РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняСпорудження сучасного шляхопроводу у м. Вишневе дасть можливість швидкого та безпечного перетину залізничних колій, - Роман Веприцький

» гаряча новина  всі новини
6 лютого 2018

Регіональна філія «Південно-Західна залізниця», за дорученням в.о. Голови правління ПАТ «Укрзалізниці» Євгена Кравцова, планує побудуватив м. Вишневе Київської області сучасний шляхопровід над коліями. Його будівництво зніме багаторічну проблему транспортного сполучення між центром та спальними жилмасивами, які активно розвиваються у місті-супутникові Києва.

«Це буде сучасний шляхопровід: з двома смугами руху в обох напрямках, тротуарами для пішоходів, новітніми технологіями освітлення та дренажу, безперешкодним доступом для людей з обмеженими фізичними можливостями, - говорить керівник регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Роман Веприцький. – Його спорудження дасть містянам можливість швидко та безпечно перетинати залізничні колії, без «пробок» та тривалого очікування перед закритим шлагбаумом, зменшить навантаження на діючий залізничний переїзд з активним залізничним рухом, насамперед приміським».

Роман Веприцьким очолив комісію, яка виїхала на місце майбутнього будівництва, щоб визначитися з обсягами попередніх робіт, зокрема перенесенням інженерних комунікацій та залізничних споруд, які потраплять у зону будівництва.

До участі в роботі комісії були залучені і представники міської влади Вишневого, зокрема мер міста Ілля Діков. Передбачається, що місцеві органи влади братимуть участь у фінансуванні цього проекту, допоможуть також у формуванні дорожньої карти будівництва та проведенні низки робіт.

Наразі вже розпочато проектні роботи, якщо все піде за планом, старт будівництва шляхопроводу запланований на цьогорічне літо, а здача об’єкта в експлуатацію – на весну 2019 року.
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05