РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняЦільові програми в системі господарювання столичної магістралі

» гаряча новина  всі новини
27 липня 2018

27 липня 2018 р. в актовій залі управління відбулася нарада під головуванням в. о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Романа ВЕПРИЦЬКОГО щодо підбиття підсумків виконання Програм розвитку по регіональній філії на 2018 р. за 1 півріччя поточного року.

Про хід реалізації та звіти виконання програм присутні заслухали начальників служб філії. Впродовж грудня 2017 р. по липень 2018 р. фахівці служб виконували заходи, які були прописані в програмах щодо покращення експлуатаційних показників роботи сортувальних станцій; розвитку господарства приміських пасажирських перевезень; відновлення та розвитку локомотивного господарства, розвитку залізничної інфраструктури; покращення умов праці працівників регіональної філії; житлових умов та забезпечення житлом працівників регіональної філії, а також програма щодо покращення результатів від закупівель ТМЦ та послуг.
— Наші програми, — відкриваючи засідання сказав Роман Веприцький, — мають на меті надати залізничникам по всій столичній магістралі практичні дії для розв’язання актуальних проблем підрозділів. І хоча сьогодні ще не всі заходи, які були розроблені в програмах реалізовані, але вже й те, що зроблено, допомагає нам рухатися у вірному напрямку. Адже на наступний рік ми повинні правильно й конкретно зверстати фінансовий план, визначити наші больові точки, провести аналіз поширених помилок, що були допущені цього року, а також підготувати більш масштабний план дій з визначенням нагальних питань. Варто наголосити, що всі наші ініціативи, що впроваджується на залізниці, мають підтримку й розуміння в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євгена КРАВЦОВА. Для керівництва важливо те, що ми наводимо порядок. Втім, це важливо й людям, які працюють на місцях, бо більшість проблем не вирішувалися роками. Зокрема, така масштабна й комплексна програма покращення побутових умов працівників залізниці за останні роки приймається вперше.

Відповідальне ставлення до персоналу, наведення порядку в закупівлях, формування єдиного тендерного комітету, розвиток залізничної інфраструктури, нові електропоїзди – це той процес розвитку, на який нас націлює керівництво ПАТ «Укрзалізниця», особисто в. о. правління Євген Кравцов. Ми повинні неухильно наблизитися до високих європейських стандартів і нам є над чим працювати.
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05