РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняДиректор Філії перевірив готовність виробничих підрозділів залізниці до роботи в осінньо-зимовий період

» гаряча новина  всі новини
27 жовтня 2017

Директор регіональної філії Григорій Бевз перевірив виробничі підрозділи Козятинської та Жмеринської дирекцій щодо готовності роботи в осінньо-зимовий період.

Зокрема відвідав вузлові станції Козятин, Жмеринка, Гречане та Шепетівка. Під час огляду директор філії перевірив робочі приміщення, снігоприбиральну техніку, створення оперативних штабів, розроблені заходи з підготовки роботи в разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

Також директор Філії перевірив хід виконання комісійного огляду тягово-рухомого складу. При плані в 256 од. електровозів вже виконано 212 од., а з 247 тепловозів залізничники провели ТРС вже 184 од.


Для кращого забезпечення теплом виробничих приміщень, залізничниками виконано ремонт та утеплення приміщень. Проведено роботу по налагодженню та утепленню паропроводів, тепломереж, систем водопостачання, парових та водяних бойлерів. Створено необхідний запас інвентарю та інструменту для виконання робіт по снігоборотьбі.
Разом із тим, Григорій Анатолійович перевірив готовність колійників до роботи в осінньо-зимовий період. Провів комісійний огляд інфраструктури Київ – Козятин – Шепетівка та Гречане – Жмеринка – Вінниця. Під час огляду було визначено основні першочергові ремонти, які потрібно виконати до настання зимового періоду. Була випробувана снігоприбиральна та снігоочисна техніка, яка закріплена за відповідними вузлами.

Основним завданням для колійників – до початку замерзання баластної призми усунути всі місця розрідження баласту на дільниці, та завершити реконструкцію сортувальної гірки Козятинського парку станції Жмеринка.

Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05