – Хмельницький 21:30 21:31 2018-01-012018-12-08
6361 щоденно Жмеринка-Пас. – Гречани 23:49 2018-09-062018-12-08

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v3.0
 [інформація]  
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05