РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняРоман Веприцький: «Започатковуємо в усіх депо санітарний день»

» гаряча новина  всі новини
15 березня 2018

Таке рішення в.о.директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» прийняв під час робочого інспектування Козятинського локомотивного депо, одного з найбільших за робочим парком та обсягами експлуатаційної роботи на залізниці.

Оглянувши основні цехи цього структурного підрозділу, Роман Веприцький дав негативну оцінку санітарному стану більшості з них: засмічено, слизька від мастила підлога, відсутність якісного освітлення, насамперед у ремонтних канавах, незадовільний стан дахів, які повсюдно протікають.

«Якщо ми очікуємо від працівників високого КПД, ми повинні створити їм належні умови праці. Жорстко вимагатиму від керівників усіх рівнів відповідального ставлення до людей, тим більше, що на залізниці діє низка відповідних програм, під які виділяються кошти», - зазначив Роман Веприцький.

У ході огляду депо очільник залізниці поспілкувався з рядовими працівниками та керівниками середньої ланки щодо забезпечення інструментом, матеріалами та запчастинами, засобами захисту, спецодягом та спецвзуттям, необхідності оновлення зношеного і морально застарілого обладнання, механізації ручної праці, тощо.
За словами Романа Веприцького, на цей час у регіональній філії відбувається якісне переформатування служби матеріально-технічного постачання, яка націлена на планову та ритмічну роботу, створення у структурних підрозділах запасів, необхідних для стабільної виробничої діяльності.

«Хочу, щоб депо також займало активну, а не очікувальну позицію, –наголосив Роман Веприцький. – Необхідно визначити реальну потребу в запчастинах, матеріалах, інструменті, наполягати на її задоволенні, причому діяти на упередження, а не за фактом».
Керівник регіональної філії також проінспектував стан виробничого побуту локомотивного депо– оглянув роздягальню, душові, оновлену їдальню, поцікавився, яка допомога потрібна.

Зайшла мова і про заробітну плату залізничників, задіяних у ремонтних роботах та обслуговуванні локомотивів. Роман Веприцький зазначив, що менеджмент ПАТ «Укрзалізниця», особисто в.о.голови правління Євген Кравцов приділяють питанням підвищення мотивації праці першочергову увагу. На своєму рівні керівництво регіональної філії теж заохочує високі результати праці.
«Реальні зміни вже є, і вони триватимуть, –підсумував Роман Веприцький. – Підняття престижу залізничних професій, конкурентоспроможна зарплата як засіб збереження та залучення у галузь кваліфікованих кадрів, турбота про працівників – це той імператив, який послідовно втілюється у ПАТ «Укрзалізниця» та його регіональних структурах».


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05