РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняПівденно-Західна магістраль запровадила додаткові заходи безпеки на залізничних об’єктах

» гаряча новина  всі новини
18 листопада 2015

У зв’язку з терористичними актами у Франції керівництво Південно-Західної залізниці прийняло рішення про посилення заходів безпеки на залізничних об’єктах. За результатами термінової селекторної наради за участю керівників підпорядкованих підрозділів залізниці щодо організації роботи Столичної магістралі акцентовано увагу керівників на посилення контролю по організації перевезення пасажирів та вантажів з дотриманням правил безпеки руху на транспорті.
Починаючи з 14 листопада воєнізованою охороною Південно-Західної магістралі спільно з працівниками залізничної міліції та Національною гвардією на Південно-Західній залізниці діють додаткові заходи безпеки, спрямовані на упередження виникнення надзвичайних ситуацій у зоні скупчення великої кількості людей, зокрема на станціях, у вокзальних комплексах та на привокзальних площах у межах Південно-Західної залізниці.

Для забезпечення громадського порядку і безпеки пасажирів на території вокзалів Столичної магістралі залучено додаткові підрозділи служби воєнізованої охорони Південно-Західної залізниці.

Ведеться постійне відеоспостереження за вільним доступом на територію вокзалу, привокзальну площу, до камер схову та залів очікування, приміщень квиткових кас, переходів.

Окрім цього, проводяться позапланові перевірки території вокзалів і підсобних приміщень для виявлення предметів, що викликають підозру і можуть містити вибуховий пристрій. Збільшена періодичність гучномовного оповіщення пасажирів про заходи безпеки.

З працівниками залізниці та з черговими змінами проведено позапланові інструктажі щодо дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій та виявлення вибухонебезпечних предметів.

Керівництво Південно-Західної залізниці cподівається, що пасажири з розумінням поставляться до можливих незручностей у зв’язку з запровадженням додаткових заходів безпеки та закликає їх бути пильними та обережними, повідомляти про небезпечні предмети, особливо ті, що залишені без нагляду, не брати у сторонніх людей речі на тимчасове зберігання.

З питань щодо забезпечення громадського порядку необхідно звертатися до співробітників вокзалу та представників правоохоронних органів.


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05