РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПАСАЖИРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняЗ початку 2017 року через нехтування водіями правил дорожнього руху на залізничних переїздах регіональної філії «Південно-Західної залізниці» сталося 15 ДТП

» гаряча новина  всі новини
8 вересня 2017

За серпень 2017 року на залізничних переїздах регіональної філії «Південно-Західна залізниця» було скоєно 3 дорожньо-транспортних пригоди. У результаті цих ДТП 2 особи загинуло інші отримали травми різного ступеню тяжкості.

В ході розслідувань було встановлено, що у всіх випадках винуватцями були водії автомобілів, які порушили правила дорожнього руху, нехтуючи елементарними вимогами безпеки, і поставивши під загрозу не лише своє життя, а і життя пасажирів.

Так, 28 серпня на перегоні Нові - Безрадичі - Підгірці, водій легкового автомобіля «LEXUS» не зважаючи на світлову та звукову сигналізацію виїхав на залізничний переїзд та допустив наїзд поїзду № 228 сполученням Бердянськ - Київ. В наслідок ДТП водій та пасажир отримали легкі травми.

Також, 27 серпня на перегоні Попільня – Сквира, на неохороняємому переїзді водій автомобілю не впевнився у відсутності поїзда виїхав на переїзд де був збитий вантажним поїздом №8852. На щастя водій не постраждав

13 серпня на 777км станції Бобровиця, велосипедист, незважаючи на закриті шлагбауми, світову та звукову сигналізацію, а також попередження чергового по переїзду, грубо порушуючи правила перетину залізничних колій, виїхав на переїзд де був смертельно травмований електропоїздом №830 сполученням Фастів – Шостка.

Загалом за 8 місяців 2017 року на переїздах регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» сталися 15 дорожньо-транспортних пригод через порушення водіями автотранспортних засобів п. 20 Правил дорожнього руху України. У результаті ДТП 5 людей загинуло, 3 травмовані.

Шановні водії!!! Вкотре наголошуємо, що залізничний переїзд є об’єктом підвищеної небезпеки. Проїзд через залізницю вимагає від водія максимальної уваги і суворого дотримання правил дорожнього руху.

Залізничники звертаються до водіїв з проханням не ставити під загрозу своє життя, своїх пасажирів, людей, що знаходяться в пасажирських поїздах та поблизу залізничного переїзду. Не наражайте на небезпеку рідних та близьких. Будьте пильними і обережними!

Південно-Західна залізниця закликає водіїв бути обачними та чітко дотримуватися правил дорожнього руху, зокрема у частині перетину залізничних переїздів. 7 вересня 2017
Шановний клієнте!

Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05