РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняПарк приміських поїздів Південно-Західної залізниці поповнився ще одним модернізованим складом приміського електропоїзда

» гаряча новина  всі новини
3 серпня 2018

В.о. директора регіональної філії Південно-Західна залізниця ПАТ «Укрзалізниця» Роман Веприцький та член правління ПАТ «Укрзалізниця» Желько Марчек узяли участь у комісійному прийманні з капремонту приміського електропоїзда який невдовзі курсуватиме у столичному обороті.

Капітальний ремонт із подовженням терміну експлуатації десяти вагонного складу приміського електропоїзда Р-9м проведено Київським електровозоремонтним заводом. Зокрема, було капітально відремонтовано основні та допоміжні електричні машини, колісні пари, інше механічне та електрообладнання.
Заводчани провели низку модернізацій, спрямованих на підвищення комфорту пасажирів.

Так електропоїзд обладнали сучасними гасниками коливань, оновили системи пічного та калориферного опалення, встановили сучасне світлодіодне освітлення, новітню систему оповіщення, електронні показники маршруту та інформаційні табло з нумерацією вагонів у салонах. Салони вагонів також отримали сидіння з покращеними властивостями, зручні металеві вікна з відкидними кватирками та вікна для аварійного виходу.
На заводі подбали і про підвищену безпеку, зокрема, встановили в салонах сучасну систему пожежної сигналізації та аерозольного пожежогасіння. Облаштували вагони охоронною сигналізацією та системою відеоспостереження, а кабіну керування зовнішніми камерами для огляду електропоїзда на шляху прямування.

Склад електропоїзда повністю перефарбований якісними фарбами фірми «Tikkurila».

У відремонтованому приміському поїзді покращені умови праці локомотивної бригади та провідників. Та у кабіні машиніста на лобовому склі встановлено ролетні штори, а в головних вагонах з’явилося купе для провідників.

«Ремонтні роботи проведено у рамках дорожньої програми розвитку господарства приміських пасажирських перевезень, - розповідав в. о. директора регіональної філії Роман Веприцький. Це ще один оновлений приміський склад, який вийде на маршрути в столичному обороті і, певен сподобається нашим пасажирам своїм зовнішнім виглядом та внутрішнім комфортом.»

За словами Романа Веприцького, підвищення комфорту та безпеки пасажирських перевезень у приміському сполучені, які є вкрай затребуваними , - це один із пріоритетів діяльності Південно-Західної залізниці.
За всебічного сприяння керівництва ПАТ «Укрзалізниця» та особисто в.о. голови правління Евгена Кравцова ми досягли позитивних змін по господарству приміських пасажирських перевезень, - зазначив Роман Веприцький, - і працюватимемо на позитивний результат в надалі, щоб мільйони пасажирів, яких наша залізниця щороку перевозить у приміському сполучені , безпечно подорожували в комфортних умовах.»

Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05