Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання

• Перелік випусків » № 9 (16 березня 2012)

• До нових перемог

Традиційні зимові спартакіади у дирекціях залізничних перевезень деколи набивають «оскомину» і проходять за принципом: головне - виставити команду або учасника. Та у Жмеринці цих змагань очікують заздалегідь, до них готуються, проводячи всілякі турніри в трудових колективах, учасники прагнуть перемоги у кожному із видів спорту. Це доволі яскраво підтвердила нинішня спартакіада. Її було організовано територіальним комітетом профспілки залізничників, який очолює Юрій АНДРУШКОВ.

Змагання проводились хоч і не на свіжому повітрі, але були доволі захоплюючими та напруженими. За першість боролись спорт-смени-аматори у таких видах спорту: підняття гир, шахи, настільний теніс та міні-футбол.

Спартакіада нинішнього року у Жмеринці проходила чи не за рекордною, принаймні протягом останніх п’яти років, участю спортсменів-залізничників. У ній взяли участь команди або окремі учасники від усіх трудових колективів, де є профспілкові комітети. А ця кількість перевищує два десятки.

У змаганнях із шахів перші місця у групах зайняли: Олег МАГОНЮК - викладач виробничого навчання Вищого професійного училища, Олександр ІЛЬЧЕНКО - директор Будинку науки і техніки Жмеринської дирекції залізничних перевезень, Анатолій ОСАДЧУК - електромеханік Жмеринської дистанції електропостачання.

На другу сходинку п’єдесталу змагань піднялись: Леонід КАЗНОВСЬКИЙ - вагонне депо Жмеринка, Вадим БАЧИНСЬКИЙ - електромонтер Жмеринської дистанції електропостачання, Дмитро ПРОДАЄВ - бригадир локомотивного депо Жмеринка.

Треті місця у групах зайняли Михайло УСАТИЙ - слюсар локомотивного депо Жмеринка, Василь МАЗУР - провідник пасажирських вагонів вагонної дільниці №2, Жмеринка, Андрій МИРОШНЮК - начальник поїзда тієї ж дільниці. А командний кубок із шахів отримала команда «Зеніт» - збірна колійної машинної станції і Жмеринської дистанції електропостачання.

У змаганнях із настільного тенісу перші місця у групах зайняли: Андрій ЮЗВАК - провідник пасажирських вагонів вагонної дільниці №2, Жмеринка, Сергій СОЛОЩЕНКО - електрик локомотивного депо Жмеринка, Сергій ТкаЧ - слюсар-електрик Жмеринської дистанції колії.

Олександр БОЙКО - технік 4-ої дільниці Жмеринської дистанції колії, Віктор САВОЛЮК - заступник начальника комерційного відділу Жмеринської дирекції залізничних перевезень, Анатолій БАРАН - гальванотехнік локомотивного депо Жмеринка, - аматори, які зайняли другі місця.

Сергій ІВАНОВ - машиніст локомотивного депо Жмеринка, Олег БУЧИНСЬКИЙ - монтер колії Жмеринської дистанції колії, Ігор ДУДКІН - водій Жмеринської дирекції залізничних перевезень - бронзові призери змагань. Командні кубки з настільного тенісу отримали локомотивне депо Жмеринка та Жмеринська дистанція колії.

Гирьовий спорт також мав своїх переможців та призерів. Перші місця (у вагових категоріях до 70 кг) зайняли: Сергій БУРЯЧЕНКО - помічник машиніста електровоза локомотивного депо Жмеринка. У вазі до 90 кг: Василь КАТЕРЧУК - слюсар вагонної дільниці №2, Жмеринка; понад 90 кг: Василь СТРЕЛЬБИЦЬКИЙ - викладач Жмеринського вищого професійного училища.

Другі місця у вагових категоріях зайняли: до 70 кг: Михайло КОВАЛЬ - монтер колії Жмеринської колійної машинної станції; до 90 кг: Юрій ВИСОЧУК - монтер колії Жмеринської дистанції колії; понад 90 кг: Роман ПАНЧЕНКО - електрозварник вагонного депо Жмеринка.

Треті місця у вагових категоріях зайняли: до 70 кг: Владислав ПРОДАН - учень Жмеринського вищого професійного училища; до 90 кг: Олександр БОЙКО - технік 4-ої дільниці колії Жмеринської дистанції колії; понад 90 кг: Микола ЛЕДЯЄВ - охоронник Жмеринської дирекції залізничних перевезень. Командний кубок із гирьового спорту отримало Жмеринське вище професійне училище.

У змаганнях із міні-футболу місця розподілились наступним чином: перемогу здобула команда локомотивного депо Жмеринка, друге місце посіла команда «Зеніт» - збірна КМС-79 та Жмеринської дистанції електропостачання, а третю сходинку на п’єдесталі зайняли футболісти Жмеринського вищого професійного училища.

Кожному із переможців, командам було вручено кубки, а призерам - медалі відповідного ґатунку, а також грамоти. Та найвищою нагородою для кожного із учасників спартакіади було моральне задоволення та хороший настрій, який допомагатиме у подальшій трудовій діяльності.