РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняДієва ініціатива. Зустрічі з національною поліцією

» гаряча новина  всі новини
4 червня 2018

30 травня 2018 р. керівництвом служби воєнізованої охорони регіональної філії «Південно-Західна залізниця» з метою зменшення випадків незаконних втручань у роботу залізничного транспорту, розукомплектування залізничного рухомого складу та інших випадків вандалізму ініційовано та проведено наради з керівництвом ГУНП України у Житомирській, Хмельницькій та Вінницькій областях, які територіально розташовані в межах регіональної філії «Південно-Західна залізниця».

За результатами нарад розроблено спільні заходи щодо протидії злочинності на залізничному транспорті, покращення взаємодії та взаємозвіряння у випадках злочинних проявів на залізниці, здійснення періодичних перевірок пунктів прийому металобрухту, розташованих у безпосередній близькості від об’єктів залізничного транспорту для виявлення елементів інфраструктури. Також заплановано організацію на криміногенних дільницях спільного відпрацювання та проведення профілактичних заходів щодо зменшення кількості випадків незаконних втручань у роботу залізничного транспорту.
У планах - проведення протягом місяця таких спільних нарад у Чернігівській, Сумській, Київській областях та м. Києві.

За статистикою, наданою службою, з початку поточного року на залізниці зафіксовано 175 випадків крадіжок майна та матеріальних цінностей регіональної філії «Південно-Західна залізниця». Загальна сума збитків складає 3663,7 тис. грн.

Найбільша кількість таких злочинів зафіксовано у службі колії: а саме - 118 випадків розкрадання деталей верхньої будови колії на суму понад 3206,4 тис. грн. 30 випадків розкрадання засобів сигналізації та зв’язку сталося у службі Ш. Втрати склали понад 172,6 тис. грн. Шість прикрих випадків розкрадання елементів електропостачання на суму понад 93,5 тис. грн зафіксовано у службі електропостачання.

10 випадків викрадення гальмівних башмаків на суму понад 1,0 тис. грн. зафіксовано у виробничих підрозділах дирекцій залізничних перевезень регіональної філії. Три випадки розукомплектування моторвагонного рухомого складу сталося у службі приміських пасажирських перевезень. Сума збитків - понад 126,7 тис. грн. Тричі зловмисникам вдалось викрасти силовий кабель з козлових кранів та стільки ж сталося крадіжок у пасажирських вагонах довготривалого запасу.

Найбільшими криміногенними дільницями, за статистикою наданою службою воєнізованої охорони, є перегін Калинівка – Турбів, де зафіксовано 14 випадків крадіжок майна регіональної філії, ст. Жмеринка - 8 випадків, перегін Білокоровичі – Веледники - 14 випадків розкрадання майна регіональної філії. На ст. Біличі 6 разів злодії посягали на майно залізниці. Привабливою для нечистих на рук стала й дільниця Караваєві Дачі – Київ-Волинський – Вишневе, де зафіксовано 9 випадків крадіжок.

Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05