РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняПідтримка молоді на залізниці - стратегічний напрямок регіональної філії

» гаряча новина  всі новини
6 вересня 2018

Молодіжна рада Дорожнього комітету профспілки регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» це - платформа для обміну досвідом, знаннями щодо взаємодії молоді залізниці з керівниками галузі та підтримки молодих людей з активною позицією.

Наразі, молодіжна рада Дорпрофсожу з приходом нового лідера фахівця адміністративної служби Амірана АБАШИДЗЕ активізувалася. Маючи великий досвід в організації культурно-спортивних заходів, він приніс нові підходи роботи на залізниці. Зокрема, ініціативна група молодіжної ради організувала та провела ХХ Спартакіаду залізничників, День молоді. Поза цим на День Незалежності Амірану Абашидзе вдалось об’єднати підрозділи залізниці для патріотичного заходу «Забіг у вишиванках». До Дня фізкультурника, який традиційно відбудеться на стадіоні «Локомотив» готується ряд заходів, які будуть цікавими для вихованців Київської дитячої залізниці регіональної філії та юних спортсменів «Локомотиву».

Окрім цього очільник молодіжної ради та головний технічний інспектор відділу охорони праці Дорпрофсожу Андрій Овсієнко беруть активну участь в оновленнях Київської дитячої залізниці регіональної філії та допомагають молоді в усіх дирекціях вирішувати нагальні питання. До слова. У вагонному депо м. Конотоп залучено молодь до ремонту побутових приміщень для працівників депо.
- Молодіжна рада у регіональній філії, - коментує Аміран Абашидзе, - утворена для більш повного врахування позицій молоді щодо реалізації галузевої політики у різних сферах. Наше завдання - залучити молодих фахівців, які щорічно поповнюють ряди залізничників, до процесу розвитку столичної магістралі. Ми надихаємо молодь до прийняття рішень, брати на себе зобов’язання, проявляти ініціативу. Адже, щоб життя було яскравим, комфортним, потрібно не бути пасивним, а брати участь у процесі змін, які сьогодні проходять на залізниці.


«Підтримка молоді на залізниці, – сказав в .о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Роман ВЕПРИЦЬКИЙ, - повинна залишатися одним із стратегічних напрямків діяльності керівників всіх рівнів і охоплювати виробничу і соціально-культурну сферу. Це позиція в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євгена КРАВЦОВА, яку ми втілюємо в життя на філії. Мені імпонують молоді люди, які проявляють ініціативу і приходять до мене з конкретними пропозиціями. Сьогодні молодь має можливість самореалізації у підрозділах, у творчості та спорті. Але головний акцент - на духовно-моральне виховання молодих залізничників, спадкоємність трудових традицій і етичних норм, підвищення почуття патріотизму та громадянського обов'язку. І саме це має бути пріоритетом у роботі молодіжної ради Дорожнього комітету профспілки регіональної філії.
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05