РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняРоман Веприцький: «Ми системно працюємо на успішний результат розпочатих у галузі реформ»

» гаряча новина  всі новини
17 вересня 2018

Сімнадцятого вересня в. о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Роман ВЕПРИЦЬКИЙ провів у режимі відеоконференції чергову апаратну нараду, на яку були винесені питання експлуатаційної роботи, безпеки руху, практичної реалізації новаторських ініціатив керівництва регіональної філії та реформ, які тривають в залізничній галузі.


На початку наради Роман Веприцький нагородив грамотами від керівництва залізниці членів дорожньої профспілки Олега Бондаренка та Амірана Абашидзе, подякував обом за творчий неспокій та активну життєву позицію.


Потім учасники наради заслухали тижневі звіти про результати експлуатаційної роботи – по регіональній філії та кожній з п’яти дирекцій. Увагу присутніх було акцентовано на необхідності поліпшити обсягові та якісні показники експлуатаційної роботи залізниці. Зокрема, на кінець місяця потрібно досягти стовідсоткового виконання всіх планових завдань; зменшити кількість покинутих поїздів на західному напрямку; спільно з ЦТЛ запровадити механізм щоденного прогнозування кількості маршрутів і вагонів; посилити контроль за виконанням поставлених завдань на всіх етапах виробничого процесу.

Зазначалося також, що попри складну ситуацію, регіональна філія вийшла на лідируючі в галузі позиції за ефективністю використання локомотивного парку та оборотом навантаженого вагона, а низка показників експлуатаційної роботи наближається до максимальної позначки. Тож необхідно зберегти позитивні рубежі та ліквідувати прогалини.

«Те, що в непростих умовах залізниці вдається триматися на чільних позиціях, свідчить про те, що нам удалося сформувати команду, яка діє злагоджено, - зазначив Роман Веприцький. – А також те, що наша увага до людей, які працюють «на колесо» і від яких значною мірою залежить експлуатація, не була марною».

Традиційним питанням щотижневої наради був звіт ревізорського апарату про стан безпеки на Південно-Західній залізниці та результати проведених останнім часом перевірок структурних підрозділів. Цього тижня наголос було зроблено на якості проведення капітального ремонту станційних колій, планування та використання «вікон», дотриманні в ході колійних робіт усіх технологічних вимог.

Роман Веприцький звернув увагу керівників усіх рівнів на необхідність укомплектування гостродефіцитних професій та посад за рахунок бюрократичної «надбудови», яка ускладнює роботу, не дає досягти тих результатів, на які націлює правління ПАТ «Укрзалізниця» та особисто в.о. голови Євген Кравцов.

«Нам потрібен рух уперед, продовження реформ, розпочатих у галузі, наших власних ініціатив, потрібен системний порядок, - наголосив Роман Веприцький. – Для досягнення стабільного результату необхідно позбутися неефективного виконання службових обов’язків, дублюючих функцій, кумівства, нездорового індивідуалізму та роботи на власну кишеню».

На думку керівника залізниці, навести системний порядок допоможе нова стратегія «Бережливе виробництво», проект якої створено у регіональній філії. За словами заступника директора філії з реформування Генадія Шестакова, започаткуванню цієї стратегії передував всебічний аналіз ефективності процесів в системі організації роботи всіх структурних підрозділів, який довів необхідність системних змін. На цей час для успішної реалізації пілотного проекту «Бережливе виробництво» у регіональній філії вже налагоджена командна робота та якісна комунікація на всіх рівнях, розпочато реформування системи матеріально-технічного постачання, кадрове оновлення, оптимізацію технологічних процесів та ін.

«Результатом запровадження нової стратегії стане нова культура управління, система виробничих та міжособистісних взаємовідносин, планування й матеріально-технічного забезпечення, яка налаштує роботу всіх ланок регіональної філії на єдиний результат, - підсумував Роман Веприцький і поставив завдання керівникам структурних підрозділів вивчити на місцях проект нової стратегії, внести в нього свої пропозиції та доповнення.

Важливим питанням, яке розглядалося на апаратній нараді, була спільна постанова керівництва ПАТ «Укрзалізниця» та Профспілки залізничників і транспортних будівельників України. Так, залізничникам, що вже мають право вийти на пенсію, запропоновано пільговий період - з 17 по 30 жовтня, та під час якого діятимуть додаткові грошові стимули для виходу на заслужений відпочинок згідно п. 8.23 колективного договору залізниці. Керівники структурних підрозділів та профспілкових організацій мають провести роз’яснювальну роботу, щоб залізничники були ознайомлені з деталями, зробили своєчасний і свідомий вибір.


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05