РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПАСАЖИРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняРегіональна філія «Південно-Західна залізниця» відмовиться від паперових документів на користь електронних

» гаряча новина  всі новини
5 вересня 2017
У серпні 2017 року регіональна філія «Південно-Західна залізниця» та ТОВ «Вчасно Сервіс» підписали Меморандум щодо співпраці у впровадженні електронного документообігу. Цей проект є пілотним та впроваджений на безоплатній основі.
Даний Меморандум дає можливість обмінюватись з постачальниками електронними документа ми через український онлайн-сервіс «Вчасно». Електронні документи будуть завірятися електронно-цифровим підписом.
“Філія вирішила перейти на електронний документообіг, насамперед, щоб прибрати корупційну складову в питаннях обміну заявками на поставку товарно-матеріальних цінностей. Також,щоб забезпечити вчасне постачання продукції, а в разі потреби притягнути до відповідальності ненадійних постачальників» - зазначив в.о. начальника служби матеріально-технічного забезпечення регіональної філії «Південно-Західна залізниця» - Павло Ткачук.
Перехід на електронні документи істотно прискорить процес обміну документами регіональної філії з партнерами, заощадить час працівників на підготовку і відправку листів. Істотно зменшить витрати на папір та поштові послуги. Вирішить питання легального, швидкого, надійного і вчасного обміну документами через онлайн-сервіс «Вчасно»

Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05