РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняпошук 
Роман Веприцький: Ми об’єднали зусилля з місцевою владою, щоб убезпечити тих, хто перетинає залізничні колії
   » гаряча новина

Регіональна філія «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» здала в експлуатацію ще один унікальний пішохідний перехід через колії, який поєднав у собі комплексний захист та сучасні вигоди для пішоходів, у тому числі й маломобільних. Відтепер таким максимально безпечним перетином колій можуть користуватися жителі м. Ірпінь Київської області. ...»
20 жовтня 2018 влас. інф.

Столична магістраль долучилась до волонтерського заходу
   » гаряча новина

18 жовтня 2018 р. залізничники регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» долучились до волонтерського заходу «Твоя кров врятує життя». Мета заходу - популяризація безоплатного донорства. ...»
18 жовтня 2018 влас. інф.

У вересні регіональна філія «Південно-Західна залізниця» плановими видами ремонту оновила 370 вантажних вагонів
   » гаряча новина

У вересні 2018 року галузевою службою вагонного господарства регіональної філії «Південно-Західної залізниці» плановими видами ремонту відремонтовано 370 вантажних вагонів ...»
16 жовтня 2018 влас. інф.

Шановні захисники Вітчизни!
   » гаряча новина

Від багатотисячного колективу регіональної філії «Південно-Західна залізниця» вітаємо Вас з Днем захисника України!  ...»
12 жовтня 2018 влас. інф.

Поліція затримала вандалів, які пошкодили вагон електрички на Київщині
   » гаряча новина

Як стало відомо від представників Національної поліції України у м. Фастові станом на 12 жовтня встановлено та затримано кількохосіб, причетних до пошкодження вагону електропоїзда. Ними виявилися місцеві підлітки. Наразі проводяться слідчі дії.  ...»
12 жовтня 2018 влас. інф.

Вандали вщент розгромили вагон приміського електропоїзда №6036 Фастів-Київ
   » гаряча новина

Учора, 10 жовтня, о 22:50 на перегоні Фастів-Мотовилівка, що на Київщині, групою невідомих осіб фактично було зруйновано вагон приміського електропоїзда №6036 Фастів-Київ. Вандали розбили всі вікна, повиривали дивани для сидіння, розбили скло автоматичних дверей, пошкодили внутрішнє обладнання салону вагона. ...»
11 жовтня 2018 влас. інф.

Невдовзі на популярний серед пасажирів маршрут Київ – Фастів вийде електропоїзд, оновлений залізничниками Південно-Західної магістралі
   » гаряча новина

Десятивагонний електропоїзд було відремонтовано в моторвагонному депо Фастів у рамках реалізації дорожньої програми розвитку господарства приміських пасажирських перевезень, започаткованої за дорученням в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцова. ...»
9 жовтня 2018 влас. інф.

Південно-Західна залізниця оновлюється завдяки наполегливій системній роботі команди-однодумців, – Роман Веприцький
   » гаряча новина

Регіональна філія «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» системно реформує різні сфери своєї діяльності, запроваджуючи ініціативи та пілотні проекти, варті уваги й на галузевому рівні. Зміни на залізниці стали можливі завдяки успішній роботі менеджменту фахівців ПАТ «Укрзалізниці». ...»
9 жовтня 2018 влас. інф.

Семінар «СТАЛЕ ЛІДЕРСТВО: Інтеграція Цілей сталого розвитку ООН в практику управління і звітності компаній»
   » гаряча новина

4 жовтня 2018 р. в управлінні регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» відбувся семінар Глобального договору ООН спільно з Департаментом корпоративної соціальної відповідальності ПАТ «Укрзалізниця» ...»
5 жовтня 2018 влас. інф.

Лінійні підрозділи Південно-Західної залізниці вперше за роки незалежної України одночасно отримали близько двох десятків одиниць сучасної автомобільної та тракторної техніки, - Роман Веприцький
   » гаряча новина

У рамках реалізації Програми поліпшення умов праці працівників регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» лінійні підприємства служб колії, сигналізації та зв’язку, комерційної роботи та маркетингу, а також Київська залізнична автобаза отримали 17 одиниць автомобільної і тракторної техніки. Це найбільше поповнення автопарку структурних підрозділів залізниці за роки незалежної України. ...»
4 жовтня 2018 влас. інф.

Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05