РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняГригорій Бевз вручив колійникам ключі від нових, робочих авто

» гаряча новина  всі новини
27 жовтня 2017

Під час робочої поїздки директор регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Григорій Бевз урочисто вручив начальникам 9-ти дистанцій колій ключі від нових автомобілів для оперативної роботи.


Звернувшись до колійників, Григорій Анатолійович наголосив, що при збільшенні швидкостей та інтенсивності руху поїздів – зростає значення якісного та оперативного виконання ремонтно-колійних робіт, що потребує підвищення рівня механізації, який досягається за рахунок оснащення виробничих підрозділів регіональної філії сучасними, економічними та комфортабельними машинами та механізмами. «В такий скрутний час я не можу не приділяти увагу дистанціям колії, які виконують найважливішу роль в перевізному процесі та утримують колії в належному стані, тому дуже важливо забезпечити наших колійників сучасними, комфортабельними автомобілями для оперативного реагування і швидкого усунення несправностей залізничної колії» - зауважив директор Філії.


Автомобілі були освячені Українською православною церквою та вирушили до Київської, Дарницької, Фастівської, Козятинської, Вінницької, Жмеринської, Чернігівської, Шепетівської, Хмельницької дистанцій колій регіональної філії «Південно-Західна залізниця». Такий подарунок колійники чекали чи мало, останній раз робочий парк оновлювався лише у 2007 році.
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05