РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПАСАЖИРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняпошук 
Шановні залізничники!
   » гаряча новина

Прийміть щирі вітання з нагоди великого свята Святої Трійці! Хай у цей день зміцняться Ваші надії на гідне майбутнє, а Боже благословення допоможе втілити у життя найкращі замисли, щоб усі ми та наші діти щасливо жили у розквітаючій Україні.  ...»
25 травня 2018 власн. інформ.

Прозорі закупівлі - принципове для залізниці питання, - Роман Веприцький
   » гаряча новина

Згідно з основним напрямком реформування ПАТ «Укрзалізниця» - переведенням процесу закупівель на цивілізовані рейки, регіональна філія «Південно-Західна залізниця» запровадила пілотний проект оновлення служби закупівель, який має за мету забезпечити абсолютну прозорість тендерно-договірної роботи. ...»
25 травня 2018 власн. інформ.

Важливі питання охорони праці
   » гаряча новина

24 травня у актовій залі філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» відбувся семінар-нарада з розгляду питань щодо готовності залізниці до проведення комплексної перевірки стану охорони праці та промислової безпеки. ...»
25 травня 2018 власн. інформ.

Майстер – клас для майбутніх залізничників
   » гаряча новина

У Міжнародному дитячому центрі «Артек» відбувся захід з профорієнтації шкільної освіти «Місто майбутнього». Для 800 дітей, які відпочивають у цьому таборі з усіх куточків України, провели презентації та майстер – класи 12 навчальних закладів міста Києва.  ...»
24 травня 2018 власн. інформ.

Розвиток локомотивного господарства Південно-Західної залізниці: позитивні зрушення вже є
   » гаряча новина

У регіональній філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» розглянули хід запровадження Програми розвитку локомотивного господарства на 2018 рік. Це одна із семи фундаментальних програм, ініційованих керівництвом залізниці з метою системного оновлення основних напрямків діяльності залізниці. ...»
23 травня 2018 власн. інформ.

Шановні колеги залізничники!
   » гаряча новина

МАЛЕНЬКИЙ СИН провідного економіста служби сигналізації та зв’язку регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Закружної Оксани, ПОТРЕБУЄ НЕВІДКЛАДНОЇ ДОПОМОГИ!!!  ...»
23 травня 2018 власн. інформ.

Проект будівництва швидкісного залізничного сполучення між Києвом та міжнародним аеропортом Бориспіль виконаний на 25 %
   » гаряча новина

Сьогодні, 22 травня, в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов спільно з в.о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Романом Веприцьким та представниками ЗМІ проінспектував хід будівництва інфраструктури швидкісного залізничного сполучення Київ – міжнародний аеропорт Бориспіль.  ...»
22 травня 2018 власн. інформ.

З початку року регіональна філія «Південно-Західна залізниця» спрямувала до бюджетів та фонду соцстраху понад 768,7 млн. грн.
   » гаряча новина

За квітень місяць 2018 року регіональна філія Південно-Західна залізниця поповнила бюджети різного рівня та фонди соціального страхування на 195,8 млн грн. ...»
21 травня 2018 власн. інформ.

На Південно-Західній залізниці підбито перші підсумки впровадження Програми розвитку господарства приміських пасажирських перевезень
   » гаряча новина

У регіональній філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» підбили проміжні підсумки реалізації Програми розвитку господарства приміських пасажирських перевезень – однієї з фундаментальних програм розвитку залізниці на 2018 рік, яка була ініційована керівництвом регіональної філії у рамках галузевої стратегії реформування.  ...»
18 травня 2018 власн. інформ.

Працівники регіональної філії «Південно-Західна залізниця» долучилися до святкування Всесвітнього дня вишиванки
   » гаряча новина Працівники регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» залюбки приєдналися до святкування Всесвітнього дня вишиванки, який цього року припав на 17 травня, - прийшли на роботу в етнічному українському вбранні. ...»
17 травня 2018 власн. інформ.
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка,6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05