[На початок]
 

Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

Розклад руху приміських поїздів між станціями
Відправлення: Прибуття:  
На дату   Всі дні

ст. Барвінкове  (Харківська область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6251 щоденно Близнюки – Краматорськ 04:22 04:23 2018-01-012018-12-09
6242 щоденно Слов'янськ – Язиково 04:39 04:40 2018-01-012018-12-09
6857/6867 щоденно Харків-Пасажирський – Гусарівка 04:45 04:46 2018-01-012018-12-09
6005/6015 щоденно Язиково – Фенольна 05:22 05:23 2018-01-012018-12-09
6852/6862 щоденно Гусарівка – Харків-Пасажирський 05:30 05:31 2018-01-012018-12-09
7031/7032/7034 крім ср. Лиман – Харків-Пасажирський 07:13 07:14 2018-03-262018-12-09
6252 щоденно Краматорськ – Близнюки 09:09 09:10 2018-01-012018-12-09
6253 щоденно Близнюки – Слов'янськ 12:02 12:03 2018-01-012018-12-09
6333/6256 щоденно Краматорськ – Покровськ 13:09 13:10 2018-01-012018-12-09
6331/6255 щоденно Покровськ – Слов'янськ 13:35 13:36 2018-01-012018-12-09
6289/6293 щоденно Харків-Пасажирський – Краматорськ 13:53 13:54 2018-01-012018-12-09
6290/6292 щоденно Краматорськ – Харків-Пасажирський 17:36 17:37 2018-01-012018-12-09
6016/6006 щоденно Фенольна – Гаврилівка 18:09 18:10 2018-02-012018-12-09
6007/6017 щоденно Гаврилівка – Фенольна 19:22 19:23 2018-01-012018-12-09
6244/6238 щоденно Фенольна – Близнюки 21:04 21:05 2018-01-012018-12-09
7035/7037/7038 крім вт. Харків-Пасажирський – Лиман 21:04 21:05 2018-05-302018-12-09

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v3.0
 [інформація]  
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05