РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПАСАЖИРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання1 вересня у вищих навчальних закладах залізничного транспорту

» гаряча новина  всі новини
4 вересня 2017
Першого вересня традиційно відзначається День знань, який символізує початок нового навчального року в усіх навчальних закладах країни - події національного масштабу. До цього святкування приєдналися й залізничники регіональної філії Південно-Західної залізниці.
Гімном України розпочалися 1 вересня урочистості з нагоди Дня знань у вищих навчальних закладах залізничного транспорту.
До Державного Університету інфраструктури та технології завітав заступник начальника регіональної філії з інфраструктури Роман Йосифович до Вінницького транспортного коледжу в.о. начальника Дирекції Олександр Баранський.
На святкових лінійкахгості – залізничники привітали студентів, колег, гостей свята з початком нового навчального року, побажала наснаги, високих звершень й легких сесій, а ще – поваги до своїх наставників, адже разом зі знаннями вони віддаватимуть студентам частку своїх сердець.
Дружна студентська родина Київського електромеханічного коледжу поповнилася першокурсниками які приїхали з різних областей України, щоб навчатися саме в цьому коледжі і в майбутньому стати висококваліфікованими фахівцями.
З найкращими вітаннями звернувся до присутніх почесний гість, в.о. начальника структурного підрозділу галузевої служби сигналізації та зв’язку Андрій Букін: «Бажаю всім студентам добре вчитися, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. А після одержання дипломів – чекаємо вас на залізниці, адже молоді, талановиті спеціалісти – завжди затребувані в нашій галузі».До Київського коледжу транспортної інфраструктури завітав головний інженер Київської дирекції залізничних перевезень Миколо Риженко. «Тільки той досягає мети, хто йде», — з таким закликом звернувся до присутніх гість свята, головний інженер Київської дирекції залізничних перевезень Микола Риженко, який згадав свої роки навчання у цьому коледжі і побажав студентам приємних вражень, яскравих та нових відкриттів, а педагогам —старанних і талановитих студентів, терпіння і витримки у такій нелегкій професії. Адже лише наполеглива праця і бажання реалізувати себе дозволять майбутнім залізничникам вкласти власну сторінку в літопис столичної магістралі, зазначив Микола Михайлович.Традиційно перше вересня в коледжі розпочинається із знайомства першокурсників із своїми кураторами. Потім був перший урок «Європейські цінності – основа демократичної України».
Тож побажаємо студентам і викладачам вдалого старту і великих перемог!


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05