[На початок]
 

Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

Розклад руху приміських поїздів між станціями

Відправлення:   Прибуття:     
На дату   Всі дні

ст. Хмельницький  (Хмельницька область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
805/806/805 щоденно Хмельницький – Вінниця 03:50 2018-01-012018-12-08
6362 щоденно Гречани – Жмеринка-Пас. 04:37 04:42 2018-01-012018-12-08
6357 щоденно Жмеринка-Пас. – Гречани 07:20 07:25 2018-01-012018-12-08
6332 щоденно Волочиськ – Хмельницький 07:24 2018-01-012018-12-08
6353 крім вт., ср., чт. Шепетівка – Хмельницький 07:32 2018-01-012018-12-08
6325 щоденно Хмельницький – Волочиськ 08:54 2018-01-012018-12-08
6360 щоденно Гречани – Жмеринка-Пас. 09:10 09:17 2018-01-012018-12-08
6354 крім пн., вт., ср. Хмельницький – Шепетівка 09:55 2018-01-012018-12-08
6346 щоденно Ларга – Хмельницький 10:08 2018-03-252018-12-15
6321 щоденно Жмеринка-Пас. – Гречани 10:28 10:33 2018-01-012018-12-08
6328 щоденно Гречани – Жмеринка-Пас. 11:12 11:17 2018-01-012018-12-15
806/805 щоденно Вінниця – Хмельницький 12:36 2018-01-012018-12-08
807/808/807 крім ср. Хмельницький – Вінниця 13:18 2018-01-012018-12-08
6326 щоденно Волочиськ – Хмельницький 13:31 2018-03-252018-12-08
6367 щоденно Хмельницький – Гречани 14:14 2018-01-012018-12-08
6327 щоденно Жмеринка-Пас. – Гречани 16:16 16:21 2018-01-012018-12-08
6322 щоденно Гречани – Жмеринка-Пас. 17:14 17:20 2018-03-252018-12-08
6359 щоденно Жмеринка-Пас. – Гречани 19:40 19:52 2018-01-012018-12-08
6330 щоденно Підволочиськ – Хмельницький 20:09 2018-03-252018-12-08
6331 щоденно Хмельницький – Підволочиськ 20:27 2018-01-012018-12-08
6358 щоденно Гречани – Жмеринка-Пас. 21:02 21:10 2018-01-012018-12-08
808/807/808 крім ср. Вінниця – Хмельницький 21:43 2018-01-012018-12-08
6361 щоденно Жмеринка-Пас. – Гречани 23:32 23:36 2018-03-252018-12-08

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v3.0
 [інформація]  
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка,6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05